Dystrybutor Grainger w Polsce

Poprosić o wycenę

Dodaj więcej

Szukasz lokalnej dostawy produktów Grainger w Polsce? Raptor Supplies jest oficjalnym europejskim dystrybutorem całego katalogu firmy Grainger obejmującego ponad milion produktów przemysłowych marki w USA. Z naszej lokalizacji w Amsterdamie oferujemy lokalną dostawę marek Grainger, takich jak Condor, Dayton, Air Handler, Speedaire i Tough Guy. Zapewniamy dostawę do domu polskim klientom zaopatrzeniowym, przemysłowym i inżynieryjnym za pośrednictwem kurierów ekspresowych, frachtu lotniczego i morskiego, zgodnie z Twoim budżetem i terminami dostaw. Zakupów można dokonać bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub przesłać nam zapytanie ofertowe i otrzymać formalną wycenę pocztą elektroniczną. Jako firma europejska zajmujemy się odprawą celną, dzięki czemu zamawianie przebiega bezproblemowo. Nasza oferta obejmuje również pozyskiwanie przestarzałych lub wycofanych z produkcji numerów części Grainger. Więc skontaktuj się z nami już dziś!

Często zadawane pytania

Katalog

Jakie produkty WW Grainger oferujecie?

Oferujemy cały katalog narzędzi Grainger. Raptor Supplies jest oficjalnym międzynarodowym dystrybutorem produktów Grainger. Dostarczamy ponad 1.5 miliona wysokiej jakości produktów, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych w 33 kategoriach produktów obejmujących tysiące amerykańskich marek przemysłowych.

Jedną z głównych zalet katalogu Grainger jest ogromny rozmiar ich oferty produktowej. Nikt już nie lubi przeglądać grubych, ciężkich katalogów w poszukiwaniu produktów, więc wystarczy wpisać numer części Grainger na naszej stronie internetowej, aby znaleźć żądany produkt.

Jakie marki należą do Grainger?

WW Grainger posiada szereg własnych marek, w tym Dayton, Speedaire, Tough Guy, Air Handler, Lab Safety Supply, Batalion, Condor i Westward. Oznacza to, że marki te są wyłączne dla firmy Grainger i jej dystrybutorów. Większość z tych przedmiotów jest produkowana w USA lub Chinach.

Dayton: oferuje szeroką gamę silników, wentylatorów, dmuchaw, pomp, pasów i kół pasowych do przenoszenia mocy oraz produktów do transportu materiałów, odpowiednich do różnych zastosowań.

Speedaire: znana z oferowania szerokiego asortymentu produktów pneumatycznych, takich jak sprężarki powietrza, pompy próżniowe, regulatory FRL, złączki/węże, narzędzia pneumatyczne i zawory.

Westward: marka narzędzi ręcznych, nasadek i bitów, przechowywania narzędzi. Znany również z narzędzi do obróbki skrawaniem, takich jak zaciski, narzędzia do gratowania, indeksowane narzędzia skrawające i narzędzia do frezowania/gwintowania.

Condor: Znany przede wszystkim jako dostawca sprzętu ochronnego, oferujący okulary ochronne, rękawice i produkty chroniące przed upadkiem.

Air Handler: Jak sama nazwa wskazuje, oferuję produkty z filtrem powietrza. Obejmuje to panelowe i harmonijkowe filtry powietrza, wkładki / rolki filtrów powietrza oraz filtry powietrza w workach / skrzynkach.

Zaopatrzenie laboratorium: Oferowanie głównie materiałów i sprzętu laboratoryjnego.

Składając zamówienie

Czy muszę podać tylko kod Grainger, aby otrzymać wycenę?

Tak, po prostu podaj nam numer(y) części Grainger. Klienci czasami wysyłają nam nieprawidłowe numery części Grainger; jest to zwykle przypadek, w którym „B” i „8” są zamienione lub „O” jest pomieszane dla „0”. Wystarczy dokładnie sprawdzić numery części, zanim poprosisz o wycenę!

Jak mogę złożyć zamówienie?

Najprostszym sposobem złożenia zamówienia byłoby wyszukanie kodu produktu Grainger na naszej stronie internetowej, a następnie sfinalizowanie zamówienia online na naszej stronie internetowej. Alternatywnie, jeśli nie znajdziesz numeru części Grainger na naszej stronie internetowej, możesz przesłać nam zapytanie ofertowe pocztą e-mail/czat dla potrzebnych artykułów przemysłowych Grainger.

Po otrzymaniu naszej oficjalnej wyceny możesz i) wysłać Zamówienie zakupu, które odzwierciedla oferowaną cenę lub ii) po prostu odpowiedzieć telefonicznie / e-mailem, że chcesz kontynuować oferowaną wycenę. Raptor Supplies następnie wyśle ​​Ci fakturę proforma do zapłaty lub zaoferuje warunki płatności NET30, z zastrzeżeniem zatwierdzenia (tylko klienci biznesowi z Wielkiej Brytanii / UE).

Czy masz MOQ dla produktów Grainger?

Unikamy uderzania w klientów z minimalnymi progami ilościowymi, ale zdarzają się sytuacje, w których obowiązuje MOQ. Wynika to przede wszystkim z MOQ, które Grainger ustanowił dla określonego przedmiotu. Przykładem mogą być zakupy świetlówek, śrub lub plisowanych filtrów powietrza, które są sprzedawane tylko w opakowaniach / opakowaniach.

Naszym celem jest dostarczenie Ci potrzebnych produktów Grainger, a nie zmuszanie Cię do kupowania niepotrzebnych ilości. Ale pobieramy minimalną opłatę za wysyłkę, ponieważ większość zamówień jest dostarczana za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłamy za pośrednictwem przewoźników ekspresowych, takich jak FedEx / TNT, DHL i UPS.

A co z przestarzałymi lub wycofanymi produktami z katalogu Grainger?

Jeśli szukasz części Grainger, która została wycofana z produkcji jako przestarzała, często możemy zasugerować zamienny model Grainger lub porównywalną alternatywę specyfikacji innej marki z USA. Części Grainger stają się przestarzałe, co jest powszechnym problemem w przypadku takich elementów, jak silniki lub dmuchawy, które mają tendencję do długiego użytkowania. Po prostu wyślij zdjęcie swojego istniejącego numeru części, na którym widoczne są wszelkie oznaczenia, tabliczki znamionowe itp., a my odpowiemy wyceną części zamiennej.

Jakie dokumenty możesz dostarczyć dla produktów Grainger?

Raptor Supplies może dostarczyć szereg certyfikatów dla produktów Grainger. Należą do nich certyfikat zgodności Grainger, certyfikat zgodności OEM oraz certyfikaty identyfikowalności partii. Należy pamiętać, że wszelkie prośby o certyfikat należy składać w momencie składania zamówienia. Nie możemy przyjąć żadnych próśb o certyfikację po wysłaniu lub dostarczeniu zamówienia.

Sprzedajesz osobom fizycznym?

Raptor Supplies to firma typu business to business, która sprzedaje głównie klientom biznesowym, którzy potrzebują dostawy przedmiotów, których nie mogą kupić lokalnie. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną otrzymaniem wyceny, przyjmujemy takie prośby indywidualnie. Rozumiemy przydatność katalogu Grainger dla osób na całym świecie, ale jesteśmy nastawieni na zaspokajanie potrzeb klientów biznesowych.

Otrzymałem zamówienie, ale nie widzę kodu Grainger na przedmiocie?

Grainger jest dużym dystrybutorem części przemysłowych, który oferuje produkty wytwarzane głównie przez inne firmy. Oznacza to, że większość produktów Grainger zawiera numer modelu OEM/producenta i może również zawierać białą naklejkę na produkcie z numerem katalogowym Grainger.

Wyjątkiem od tej reguły będą marki zatwierdzone przez firmę Grainger i należące do firmy Grainger, takie jak Dayton, Speedaire, Tough Guy itp., w których kod Grainger i numer modelu producenta są takie same.

Czas i koszty dostawy

Jakich narzędzi Grainger nie wysyłamy drogą lotniczą?

Istnieje wiele produktów Grainger, dla których nie oferujemy transportu lotniczego, w tym przedmioty magnetyczne, niebezpieczne smary/płyny, przedmioty dłuższe niż 10 stóp i produkty zawierające silniki.

Przedmioty magnetyczne, takie jak magnesy ziem rzadkich lub ceramiczne, mogą zakłócać działanie samolotu, dlatego nie są oferowane. Smary lub płyny Grainger sklasyfikowane jako niebezpieczne w transporcie lotniczym również nie są dostępne w sprzedaży. Aby sprawdzić, czy możemy zaoferować smar lub płyn, sprawdź kartę charakterystyki produktu. Jeśli w sekcji 14 dokumentu w sekcji IATA znajduje się lista „Not Regulated for Transport”, możemy zaoferować wycenę. Długie przedmioty o długości przekraczającej 10 stóp są problematyczne, ponieważ kurierzy nie mogą wysyłać tych długości, a następnie wymagaliby wysyłki drogą lotniczą / morską.

Wreszcie, produkty z silnikami mogą być problematyczne z wyceną, ponieważ musielibyśmy potwierdzić, czy są dostarczane z jakimikolwiek płynami hydraulicznymi lub olejem / smarem. Wymagałoby to od nas potwierdzenia statusu zagrożenia dla każdego płynu w silniku za pomocą karty MSDS. Bylibyśmy w stanie zaoferować wycenę frachtu morskiego dla pozycji zawierających silniki.

Gdzie oferujecie dostawę artykułów przemysłowych Grainger?

Dostarczamy numery części Grainger klientom w Wielkiej Brytanii / Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Dostawa lokalna oferowana jest klientom w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Singapurze, co oznacza, że ​​cena w naszej ofercie to wszystko, co płacisz, my dbamy o wszelkie opłaty za odprawę celną. Jeśli warunki dostawy to DDU / DAP, produkty Grainger wysyłamy pod Twoje drzwi, ale wszelkie opłaty za odprawę celną ponosi klient.

Wszelkie zamówienia, których użytkownikiem końcowym lub miejscem docelowym są kraje/podmioty wymienione na liście OFAC, nie będą rozpatrywane, ponieważ przestrzegamy wszystkich amerykańskich przepisów i regulacji dotyczących kontroli eksportu produktów wyprodukowanych w USA. . Zastrzegamy sobie również prawo do zażądania pełnych informacji o miejscu docelowym użytkownika końcowego przed zrealizowaniem jakiegokolwiek zamówienia.

Jakie mam opcje wysyłki produktów Grainger?

Zamówienia w krajach, w których oferujemy dostawę lokalną, są zazwyczaj dostarczane za pośrednictwem TNT lub poczty lokalnej (Royal Mail, Post NL, Singpost), w zależności od wagi i wartości zamówienia. W przypadku większych/cięższych przesyłek oferujemy opcje frachtu lotniczego i morskiego (DDP, DAP i CPT). Kiedy poprosisz o wycenę, poinformuj nas, jaką metodę transportu chcesz wycenić (szczególnie w przypadku ciężkich przedmiotów).

Klienci mają również opcję warunków wysyłki EXW i mogą wysłać swoje zamówienie za pomocą własnego konta UPS / DHL / FedEx lub spedytora z naszego magazynu w USA. Aby pomóc Ci w ustaleniu opłat za wysyłkę, jeśli zdecydujesz się zorganizować wysyłkę, podamy informacje o wadze i wymiarach + dane miejsca odbioru.

Potrzebuję czegoś pilnie, jak szybko możesz dostarczyć?

Nasz standardowy czas dostawy zamówień dostarczanych za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 1 tydzień. Oferujemy opcje wysyłki ekspresowej, które mogą dostarczyć zamówienia do klientów w Wielkiej Brytanii, Europie i Singapurze w ciągu 3-4 dni. Alternatywnie oferujemy odbiór z naszego magazynu w USA w ciągu 1 dnia od złożenia zamówienia.

Należy pamiętać, że opcje wysyłki ekspresowej nie są dostępne dla dużych zamówień ze względu na obecne ograniczenia w dostawach frachtu lotniczego. Dostawa każdego zamówienia wysłanego transportem lotniczym może potrwać do dwóch tygodni.

Jakie są zasady dotyczące zwrotu/anulowania produktów Grainger?

Możesz anulować dowolne zamówienie przed wysyłką, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Wysłane zamówienia można zwrócić w ciągu 15 dni od daty dostawy. Jeśli chcesz zwrócić zamówienie, towary muszą być w zupełnie nowym stanie iw oryginalnym opakowaniu. Zastrzegamy sobie również prawo do pobrania 20% opłaty za uzupełnienie zapasów za każdy zwrot, a opłaty za fracht nie podlegają zwrotowi.

Klientom, którzy potrzebują pewności, że zamówili właściwą część Grainger, możemy zaoferować zdjęcia elementów zamówionych przed wysyłką. W razie potrzeby poproś o to przy składaniu zamówienia.