Nasi Partnerzy

Logistyka

coś

CEVA Logistics zapewnia Raptor Supplies z kompleksowym rozwiązaniem logistycznym, zapewniającym pełen zakres usług frachtu lotniczego, morskiego i drogowego, a także transport towarów ponadgabarytowych do naszej bazy klientów na całym świecie.

CEVA Logistics to jedna z największych firm logistycznych na świecie.

fedex

Uchwyty FedEx Raptor Supplies przyspieszone potrzeby wysyłkowe mniejszych przesyłek z Północy America dla klientów w Wielkiej Brytanii korzystających z usługi FedEx International Priority.

tnt

TNT dba o końcową dostawę do naszych klientów w Wielkiej Brytanii, Continental Europa i Bliski Wschód dzięki usługom TNT Express i TNT Economy

płatność

Dostawcy

Grainger

Grainger jest wiodącym dystrybutorem między przedsiębiorstwami z siedzibą w USA. Grainger zapewnia dostęp do konserwacji, napraw i eksploatacyjnych (MRO) materiałów eksploatacyjnych dla ponad miliona klientów.

Morse'a

Morse Drum posiada najszerszą gamę urządzeń do obsługi beczek na rynku, skupiającą się wyłącznie na urządzeniach do obsługi beczek, beczek i wiader.

Raptor Supplies z dumą oferuje Morse Drum produkty dla naszych klientów w Wielkiej Brytanii i innych miejscach na całym świecie.

Wesco

Wesco Industrial Products od ponad 70 lat produkuje wysokiej jakości sprzęt do transportu materiałów. Ich oferta obejmuje podnośniki do beczek, wózki ręczne, wózki paletowe, podnośniki i układarki, stoły podnośne, wózki platformowe, wózki, wózki uchylne, drzwi paskowe itp.

Raptor Supplies został wyznaczony na dystrybutora Wesco w Wielkiej Brytanii i Europie.

inwestor

Kontakt

Skontaktuj się natychmiast ze swoim menedżerem konta, aby uzyskać osobistą poradę.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, od 07:30 do 17:00.