Poland Distributor

Szukasz lokalnej dostawy produktów Grainger w Polsce? Raptor Supplies jest oficjalnym europejskim dystrybutorem całego katalogu Grainger obejmującego ponad milion produktów przemysłowych marki amerykańskiej. Z naszej lokalizacji w Amsterdamie oferujemy lokalną dostawę marek Grainger, takich jak Condor, Dayton, Air Handler, Speedaire i Tough Guy. Zapewniamy dostawę do domu polskim klientom z branży zaopatrzeniowej, przemysłowej i inżynieryjnej za pośrednictwem ekspresowej przesyłki kurierskiej, frachtu lotniczego i morskiego, zgodnie z Twoim budżetem i terminami dostaw. Zakupów można dokonać bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub przesłać nam zapytanie ofertowe i otrzymać oficjalną wycenę pocztą elektroniczną. Jako firma europejska zajmujemy się odprawą celną, więc składanie zamówień przebiega bezproblemowo. Nasza oferta obejmuje również pozyskiwanie przestarzałych lub wycofanych z produkcji numerów części Grainger. Więc skontaktuj się już dziś!

Nasz zespół obsługi klienta odpowie w ciągu 30 minut!

Poproś o wycenę

Często zadawane pytania

Katalog

Jakie produkty WW Grainger oferujecie?

Oferujemy cały katalog narzędzi zasilających Grainger. Raptor Supplies jest oficjalnym międzynarodowym dystrybutorem produktów Grainger. Dostarczamy ponad 1,5 miliona wysokiej jakości produktów, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych w 33 kategoriach produktów obejmujących tysiące amerykańskich marek przemysłowych. Jedną z głównych zalet katalogu Grainger jest sama wielkość oferty produktów. Nikt już nie lubi przeglądać grubych, ciężkich katalogów w poszukiwaniu produktów, więc po prostu wpisz numer części Grainger na naszej stronie internetowej, aby znaleźć wymagany produkt.

Jakie marki są własnością Grainger?

WW Grainger posiada wiele własnych marek, w tym Dayton, Speedaire, Tough Guy, Air Handler, Lab Safety Supply, Battalion, Condor i Westward. Oznacza to, że marki te są dostępne wyłącznie dla firmy Grainger i jej dystrybutorów. Większość z tych elementów jest produkowana w USA lub Chinach.

Dayton: oferuje różnorodne silniki, wentylatory, dmuchawy, pompy, pasy napędowe i koła pasowe oraz produkty do transportu materiałów, które pasują do różnych zastosowań motoryzacyjnych. Motoreduktory Dayton służą do regulacji prędkości i momentu obrotowego do dowolnej pożądanej wartości i nadają się do stosowania w pompach perystaltycznych. Synchroniczne paski zębate tej marki zapewniają cichą, antypoślizgową pracę przy niskich wymaganiach dotyczących napięcia.

Speedaire: Znany z oferowania szerokiego wyboru produktów pneumatycznych, takich jak sprężarki powietrza, pompy próżniowe, regulatory FRL, złączki / węże, narzędzia pneumatyczne i zawory. Pneumatyczne cylindry pneumatyczne Speedaire nadają się do zastosowań, w których nie są wymagane tłoki z czujnikami magnetycznymi. Te kompaktowe cylindry mają konstrukcję ze stali nierdzewnej, która wytrzymuje temperatury w zakresie od -40 do 200 stopni F i ciśnienia do 200 psi.

Westward: Idealna marka narzędzi ręcznych, nasadek i bitów oraz przechowywania narzędzi. Znany również z narzędzi do obróbki skrawaniem, takich jak zaciski, narzędzia do usuwania zadziorów, wymienne narzędzia skrawające oraz narzędzia do frezowania / gwintowania. Klucze nastawne Westward zostały zaprojektowane zgodnie z certyfikatami ASME i doskonale nadają się do dokręcania nakrętek, śrub i złączek w urządzeniach HVAC. Te klucze mają stalową konstrukcję z czarnym fosforanowanym wykończeniem, które zapewnia odporność na oleje hydrauliczne lub płyny korozyjne, oraz regulowany mechanizm śrubowy, który eliminuje dodatkowe narzędzia instalacyjne.

Condor: Znany przede wszystkim jako dostawca sprzętu ochronnego, oferujący okulary ochronne, rękawice i produkty chroniące przed upadkiem z wysokości. Rękawice odporne na chemikalia, temperaturę i przecięcia oferowane w kategorii rękawic ochronnych Condor przewyższają normy CE i są szeroko stosowane w przemyśle budowlanym, lotniczym, motoryzacyjnym, petrochemicznym i metalowym.

Air Handler: Jak sama nazwa wskazuje, ta marka oferuje produkty z filtrami powietrza. Obejmuje to panelowe i plisowane filtry powietrza, wkładki / rolki filtrów powietrza oraz workowe / pudełkowe filtry powietrza. Oczyszczacze powietrza tej marki służą do utrzymywania zdrowego i wolnego od zapachów powietrza i są w stanie zapewnić natężenie przepływu powietrza do 2000 cfm. Te środki czyszczące zapewniają maksymalną ocenę i skuteczność filtracji odpowiednio 0,3 mikrona i 0,65.

Lab Safety Supply:Oferuje głównie materiały i sprzęt laboratoryjny. Myjki ultradźwiękowe tej marki są idealne do zadań związanych z czyszczeniem, np. usuwanie białek, krwi i zanieczyszczeń ze szkła i instrumentów laboratoryjnych; usuwanie wosków, brudu, smarów i olejów z przełączników i przekładni oraz czyszczenie topnika i zanieczyszczeń z urządzeń elektronicznych.

Składanie zamówienia

Czy wystarczy podać kod Grainger, aby otrzymać wycenę?

Tak, po prostu podaj nam numer(y) części Grainger. Klienci czasami przesyłają nam nieprawidłowe numery części Grainger; zwykle ma to miejsce, gdy „B” i „8” są zamienione lub „O” jest pomieszane z „0”. Po prostu dwukrotnie sprawdź numery części, zanim poprosisz o wycenę!

Jak mogę złożyć zamówienie?

Najprostszym sposobem złożenia zamówienia jest wyszukanie kodu produktu Grainger na naszej stronie internetowej, a następnie sfinalizowanie zamówienia online na naszej stronie internetowej. Alternatywnie, jeśli nie możesz znaleźć numeru części Grainger na naszej stronie , możesz wysłać nam zapytanie ofertowe za pośrednictwem poczty elektronicznej / czatu dotyczące artykułów przemysłowych Grainger, których potrzebujesz. Po otrzymaniu naszej oficjalnej oferty możesz wysłać zamówienie zakupu, które odzwierciedla oferowane ceny lub po prostu odpowiedzieć telefonicznie/e-mailem, że chcesz kontynuować oferowaną wycenę. Raptor Supplies prześle Ci następnie fakturę proforma do zapłaty lub zaoferuje warunki płatności NET30, z zastrzeżeniem zatwierdzenia (tylko klienci biznesowi z Wielkiej Brytanii / UE).

Czy Grainger International Supply działa w Europie?

Grainger Europe dostarcza elementy złączne i produkty związane z elementami złącznymi do ponad 60 000 klientów na całym kontynencie.

Czy masz MOQ dla produktów Grainger?

Unikamy uderzania w klientów minimalnymi progami ilościowymi, ale czasami obowiązuje MOQ. Wynika to przede wszystkim z MOQ, które firma Grainger ustanowiła dla określonej pozycji. Przykładami tego mogą być zakupy świetlówek, śrub lub plisowanych filtrów powietrza, które są sprzedawane tylko w opakowaniach. Naszym celem jest zapewnienie Ci dostawy międzynarodowych produktów Grainger, których potrzebujesz, a nie zmuszanie Cię do zakupu niepotrzebnych ilości. Ale pobieramy minimalną opłatę za wysyłkę, ponieważ większość zamówień jest dostarczana za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłamy za pośrednictwem przewoźników ekspresowych, takich jak FedEx / TNT, DHL i UPS.

A co z przestarzałymi lub wycofanymi pozycjami z katalogu Grainger?

Jeśli szukasz części Grainger, która jest już wycofana lub przestarzała, często możemy zaproponować zamiennik modelu Grainger lub alternatywę o porównywalnej specyfikacji innej amerykańskiej marki. Starzejące się części firmy Grainger to częsty problem w przypadku takich elementów, jak silniki lub dmuchawy, które zwykle wytrzymują długi czas. Po prostu wyślij zdjęcie istniejącego numeru części, na którym widoczne są wszelkie oznaczenia, tabliczki znamionowe itp., a my prześlemy wycenę części zamiennej.

Jakie dokumenty możesz dostarczyć dla produktów Grainger?

Raptor Supplies może dostarczyć szereg certyfikatów dla produktów Grainger. Należą do nich certyfikat zgodności Grainger, certyfikat zgodności OEM i certyfikaty identyfikowalności partii. Należy pamiętać, że wszelkie prośby o certyfikaty należy składać w momencie składania zamówienia. Nie możemy rozpatrywać żadnych próśb o certyfikację po wysłaniu lub dostarczeniu zamówienia.

Czy sprzedajecie osobom fizycznym?

Raptor Supplies, zaufany dystrybutor firmy Grainger, sprzedaje głównie klientom biznesowym, którzy potrzebują dostawy towarów, których nie mogą kupić lokalnie. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną otrzymaniem wyceny, przyjmujemy takie prośby indywidualnie. Rozumiemy przydatność katalogu Grainger dla osób na całym świecie, ale jesteśmy nastawieni na zaspokajanie potrzeb klientów biznesowych.

Otrzymałem zamówienie, ale nie widzę kodu Grainger na produkcie?

Grainger jest dużym dystrybutorem części przemysłowych, który oferuje produkty wytwarzane głównie przez inne firmy. Oznacza to, że większość produktów Grainger będzie zawierała numer modelu OEM/producenta, a na produkcie może być również umieszczona biała naklejka przedstawiająca numer katalogowy Grainger. Wyjątkiem od tej reguły będą marki Grainger Approved i należące do Grainger, takie jak Dayton, Speedaire, Tough Guy itp., w przypadku których kod Grainger i numer modelu producenta są takie same.

Dostawa

Jakich narzędzi Grainger nie wysyłamy drogą lotniczą?

Istnieje wiele produktów Grainger, których nie oferujemy w transporcie lotniczym, w tym produkty magnetyczne, niebezpieczne smary/płyny, przedmioty dłuższe niż 10 stóp oraz produkty zawierające silniki. Przedmioty magnetyczne, takie jak magnesy ziem rzadkich lub magnesy ceramiczne, mogą zakłócać działanie samolotu, dlatego nie są oferowane. Smary lub płyny Grainger, które są sklasyfikowane jako niebezpieczne w transporcie lotniczym, również nie są dostępne w sprzedaży. Aby sprawdzić, czy możemy zaoferować smar lub płyn, sprawdź kartę charakterystyki produktu. Jeśli w sekcji 14 dokumentu w sekcji IATA znajduje się informacja „Nie podlega przepisom dotyczącym transportu”, możemy zaoferować wycenę. Długie przedmioty o długości większej niż 10 stóp są problematyczne, ponieważ kurierzy nie mogą wysyłać tych długości i wtedy wymagaliby wysyłki drogą lotniczą / morską. Wycena produktów z silnikami może być problematyczna, ponieważ musielibyśmy potwierdzić, czy są one dostarczane z płynami hydraulicznymi lub olejem/smarem. Wymagałoby to od nas potwierdzenia statusu niebezpiecznego każdego płynu w silniku za pomocą karty MSDS. Jesteśmy w stanie zaoferować ofertę frachtu morskiego dla pozycji zawierających silniki.

Gdzie oferujecie dostawę artykułów przemysłowych Grainger?

Dostarczamy numery części Grainger klientom w Wielkiej Brytanii/Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Lokalna dostawa jest oferowana klientom w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Singapurze, co oznacza, że cena w naszej ofercie to wszystko, co płacisz, a my zajmujemy się wszelkimi opłatami za odprawę celną. Jeśli warunki dostawy to DDU / DAP, wysyłamy produkty Grainger na wyciągnięcie ręki, ale wszelkie opłaty za odprawę celną obciążają klienta. Wszelkie zamówienia, których użytkownik końcowy lub miejsce docelowe znajduje się w krajach/podmiotach znajdujących się na liście OFAC, nie będą realizowane, ponieważ przestrzegamy wszystkich amerykańskich przepisów i regulacji dotyczących kontroli eksportu produktów wyprodukowanych w USA. Zastrzegamy sobie również prawo do zażądania pełnych informacji o miejscu docelowym użytkownika końcowego przed realizacją jakiegokolwiek zamówienia.

Jakie mam opcje wysyłki produktów Grainger?

Zamówienia w krajach, w których oferujemy dostawę lokalną, są zazwyczaj dostarczane za pośrednictwem TNT lub poczty lokalnej (Royal Mail, Post NL, Singpost), w zależności od wagi i wartości zamówienia. W przypadku przesyłek o większej objętości / cięższych oferujemy opcje frachtu lotniczego i morskiego (DDP, DAP i CPT). Gdy poprosisz o wycenę, daj nam znać, jaką metodę transportu chcesz otrzymać (szczególnie w przypadku ciężkich przedmiotów). Klienci mają również opcję warunków wysyłki EXW i mogą wysłać swoje zamówienie za pomocą własnego konta UPS / DHL / FedEx lub spedytora z naszego magazynu w USA. Aby pomóc Ci określić koszty wysyłki, jeśli zdecydujesz się zorganizować wysyłkę, podamy informacje o wadze i wymiarach + dane miejsca odbioru.

Potrzebuję czegoś pilnie, jak szybko możesz dostarczyć?

Nasz standardowy czas dostawy dla zamówień dostarczanych za pośrednictwem firmy kurierskiej to 1 tydzień. Oferujemy ekspresowe opcje wysyłki, które mogą dostarczyć zamówienia do klientów w Wielkiej Brytanii, Europie i Singapurze w ciągu 3-4 dni. Alternatywnie oferujemy odbiór z naszego magazynu w USA w ciągu 1 dnia od złożenia zamówienia. Należy pamiętać, że opcje wysyłki ekspresowej nie są dostępne dla dużych zamówień ze względu na obecne ograniczenia w dostawach frachtu lotniczego. Dostarczenie każdego zamówienia wysłanego frachtem lotniczym może zająć do dwóch tygodni.

Jakie są Twoje zasady dotyczące zwrotów/anulowania zamowienia produktów Grainger?

Możesz anulować dowolne zamówienie przed wysyłką, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Zamówienia, które zostały wysłane, można zwrócić w ciągu 15 dni od daty dostawy. Jeśli chcesz zwrócić zamówienie, towar musi być fabrycznie nowy i w oryginalnym opakowaniu. Zastrzegamy sobie również prawo do naliczenia 20% opłaty za uzupełnienie zapasów za każdy zwrot, a opłaty za fracht nie podlegają zwrotowi. Klientom, którzy potrzebują pewności, że zamówili właściwą część Grainger, możemy zaoferować zdjęcia pozycji zamówionych przed wysyłką. W razie potrzeby poproś o to przy składaniu zamówienia.

Skontaktuj sie z nami

Skontaktuj się od razu ze swoim menadżerem konta, aby uzyskać osobistą poradę.
We're available from Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.