FAST FUNNEL

Fast Funnel oferuje szeroką gamę jednorazowych lejków papierowych, dostępnych w różnych rozmiarach do różnych zastosowań w laboratoriach, garażach i nie tylko. Czytaj więcej

FILTRY

Konserwacja floty i pojazdów

FF03-0140FF01-0132FF05-0120FF04-0120FF06-0120FF10-0120FF11-0120FT12-1500FT12-0750

Konserwacja floty i pojazdów FILTRY

Lejki

Wysokiej jakości jednorazowe lejki zaprojektowane w celu zmniejszenia bałaganu i strat produktu podczas napełniania małych pojemników, takich jak tuby, butelki lub kolby. Wykonane z tektury z pierwszego tłoczenia SBS i mają maksymalną pojemność 50 uncji. Niektóre modele są również wyposażone w innowacyjne oparcie do obsługi bez użycia rąk.

  • Lejki jednorazowe
  • Lejki jednorazowe
  • Lejki jednorazowe
  • Lejki jednorazowe+6
FAST FUNNEL

Disposable Funnels

Pozycja (9)

Informacje o Szybkim lejku

Te jednorazowe lejki do oleju ułatwiają nalewanie i zabezpieczają przed zanieczyszczeniami oraz zmniejszają ryzyko rozlania cieczy. Linia produktów firmy Fast Funnel obejmuje lejki papierowe na stacje benzynowe i samochodowe. Firma projektuje również małe jednorazowe lejki, które są kompaktowe do przechowywania i mieszczą się w wielu różnych otworach.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery części Fast Funnel często odsyłają do różnych Król lejków produkty. Tak więc, jeśli szukasz szybkiego lejka, który jest przestarzały lub niedostępny, prawdopodobnie mamy dostępny odpowiednik.

Wysyłka

Narzędzia te są niewielkie i wymagają kompaktowego opakowania. Nadają się do przesyłek kurierskich i frachtu lotniczego.

Główne nazwy handlowe

Szybki filtr Jednorazowy lejek do filtra

Unikalna konstrukcja Fast Filter łączy wysokowydajny filtr z wytrzymałym kartonowym lejkiem, ustanawiając nowy standard szybkiego i sterylnego dostarczania płynów.

Szybkie lejki przemysłowe

Industrial Fast Lejki firmy Trico oferują łatwą, praktyczną i higieniczną metodę nalewania. Te lejki są przeznaczone do jednorazowego użytku i są schludne i kompaktowe, dopóki nie zostaną oddzielone od hedera i o...Czytaj więcej 

Często Zadawane Pytania

Jaka jest funkcja lejków bezpieczeństwa?

Lejki bezpieczeństwa są wyposażone w funkcję automatycznego zatrzymania i zatrzymania, umożliwiającą wewnętrznemu tłokowi natychmiastowe zatrzymanie dodatkowego płynu przed dostaniem się do pojemnika lub zbiornika. Zapobiegają niepożądanym wyciekom i rozpryskom i są idealne do różnych zastosowań w jednostkach przemysłowych i produkcyjnych.