Obsługiwane branże

Lotnictwo

Raptor Supplies oferuje firmom z branży lotniczej szeroki wybór elementów złącznych, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, hydrauliki, środków smarnych, hydraulicznych i pneumatycznych. Możemy zweryfikować, czy komponenty spełniają MIL-SPEC lub inne standardy jakości lotniczej. Ponadto nasze rozwiązanie logistyczne zapewnia bezpieczny łańcuch dostaw od producenta OEM do użytkownika końcowego. Trwa rejestracja ISO-9001.

Siły zbrojne

Wspieramy siły zbrojne stacjonujące na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Europie Środkowej, na Bliskim Wschodzie iw Azji Wschodniej. Gama wysokiej jakości klejów Raptor Supplies, urządzeń elektrycznych i oświetleniowych (zarówno 110 V, jak i 220 V), transportu materiałów, klimatyzacji / HVAC i sprzętu bezpieczeństwa zaspokaja różnorodne potrzeby. Nasze rozwiązanie umożliwia nam oferowanie szybkiej dostawy do bazy, która jest wyjątkowo dostosowana do nieplanowanych potrzeb wojskowych w zakresie MRO.

Chemikalia

Raptor Supplies oferuje szeroką gamę produktów dostosowanych do potrzeb chemikaliów, począwszy od sprzętu ochronnego i bezpieczeństwa, obsługi materiałów (rozwiązania do obsługi beczek), HVAC, czyszczenia, oświetlenia i pneumatyki. Dostarczamy urządzenia przeznaczone do pracy w atmosferach niebezpiecznych lub wybuchowych (zgodnie z normami EU ATEX i IECEx).

Jedzenie i napoje

Nasza oferta obejmuje różnorodne produkty przeznaczone specjalnie do użytku w przemyśle spożywczym i napojów. Od artykułów do transportu materiałów wykonanych ze stali nierdzewnej 304 / A2 po narzędzia i narzędzia do kontaktu z żywnością zgodne ze standardami FDA, Raptor Supplies ma produkty, których potrzebujesz.

Branże

Raptor Supplies ma katalog, który może dostarczyć oprzyrządowanie, HVAC, rozwiązania do obsługi materiałów, takie jak rozwiązania podłogowe lub prawie wszystko, co jest wymagane w hali produkcyjnej. Potrzebujesz wózka widłowego lub paletowego, żaden problem! W razie potrzeby możemy spełnić wymagania firmy dotyczące specyfikacji 220 V lub CE.

Sektor Morski

Nasze rozwiązanie jest specjalnie dostosowane do sektora morskiego, co umożliwia nam szybkie dostarczanie materiałów przemysłowych do dowolnego zakątka świata. Dostarczamy zadokowane statki, statki offshore i obiekty portowe z 110-woltową elektryką / oświetleniem / silnikiem / obróbką, rozwiązaniami do transportu materiałów zarówno na pokładzie, jak i pod pokładem, pompami, spawaniem i materiałami ściernymi.

Górnictwo

Raptor Supplies jest dobrze przygotowany do dostarczania materiałów przemysłowych do operacji wydobywczych na całym świecie. Na życzenie możemy również dostarczyć towar do istniejącego spedytora firmy wydobywczej. Oferujemy szeroką gamę sprzętu bezpieczeństwa, rozwiązań do transportu materiałów, materiałów ściernych, urządzeń elektrycznych, narzędzi, smarów i sprzętu zewnętrznego, takiego jak generatory.

Ropa i gaz

Zaspokajamy stale rosnące potrzeby klientów z branży naftowej i gazowej na całym świecie. Raptor Supplies specjalizuje się w dostawach oleju w gazie w obszarach takich jak bezpieczeństwo, przeładunek materiałów, elektryka, oświetlenie, elementy złączne (zarówno calowe, jak i metryczne), rozwiązania HVAC (warianty 110 V i 220 V), oprzyrządowanie, hydraulika, smarowanie i pompy. Nasza oferta obejmuje produkty i sprzęt, które są certyfikowane do użytku w środowiskach z atmosferą niebezpieczną lub wybuchową zgodnie z normami amerykańskimi lub europejskimi.

Sektor publiczny

Zaopatrujemy uniwersytety i szpitale, w tym NHS, a także brytyjskie i europejskie uniwersytety, kolegia i instytuty szkoleniowe. Organizacje sektora publicznego mogą skorzystać z szerokiej gamy przyrządów testowych, materiałów laboratoryjnych, urządzeń do transportu materiałów, mebli i pomp oferowanych przez Raptor Supplies.

MŚP( Małe I srednie przedsiebiorstwa)

Raptor Supplies może z łatwością zaspokoić potrzeby MŚP w zakresie zaopatrzenia. Oferujemy pełną gamę elementów złącznych, okuć, obróbek skrawaniem, silników (110v i 220v / 50Hz i 60Hz), sprzętu lakierniczego, pomp, elektronarzędzi i surowców dostarczanych pod Twoje drzwi.

Skontaktuj sie z nami

Skontaktuj się od razu ze swoim menadżerem konta, aby uzyskać osobistą poradę.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.