Nasi Partnerzy

Logistyka

coś

CEVA Logistics zapewnia Raptor Supplies kompleksowe rozwiązania logistyczne, oferując pełen zakres usług frachtu lotniczego, morskiego i drogowego, a także transport towarów ponadgabarytowych lub wielkogabarytowych do naszej bazy klientów na całym świecie.

CEVA Logistics jest jedną z największych na świecie firm logistycznych.

fedex

FedEx zaspokaja potrzeby Raptor Supplies w zakresie przyspieszonej wysyłki mniejszych przesyłek z Ameryki Północnej do klientów w Wielkiej Brytanii, korzystając z usługi FedEx International Priority.

tnt

TNT zajmuje się dostawą końcową do naszych klientów w Wielkiej Brytanii, Europie kontynentalnej i na Bliskim Wschodzie za pośrednictwem usług TNT Express i TNT Economy

płatność

Dostawcy

Grainger

Grainger jest wiodącym dystrybutorem typu business-to-business z siedzibą w USA. Grainger zapewnia dostęp do materiałów konserwacyjnych, naprawczych i eksploatacyjnych (MRO) dla ponad miliona klientów.

Morse'a

Morse Drum posiada najobszerniejszą linię urządzeń do obsługi beczek na rynku, koncentrując się wyłącznie na urządzeniach do obsługi beczek i wiader.

Raptor Supplies z dumą oferuje produkty Morse Drum naszym klientom w Wielkiej Brytanii i innych miejscach na świecie.

Wesco

Wesco Industrial Products produkuje wysokiej jakości sprzęt do transportu materiałów od ponad 70 lat. Ich oferta obejmuje manipulatory do beczek, wózki ręczne, wózki paletowe, podnośniki i układarki, stoły podnośne, wózki platformowe, wózki, wózki przechylne, drzwi listwowe itp.

Raptor Supplies został mianowany dystrybutorem Wesco w Wielkiej Brytanii i Europie.

inwestor

Skontaktuj sie z nami

Skontaktuj się od razu ze swoim menadżerem konta, aby uzyskać osobistą poradę.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.