3M

FILTRY

Bezpieczeństwo

ścierne

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

Electrical

Konserwacja floty i pojazdów

Sprzątanie

Sprzęt i materiały do ​​malowania

Instalacja wodna

Narzędzia ręczne

Magazynowanie

Pneumatyka

Elektronarzędzia

Materiały laboratoryjne

HVAC i chłodnictwo

obróbka

Spawanie

Instrumenty testowe

Meble dla hoteli i restauracji

Zapięcia

sprzęt komputerowy

Lakierki

Oświetlenie

Sprzęt na zewnątrz

surowce

Smarowanie

Bezpieczeństwo FILTRY

OddechowyWyświetl wszystkie

 • Filtracja powietrza i monitory CO

  Filtracja linii lotniczych 3M i monitory CO sprawdzają i filtrują powietrze ze zbiornika powietrza, dzięki czemu można bezpiecznie oddychać. Zestawy te wyświetlają poziom CO i podnoszą alarm dźwiękowy, gdy odczyty osiągną niebezpieczny poziom.

 • Kaptury ucieczkowe i respiratory
 • Testowanie dopasowania

  Systemy testowania dopasowania półmasek firmy 3M i ich części są kompatybilne z półmaskami 3M. Te systemy testowania dopasowania są stosowane przed maskami oddechowymi w celu sprawdzenia, czy w masce nie ma szczelin lub nieszczelności, aby zapobiec przedostawaniu się zanieczyszczeń do środka.

 • Respiratory na całą twarz

  Maski pełnotwarzowe 3M idealnie nadają się do filtrów cząstek stałych i wkładów gazowych/oparowych 3M w zastosowaniach obejmujących obróbkę chemikaliów, dłutowanie, dłutowanie, czyszczenie, szlifowanie, obróbkę skrawaniem, malowanie, szlifowanie, piłowanie i spawanie. Respiratory te chronią przed zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu i zapewniają szerokie pole widoczności.

 • Kanistry z maską gazową

  Kanistry na maskę przeciwgazową 3M są kompatybilne z maskami przeciwgazowymi serii 3M FR-M40. Te kanistry z maską gazową oczyszczają zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, aby zabezpieczyć pracowników w obliczu zagrożeń CBRN (chemicznych, biologicznych, radiologicznych i jądrowych).

 • Maski gazowe

  Maski przeciwgazowe 3M CBRN, maski przeciwgazowe typu podbródkowego i maski przeciwgazowe do tłumienia zamieszek są zatwierdzonymi przez NIOSH respiratorami na całą twarz. Chronią użytkowników w przypadku wycieków gazu oraz zagrożeń chemicznych, biologicznych, radiologicznych i jądrowych. Maski te mają część twarzową z silikonu/kauczuku hycar z uszczelką z gumy butylowej, która jest odporna na przenikanie wilgoci i gazów, a jednocześnie zapewnia wygodę i zwiększa trwałość.

 • PAPR

  Systemy 3M PAPR (zasilany aparat oddechowy oczyszczający powietrze) są lekkie i wygodne w noszeniu przez długi czas. Wyposażone są w montowaną na pasku dmuchawę, która wtłacza powietrze z otoczenia przez filtr, zapewniając w ten sposób świeże i oddychające powietrze do części twarzowej.

 • Akcesoria PAPR

  Akcesoria 3M PAPR obejmują zestawy do ładowania akumulatorów, osłony chroniące przed promieniowaniem cieplnym, deflektory przepływu powietrza, zawieszenia na głowę, przewody oddechowe, filtry samościemniające, podstawki do ładowania akumulatorów, wskaźniki przepływu, uszczelki czołowe, czterostanowiskowe zestawy do ładowania akumulatorów i zawieszenia na głowę.

 • PAPR oraz kaptury i hełmy z doprowadzonym powietrzem

  Kaptury i hełmy 3M PAPR (zasilany respirator oczyszczający powietrze) i dostarczany powietrzem (SAR) zakrywają głowę i twarz użytkownika oraz kierują czyste powietrze. Luźne kaptury PAPR nie wymagają testowania dopasowania i są często noszone przez pracowników mających zarost, ponieważ nie muszą uszczelniać twarzy. Hełmy PAPR mają twardą skorupę, która rozkłada ciężar nakrycia głowy dla wygody użytkownika.

 • Akcesoria do respiratorów

  Akcesoria do respiratorów 3M obejmują pierścienie uszczelniające do kanałów powietrznych, pokrywy regulujące przepływ powietrza, pokrywy przewodów oddechowych, wkłady, zawory inhalacyjne, zestawy adapterów niskociśnieniowych z dwoma przewodami powietrznymi montowanymi z tyłu, zespoły muszli nosowych i wiele innych.

 • Węże do układu oddechowego

  Węże oddechowe firmy 3M są kompatybilne z respiratorami 3M SAR (respiratorami z doprowadzeniem powietrza), które dostarczają powietrze do oddychania ze sprężarki do pracownika. Kompletny system składa się z zaworu regulującego powietrze, węża doprowadzającego powietrze, hełmu z rurką oddechową, kaptura lub innej części twarzowej.

 • Przechowywanie sprzętu do oddychania
 • Akcesoria do aparatów oddechowych
 • Aparat oddechowy i butle z powietrzem do oddychania
 • Zestawy okularów i osłony soczewek
 • Akcesoria do sprężonego powietrza
 • Respiratory na sprężone powietrze

Ochrona słuchuWyświetl wszystkie

 • Jednorazowe zatyczki do uszu

  Jednorazowe zatyczki do uszu 3M zapewniają ochronę słuchu, zmniejszając poziom hałasu i ryzyko utraty słuchu. Te wygodne w użyciu zatyczki do uszu mają miękką i gładką konstrukcję, zapewniając najwyższy komfort przez długi czas noszenia. Oferują maksymalną redukcję hałasu na poziomie 33 dB.

 • Nauszniki

  Nauszniki 3M są przeznaczone do ochrony przed umiarkowanym i wysokim poziomem hałasu w różnych zastosowaniach, takich jak roboty drogowe lub budowlane. Posiadają miękkie, szerokie poduszki, które zmniejszają ucisk wokół uszu i zwiększają komfort.

 • Systemy testowania dopasowania zatyczki do uszu
 • Elektroniczne nauszniki i zatyczki do uszu

  Elektroniczne nauszniki i zatyczki do uszu firmy 3M są przeznaczone do podłączenia do zewnętrznego radia, krótkofalówki lub osobistego urządzenia audio, aby zapewnić możliwość odbierania wiadomości lub słuchania muzyki lub innego dźwięku. Z łatwością dopasowują się do uszu i otaczają hałas z zewnątrz.

 • Zespoły słuchowe

  Opaski słuchowe 3M są lekkie i mają niski profil, dzięki czemu można je stosować z kaskiem ochronnym i dodatkowym wyposażeniem ochronnym. Są one wyposażone w elastyczną, miękką piankę, która dopasowuje się do kanału słuchowego, zapewniając w ten sposób spersonalizowane dopasowanie.

 • Akcesoria do ochrony słuchu

  Akcesoria do ochronników słuchu 3M są używane z ochronnikami słuchu 3M z paskiem 90537. Te ochronniki słuchu z paskiem zabezpieczają uszy przed hałasem przekraczającym 85 decybeli.

 • Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku

  Wielorazowe zatyczki do uszu firmy 3M z wieloma kołnierzami wygodnie mieszczą się w przewodzie słuchowym i zapewniają niezawodną ochronę. Jasnopomarańczowy kolor zapewnia lepszą widoczność, umożliwiając pracodawcom identyfikację pracowników noszących zatyczki do uszu.

Ochrona PrzeciwpożarowaWyświetl wszystkie

 • Akcesoria ogniochronne

  Akcesoria przeciwpożarowe 3M obejmują uszczelniacze akustyczne, bloki, adaptery pokładowe, deski przedłużające, kołnierze ograniczające barierę ogniową, pistolety, adaptery wysokości, etykiety, maty, dysze, zaślepki, okrągłe wsporniki montażowe, uszczelniacze, zestawy tulei, kwadratowe wsporniki montażowe i zestawy skrzynek wannowych.

12

O 3m

Katalog produktów 3M obejmuje szeroką gamę materiałów ściernych i klejów, wypełniaczy, uszczelniaczy, materiałów budowlanych, środków czyszczących, sprzętu samochodowego, mieszanek, past, folii i arkuszy oraz nie tylko. Marka taśmy antypoślizgowe, zwane również taśmami trakcyjnymi, są przeznaczone do przyklejania do podłóg fabrycznych w celu zapobiegania poślizgom i zwiększania tarcia między butami pracownika a podłogą fabryczną. Te antypoślizgowe taśmy firmy 3M są używane we wszelkiego rodzaju środowiskach i miejscach pracy, od magazynów po duże zakłady produkcyjne. Te taśmy antypoślizgowe mają teksturowaną powierzchnię o wysokim współczynniku tarcia, która chwyta podeszwę buta, oraz trwały klej pod taśmą, który zapobiega utracie przyczepności i odklejaniu się taśmy od podłoża fabrycznego. Te taśmy 3M wytrzymują temperatury do 300 stopni F i są idealne do śliskich powierzchni, ponieważ zwiększają bezpieczeństwo osobiste, zmniejszając ryzyko potknięcia.
3M 08458 NVH Pianka słupkowa jest idealny do zastąpienia sztywnej pianki niestrukturalnej OEM w naprawie karoserii samochodowej i wypełniania ubytków, tłumienia dźwięków i redukcji wibracji. 3M gwiazdy ścierne są przeznaczone do czyszczenia i polerowania wewnętrznych średnic rur i rurek, które są zwykle trudno dostępne i skontrolowane. Te gwiazdy ścierne są używane w zakładach obróbki metali, instalacji hydraulicznych, motoryzacyjnych i produkcyjnych i mają konstrukcję z tlenku glinu, dzięki czemu nadają się do operacji takich jak gratowanie, zapewnianie satynowego wykończenia, usuwanie wypustek i czyszczenie. Gwiazdy ścierne 3M mogą pracować z prędkością obrotową do 18000 obr./min, aby zminimalizować czas potrzebny do czyszczenia. Raptor Supplies oferuje szeroką gamę tych produktów, oprócz rolek ściernych i chłonnych, trzpieni ściernych i sznurków antystatycznych.

Główne nazwy handlowe

3m przewagi konkurencyjnej

Z web design Maty Safety-Walk

Wykładziny 3M Safety-Walk zapewniają przyczepność w basenach o dużym natężeniu ruchu, w szafkach i w miejscach mokrych. Te maty 3M do obszarów mokrych mają konstrukcję z siatki Z, która zapewnia jednolite podparcie stóp na podłogach przemysłowych narażonych na wycieki płynów. Te maty w stylu Z Web oferują otwartą konstrukcję i zapewniają, że woda łatwo spływa, aby powierzchnia była sucha. Te mokre maty można łatwo wyczyścić, strzepując lub myjąc je myjką elektryczną. Te maty mają ponadto otwartą strukturę siatki z powłoką antybakteryjną dla ochrony przed zużyciem.

Wielofunkcyjne kleje w sprayu 3M

Wielozadaniowe kleje w sprayu 3M Super 77 są specjalnie zaprojektowane do łączenia różnych lekkich materiałów, takich jak tkaniny, papiery, elementy metalowe, plastikowe, drewniane i kartonowe. Te wielofunkcyjne kleje w sprayu tworzą szybkie i mocne wiązanie z materiałem, zapewniając jednocześnie dłuższą trwałość.

Super kleje 3M Scotch

Żele 3M super Glue to szybkoschnące kleje przeznaczone do aplikacji na różnych powierzchniach, takich jak guma, skóra, drewno, metal, tworzywa sztuczne i ceramika. Kleje firmy 3M mają żelową formułę, która po nałożeniu zapobiega spływaniu po powierzchni obrabianego przedmiotu.

Często Zadawane Pytania

Z czego znana jest firma 3M?

3M (Minnesota Mining and Manufacturing Company) jest znana z produkcji różnego sprzętu i produktów laboratoryjnych, przemysłowych i naukowych dla wielu gałęzi przemysłu (ochrona zdrowia, produkcja, MRO, motoryzacja, budownictwo, produkcja i inne). Firma znana jest również z badania i rozwoju różnych technologii dla produktów i urządzeń stosowanych w przemyśle i na rynkach konsumenckich.

Jakie produkty oferuje 3M?

3M produkuje i oferuje różne produkty, w tym laminaty, kleje, materiały ścierne, środki ochrony osobistej, rozwiązania pasywnej ochrony przeciwpożarowej, folie do ochrony lakieru, produkty elektroniczne i złącza elektryczne, materiały izolacyjne, folie okienne, produkty medyczne, folie optyczne, obwody elektroniczne, produkty medyczne oraz sprzęt i akcesoria do konserwacji samochodów.

Jakie produkty/sprzęt wymyśliła firma 3M?

Firma 3M wynalazła różne nowe technologie i produkty, takie jak tkaniny ścierne, hipoalergiczne i taśmy maskujące. Marka oferuje również elastomery Fluorel, izolacje trudnopalne Thinsulate, banknoty Pots-It, zapięcia wielokrotnego zamykania Dual Lock, produkty Command oraz taśmy samoprzylepne VHB.

Czy kleje 3M są wodoodporne?

3M oferuje różne wodoodporne kleje, idealne do trudno klejących się powierzchni. Taśmy uszczelniające 3M 8777 mają również wstępnie nałożony klej, który jest sprężysty i całkowicie wodoodporny. Ta taśma firmy 3M jest trwała nawet w ekstremalnych temperaturach i jest odporna na zużycie w ekstremalnie trudnych warunkach przemysłowych.

Czy kleje 3M są bezpieczne na tworzywach sztucznych?

Tak, wybrane kleje 3M można nakładać na plastikową powierzchnię bezpośrednio z tubki kleju. Kleje te schną i są przezroczyste i są używane do łączenia półprzezroczystego lub przezroczystego plastiku w zależności od wymagań aplikacji. Dodatkowo nie ma wymogu mieszania tych klejów z aktywatorem do przyklejania materiałów.

Czy kleje 3M są wielokrotnego użytku?

Tak, wybrane kleje firmy 3M, takie jak repozycjonowalny klej akrylowy 1000, nadają się do wielokrotnego użytku na elastycznych materiałach i elementach obrabianych. Kleje te można łatwo usunąć i ponownie umieścić na różnych powierzchniach w celu uzyskania przyczepności.

Co to jest 3M Scotch-Weld?

3M Scotch-Weld to dwuskładnikowy klej epoksydowy. Jest to szybkowiążący i wzmocniony klej, który utwardza ​​się po nałożeniu. Klej ten nadaje się do zastosowań związanych z łączeniem kriogenicznym i przylega do podłoży, które często są narażone na działanie niskich temperatur.