Dystrybutor w Polsce

Szukasz artykułu zaopatrzenia przemysłu firmy Grainger? Raptor Supplies dystrybuuje cały katalog produktów Grainger do ponad 90 krajów, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Arabia Saudyjska, RPA, Filipiny i cała Europa. Wybieraj spośród ponad 1 miliona części przemysłowych marek amerykańskich, w tym marek należących do Grainger, takich jak Dayton, Twardy facet, Speedaire, Battalion i Condor. Raptor Supplies oferuje wiele opcji wysyłki, takich jak ekspresowa przesyłka kurierska, fracht lotniczy i morski, aby dopasować się do Twojego budżetu zaopatrzeniowego. PurchaseMożna je złożyć bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub przesłać nam zapytanie ofertowe i otrzymać formalną wycenę pocztą elektroniczną. Nasza oferta obejmuje również pozyskiwanie przestarzałych lub discokolejne numery części Graingera. Więc skontaktuj się już dziś!

Nasz zespół obsługi klienta odpowie w ciągu 30 minut!

Zapytanie o wycene

Często Zadawane Pytania

Katalog

Jakie produkty WW Grainger oferujecie?

Oferujemy cały katalog narzędzi dostawczych Grainger. Raptor Supplies jest oficjalnym międzynarodowym dystrybutorem produktów Grainger. Dostarczamy ponad 1.5 miliona+ wysokiej jakości produktów, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych w 33 kategoriach produktówegory obejmujące tysiące amerykańskich marek przemysłowych.

Jedną z głównych zalet katalogu Grainger jest ogromny rozmiar jego oferty produktów. Nikt już nie lubi przeglądać grubych, ciężkich katalogów w poszukiwaniu produktów, więc po prostu wpisz numer części Grainger na naszej stronie internetowej, aby znaleźć żądany produkt.

Jakie marki należą do Grainger?

WW Grainger posiada szereg własnych marek, w tym Dayton, Speedaire, Twardy facet, Air Handler, Bezpieczeństwo laboratoryjne, Battalion, Condor i na zachód. Oznacza to, że marki te są wyłączne dla firmy Grainger i jej dystrybutorów. Większość z tych przedmiotów jest produkowana w USA lub Chinach.

Dayton: Oferuje szeroką gamę silników, wentylatorów, dmuchaw, pomp, pasów i kół pasowych do przenoszenia mocy oraz produktów do transportu materiałów, które są odpowiednie do różnych zastosowań motoryzacyjnych. Dayton motoreduktory służą do dostosowania prędkości i momentu obrotowego do dowolnej pożądanej wartości i są odpowiednie do stosowania w pompach perystaltycznych. Synchroniczne paski zębate tej marki zapewniają bezgłośną, antypoślizgową pracę przy niskich wymaganiach naprężeń.

Speedaire: Znany z oferowania szerokiego wyboru produktów pneumatycznych, takich jak sprężarki powietrza, pompy próżniowe, regulatory FRL, złączki / węże, narzędzia pneumatyczne i zawory. Speedaire pneumatyczne cylindry pneumatyczne nadają się do zastosowań, w których nie są wymagane magnetyczne tłoki czujnikowe. Te kompaktowe cylindry mają konstrukcję ze stali nierdzewnej, która wytrzymuje temperatury w zakresie od -40 do 200 stopni F i ciśnienia do 200 psi.

Na zachód: Idealna marka do narzędzi ręcznych, nasadek i bitów oraz do przechowywania narzędzi. Znany również z narzędzi do obróbki, takich jak zaciski, narzędzia do gratowania, indeksowane narzędzia skrawające i narzędzia do frezowania/gwintowania. Klucze nastawne Westward zostały zaprojektowane zgodnie z certyfikatami ASME i dobrze nadają się do mocowania nakrętek, śrub i złączek w sprzęcie HVAC. Te klucze mają konstrukcję stalową z czarnym fosforanowym wykończeniem, co zapewnia odporność na oleje hydrauliczne lub płyny korozyjne, oraz regulowany mechanizm śrubowy, który eliminuje dodatkową potrzebę stosowania narzędzi montażowych.

Condor: Znany przede wszystkim jako dostawca sprzętu ochronnego, oferujący okulary ochronne, rękawice i produkty chroniące przed upadkiem. Czemirękawice odporne na ciepło, temperaturę i przecięcia oferowane pod Condor rękawice ochronne kotegory przekraczają normy CE i są szeroko stosowane w budownictwie, lotnictwie, motoryzacji, petrochemiprzemysł metalurgiczny i metalurgiczny.

Air Handler: Jak wtedyame sugeruje, że ta marka oferuje produkty z filtrem powietrza. Obejmuje to panelowe i harmonijkowe filtry powietrza, wkładki / rolki filtrów powietrza oraz filtry powietrza w workach / skrzynkach. Oczyszczacze powietrza marki są używane do utrzymania zdrowego powietrza i bez nieprzyjemnych zapachów i są w stanie zapewnić natężenie przepływu powietrza do 2000 cfm. Te środki czyszczące zapewniają maksymalną skuteczność filtracji i wydajność odpowiednio 0.3 mikrona i 0.65.

Bezpieczeństwo laboratorium: Oferowanie głównie materiałów i sprzętu laboratoryjnego. Myjki ultradźwiękowe marki są idealne do zadań czyszczących, takich jak usuwanie białek, krwi i zanieczyszczeń ze szkła i instrumentów laboratoryjnych; eliminowanie wosków, brudu, smarów i olejów z przełączników i przekładni oraz czyszczenie topników i zanieczyszczeń z urządzeń elektronicznych.

Składając zamówienie

Czy muszę podać tylko kod Grainger, aby otrzymać wycenę?

Tak, po prostu podaj nam numer(y) części Grainger. Klienci czasami wysyłają nam nieprawidłowe numery części Grainger; jest to zwykle przypadek, w którym „B” i „8” są zamienione lub „O” jest pomieszane dla „0”. Wystarczy dokładnie sprawdzić numery części, zanim poprosisz o wycenę!

Jak mogę złożyć zamówienie?

Najprostszym sposobem złożenia zamówienia byłoby wyszukanie kodu produktu Grainger na naszej stronie internetowej, a następnie sfinalizowanie zamówienia online na naszej stronie internetowej. Alternatywnie, jeśli nie znajdziesz numeru części Grainger na naszej stronie internetowej, możesz wysłać nam zapytanie ofertowe pocztą e-mail/czat dla potrzebnych artykułów przemysłowych Grainger.

Po otrzymaniu naszej oficjalnej wyceny możesz i) wysłać Purchase Zamówienie, które odzwierciedla oferowaną cenę lub ii) po prostu odpowiedz telefonicznie / e-mailem, że chcesz kontynuować oferowaną wycenę. Raptor Supplies następnie wyśle ​​Ci fakturę proforma do zapłaty lub zaoferuje warunki płatności NET30, z zastrzeżeniem zatwierdzenia (tylko klienci biznesowi z Wielkiej Brytanii / UE).

Czy firma Grainger International Supply działa w Europie?

Grainger Europe dostarcza elementy złączne i produkty związane z elementami złącznymi do ponad 60000 klientów na całym kontynencie.

Czy masz MOQ dla produktów Grainger?

Unikamy uderzania w klientów z minimalnymi progami ilościowymi, ale zdarzają się sytuacje, w których obowiązuje MOQ. Wynika to przede wszystkim z MOQ, które Grainger ustanowił dla określonego przedmiotu. Przykładami tego byłyby purchases świetlówek, śrub lub plisowanych filtrów powietrza, które są sprzedawane tylko w opakowaniach / opakowaniach.

Naszym celem jest dostarczenie Ci międzynarodowych produktów Grainger, których potrzebujesz, a nie zmuszanie Cię do kupowania niepotrzebnych ilości. Ale pobieramy minimalną opłatę za wysyłkę, ponieważ większość zamówień jest dostarczana za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłamy za pośrednictwem przewoźników ekspresowych, takich jak FedEx / TNT, DHL i UPS.

A co z przestarzałym lub discokolejne pozycje z katalogu Grainger?

Jeśli szukasz części Grainger, która jest teraz discoW przypadku, gdy jest on przestarzały lub przestarzały, często możemy zaproponować zamienny model Grainger lub porównywalną alternatywę specyfikacji innej amerykańskiej marki. Części Grainger stają się przestarzałe, co jest powszechnym problemem w przypadku takich elementów, jak silniki lub dmuchawy, które mają tendencję do długiego użytkowania. Po prostu wyślij zdjęcie swojego istniejącego numeru części, na którym widoczne są wszelkie oznaczenia, nametabliczki itp., a my odpowiemy ofertą na przedmiot zastępczy.

Jakie dokumenty możesz dostarczyć dla produktów Grainger?

Raptor Supplies może dostarczyć szereg certyfikatów dla produktów Grainger. Należą do nich certyfikat zgodności Grainger, certyfikat zgodności OEM oraz certyfikaty identyfikowalności partii. Należy pamiętać, że wszelkie prośby o certyfikat należy składać w momencie składania zamówienia. Nie możemy przyjąć żadnych próśb o certyfikację po wysłaniu lub dostarczeniu zamówienia.

Sprzedajesz osobom fizycznym?

Raptor Supplies, zaufany dystrybutor Grainger sprzedaje głównie klientom biznesowym, którzy potrzebują dostawy produktów, których nie mogą kupić lokalnie. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną otrzymaniem wyceny, przyjmujemy takie prośby indywidualnie dla każdego przypadku. Rozumiemy przydatność katalogu Grainger dla osób na całym świecie, ale jesteśmy nastawieni na zaspokajanie potrzeb klientów biznesowych.

Otrzymałem zamówienie, ale nie widzę kodu Grainger na przedmiocie?

Grainger jest dużym dystrybutorem części przemysłowych, który oferuje produkty wytwarzane głównie przez inne firmy. Oznacza to, że większość produktów Grainger zawiera numer modelu OEM/producenta i może również zawierać białą naklejkę na produkcie z numerem katalogowym Grainger.

Excepdo tej zasady będą zatwierdzone przez Grainger i należące do Grainger marki, takie jak: Dayton, Speedaire, Tough Guy itp., gdzie kod Grainger i numer modelu producenta to same.

Terminowa dostawa

Jakich narzędzi Grainger nie wysyłamy drogą lotniczą?

Istnieje wiele produktów Grainger, dla których nie oferujemy transportu lotniczego, w tym przedmioty magnetyczne, niebezpieczne smary/płyny, przedmioty dłuższe niż 10 stóp i produkty zawierające silniki.

Przedmioty magnetyczne, takie jak magnesy ziem rzadkich lub ceramiczne, mogą zakłócać działanie samolotu, dlatego nie są oferowane. Smary lub płyny Grainger sklasyfikowane jako niebezpieczne w transporcie lotniczym również nie są dostępne w sprzedaży. Aby sprawdzić, czy możemy zaoferować smar lub płyn, sprawdź kartę charakterystyki produktu. Jeśli w sekcji 14 dokumentu w sekcji IATA znajduje się lista „Not Regulated for Transport”, możemy zaoferować wycenę. Długie przedmioty o długości przekraczającej 10 stóp są problematyczne, ponieważ kurierzy nie mogą wysyłać tych długości, a następnie wymagaliby wysyłki drogą lotniczą / morską.

Wreszcie, pozycje z silnikami mogą być problematyczne przy wycenie, ponieważ musielibyśmy potwierdzić, czy są dostarczane z jakimikolwiek płynami hydraulicznymi lub olejem/smarem. Wymagałoby to od nas potwierdzenia statusu zagrożenia dla każdego płynu w silniku za pomocą karty MSDS. Bylibyśmy w stanie zaoferować wycenę frachtu morskiego dla pozycji zawierających silniki.

Gdzie oferujecie dostawę artykułów przemysłowych Grainger?

Dostarczamy numery części Grainger klientom w Wielkiej Brytanii / Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Dostawa lokalna oferowana jest klientom na terenie Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Singapuru, co oznacza, że ​​cena w naszej ofercie to wszystko, co płacisz, my dbamy o wszelkie opłaty za odprawę celną. Gdzie warunki dostawy to DDU / DAP, produkty Grainger wysyłamy pod Twoje drzwi, ale wszelkie opłaty za odprawę celną ponosi klient.

Wszelkie zamówienia, których użytkownikiem końcowym lub miejscem docelowym są kraje/podmioty z listy OFAC, nie będą rozpatrywane, ponieważ przestrzegamy wszystkich amerykańskich przepisów i regulacji dotyczących kontroli eksportu produktów wyprodukowanych w USA. Zastrzegamy sobie również prawo do zażądania pełnych informacji o miejscu docelowym użytkownika końcowego przed realizacją jakiegokolwiek zamówienia.

Jakie mam opcje wysyłki produktów Grainger?

Zamówienia w krajach, w których oferujemy dostawę lokalną, są zazwyczaj dostarczane za pośrednictwem TNT lub poczty lokalnej (Royal Mail, Post NL, Singpost), w zależności od wagi i wartości zamówienia. W przypadku przesyłek wielkogabarytowych / cięższych oferujemy opcje frachtu lotniczego i morskiego (DDP, DAP i CPT). Gdy poprosisz o wycenę, poinformuj nas, jaką metodę transportu chcesz wycenić (szczególnie w przypadku ciężkich przedmiotów).

Klienci mają również opcję warunków wysyłki EXW i mogą wysłać swoje zamówienie za pomocą własnego konta UPS / DHL / FedEx lub spedytora z naszego magazynu w USA. Aby pomóc Ci określić koszty wysyłki, jeśli zdecydujesz się zorganizować wysyłkę, podamy informacje o wadze i wymiarach + dane miejsca odbioru.

Potrzebuję czegoś pilnie, jak szybko możesz dostarczyć?

Nasz standardowy czas dostawyframe dla zamówień dostarczanych za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 1 tydzień. Oferujemy opcje wysyłki ekspresowej, które mogą dostarczyć zamówienia do klientów w Wielkiej Brytanii, Europie i Singapurze w ciągu 3-4 dni. Alternatywnie oferujemy odbiór z naszego magazynu w USA w ciągu 1 dnia od złożenia zamówienia.

Należy pamiętać, że opcje przesyłek ekspresowych nie są dostępne w przypadku dużych zamówień ze względu na obecne ograniczenia w dostawach frachtu lotniczego. Dostawa każdego zamówienia wysłanego transportem lotniczym może potrwać do dwóch tygodni.

Jakie są zasady dotyczące zwrotu/anulowania produktów Grainger?

Możesz anulować dowolne zamówienie przed wysyłką, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Wysłane zamówienia można zwrócić w ciągu 15 dni od daty dostawy. Jeśli chcesz zwrócić zamówienie, towary muszą być w zupełnie nowym stanie iw oryginalnym opakowaniu. Zastrzegamy sobie również prawo do pobrania 20% opłaty za uzupełnienie zapasów za każdy zwrot, a opłaty za fracht nie podlegają zwrotowi.

Klientom, którzy potrzebują pewności, że zamówili właściwą część Grainger, możemy zaoferować zdjęcia elementów zamówionych przed wysyłką. W razie potrzeby poproś o to przy składaniu zamówienia.

kontakt

Skontaktuj się natychmiast ze swoim menedżerem konta, aby uzyskać osobistą poradę.
Jesteśmy dostępni od od poniedziałku do piątku, od 07:30 do 17:00.