O nas

Raptor Supplies to wiodący portal eCommerce obsługujący klientów B2B w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Europie, GCC / na Bliskim Wschodzie, Afryce i Azji, który spełnia ich wymagania dotyczące nieplanowanej konserwacji, napraw i operacji (MRO).

Historia

Nasza firma została założona w 2014 roku, obecnie dostarczamy amerykańskie części przemysłowe do ponad 60 krajów

Nasze lokalizacje

  • Wielka Brytania
  • Holandia
  • Indie
  • USA
  • Singapur

Zespół

Nasz zespół 175 pracowników zajmuje się pozyskiwaniem i dostarczaniem potrzebnych części przemysłowych

Nasza misja

Stworzyć najlepsze warunki e-commerce do międzynarodowych zakupów i dostaw części przemysłowych z USA

Znajdź dowolną część przemysłową w USA

Nasz cel: pomóc Ci szybko znaleźć potrzebny przedmiot. Przeszukaj nasz ogromny katalog online lub prześlij nam swoje zapytanie ofertowe lub wymagania. Nie widzisz przedmiotu na naszej stronie? Wyślij nam zapytanie o dany product i pozwól nam wykonać pracę!

Sprawdź katalog

Elastyczne opcje zakupu

Nie zmuszamy klientów biznesowych do kupowania korzystając wyłącznie z naszej strony internetowej. Składaj zamówienia zgodnie z polityką Twojej firmy. Akceptujemy zamówienia, płatności przez telefon, przelewy bankowe i oferujemy warunki kredytowe dla kwalifikujących się klientów biznesowych.

Zamówienie

Szybka, bezproblemowa dostawa

W przypadku wielu produktów oferujemy szybką dostawę bez ŻADNYCH kłopotów celnych. W przypadku przedmiotów wielkogabarytowych oferujemy opcje frachtu lotniczego / frachtu morskiego w zależności od budżetu. Możesz nawet odebrać z naszego magazynu w USA bez żadnych opłat!

Zapytanie ofertowe

Porozmawiaj z prawdziwymi ludźmi

Nasz ogólnoświatowy zespół obsługi klienta odpowie na każde pytanie dotyczące naszych produktów, opcji dostawy i płatności. Pracujemy siedem dni w tygodniu, w tym w weekendy, aby służyć naszym odbiorcom na całym świecie. Telefon / e-mail / już dziś!

Gdzie dostarczamy

Kim jesteśmy

Jesteśmy wiodącym portalem eCommerce obsługującym klientów B2B w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Europie, GCC / na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji, który chce spełnić wymagania dotyczące nieplanowanej konserwacji, napraw i operacji (MRO).

“Dostarczamy lub pozyskujemy wszelkie części US MRO, części zamienne lub materiały eksploatacyjne dla klientów biznesowych”

2,000,000 +

produktów w naszym katalogu

5,000 +

Ponad marek,od których kupujemy

60 +

krajów, do których dostarczamy

$/£/€

wybierz swoją walutę

Najlepsze marki w naszym katalogu

Skontaktuj sie z nami

Skontaktuj się od razu ze swoim menadżerem konta, aby uzyskać osobistą poradę.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.