OBSŁUGIWANE BRANŻE

Lotnictwo

Lotnictwo

Raptor Supplies oferuje firmom lotniczym szeroki wybór elementów złącznych, narzędzi ręcznych i elektrycznych, hydrauliki, smarowania, hydrauliki i pneumatyki. Możemy zweryfikować, czy komponenty spełniają MIL-SPEC lub inne standardy jakości dla przemysłu lotniczego. Ponadto nasze rozwiązanie logistyczne zapewnia bezpieczny łańcuch dostaw od producenta OEM do użytkownika końcowego. Rejestracja ISO-9001 w trakcie

Armed Forces

Armed Forces

Wspieramy siły zbrojne stacjonujące na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Europie Środkowej, na Bliskim Wschodzie iw Azji Wschodniej. Raptor Supplies„wysokiej jakości asortyment klejów, elektryki i oświetlenia (zarówno 110 V, jak i 220 V), transportu materiałów, klimatyzacji / HVAC i sprzętu bezpieczeństwa zaspokaja różnorodne potrzeby. Nasze rozwiązanie pozwala nam zaoferować szybką dostawę do bazy, która jest wyjątkowo dostosowana do nieplanowanych potrzeb wojskowych MRO.

Chemikalia

Chemikalia

Raptor Supplies posiada różnorodne produkty dostosowane do potrzeb chemikaliów, począwszy od sprzętu ochronnego i bezpieczeństwa, transportu materiałów (rozwiązania do obsługi beczek), HVAC, czyszczenia, oświetlenia i pneumatyki. Dostarczamy sprzęt przeznaczony do użytku w atmosferze niebezpiecznej lub wybuchowej (spełniający normy EU ATEX i IECEx).

Branża spożywcza

Branża spożywcza

Nasza oferta obejmuje różnorodne produkty zaprojektowane specjalnie do użytku w przemyśle spożywczym i napojów. Od elementów transportu materiałów wykonanych ze stali nierdzewnej 304 / A2 po narzędzia i przyrządy przeznaczone do kontaktu z żywnością, które są zgodne ze standardami FDA, Raptor Supplies ma produkty, których potrzebujesz.

Przemysłowy

Przemysłowy

Raptor Supplies ma katalog, który może dostarczyć oprzyrządowanie, HVAC, obsługę materiałów, takie jak rozwiązania podłogowe lub wszystko, co jest wymagane na hali produkcyjnej. Potrzebujesz wózka widłowego lub podnośnika do palet, nie ma problemu! W razie potrzeby możemy spełnić wymagania firmy dotyczące specyfikacji 220 V lub certyfikatu CE.

Granatowy

Granatowy

Nasze rozwiązanie jest specjalnie dostosowane do sektora morskiego, co umożliwia nam szybkie dostarczanie dostaw przemysłowych do dowolnej części świata. Zaopatrujemy statki dokowane, statki przybrzeżne i obiekty portowe w instalacje elektryczne / oświetlenie / silnik / obróbkę skrawaniem 110 V, rozwiązania w zakresie transportu materiałów zarówno nad, jak i pod pokładem, pompy, spawanie i materiały ścierne.

Górnictwo

Górnictwo

Raptor Supplies jest dobrze przygotowana do dostarczania dostaw przemysłowych do operacji górniczych na całym świecie. W razie potrzeby możemy również dostarczyć do istniejącego spedytora firmy górniczej. Oferujemy szeroką gamę urządzeń bezpieczeństwa, rozwiązań do transportu materiałów, materiałów ściernych, elektrycznych, narzędzi, smarowania i sprzętu do użytku zewnętrznego, takiego jak generatory.

Oil & Gas

Oil & Gas

Zaspokajamy stale rosnące potrzeby klientów naftowych i gazowych na całym świecie. Raptor Supplies oferta specjalizuje się w dostarczaniu oleju w gazie w obszarach takich jak bezpieczeństwo, obsługa materiałów, elektryka, oświetlenie, elementy złączne (zarówno imperialne, jak i metryczne), rozwiązania HVAC (warianty 110 V i 220 V), oprzyrządowanie, hydraulika, smarowanie i pompy. Nasza oferta obejmuje produkty i urządzenia, które są certyfikowane do użytku w środowiskach niebezpiecznych lub wybuchowych zgodnie z normami amerykańskimi lub europejskimi.

Sektor publiczny

Sektor publiczny

Zaopatrujemy uniwersytety i szpitale, w tym NHS, a także brytyjskie i europejskie uniwersytety, uczelnie i instytuty szkoleniowe. Korzyści mogą przynieść organizacje sektora publicznego Raptor Supplies„szeroki wybór przyrządów testowych, materiałów laboratoryjnych, transportu materiałów, mebli i wyposażenia pomp.

MŚP

MŚP

Raptor Supplies może z łatwością zaspokoić potrzeby dostawcze MŚP. Oferujemy pełną gamę elementów złącznych, okuć, obróbki skrawaniem, silników (110 V i 220 V / 50 Hz i 60 Hz), sprzętu malarskiego, pomp, elektronarzędzi i surowców dostarczanych pod Twoje drzwi.