Sourcing

  1. Szukasz w Internecie numeru części przemysłowej, którego nigdzie nie ma, nawet na naszej stronie internetowej?
  2. Zostałeś poinformowany, że numer części, którego szukasz jest przestarzały / discokontynuacja?
  3. Brak sukcesu u producenta oryginalnej części?

Prześlij swoją prośbę

Tutaj w Raptor Supplies,

rozumiemy, że zakup części przemysłowych to nie tylko znajdowanie numerów części na stronach internetowych. Zdajemy sobie również sprawę, że przy tak wielu numerach części niemożliwe jest umieszczenie w Internecie każdego numeru części przemysłowej marki amerykańskiej.

Często zdarza się, że części, które przetrwały lata, psują się lub wymagają wymiany, a firma, która sprzedała oryginalną część, dawno już nie istnieje.

Dlatego zbudowaliśmy zespół zaopatrzenia, który może pozyskać praktycznie każdą część przemysłową marki amerykańskiej. Nasze stałe relacje z setkami producentów z USA oznaczają, że możemy szybko i często po niższych kosztach uzyskać wycenę dokładnego numeru części lub części zamiennej.

Sourcing

Jakie informacje są wymagane, aby uzyskać wycenę sourcingu?

Szczerze mówiąc, wszelkie informacje, które możesz podać. Czy informacje o numerze części, zdjęcia nametalerze i przedmioty, a nawet stary purchase zamów, jeśli jest dostępny. Możesz wysłać te informacje e-mailem lub Whatsapp, jeśli jest to łatwiejsze.

A co z pozyskiwaniem silników i pomp?

Często numery części podane na silnikach i pompach nie są numerami fabrycznymi, ale zostały wyprodukowane dla konkretnej firmy. W takim przypadku ważne jest, aby podać markę i numer modelu urządzenia, w którym używany jest silnik lub pompa.

Ile czasu zajmuje otrzymanie wyceny sourcingu?

W zależności od podanych informacji otrzymanie wyceny może zająć do 3 – 5 dni. Oczywiście zależy to od tego, ile lat ma dany przedmiot, czy producent nadal istnieje jako niezależna firma i od ilości informacji, które możesz podać na temat przedmiotu, którego potrzebujesz.

Dasz mi znać, jeśli nie możesz zaoferować wyceny?

Oczywiście w przypadkach, w których nie ma nawet alternatywy, niezwłocznie poinformujemy o tym za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt

Skontaktuj się natychmiast ze swoim menedżerem konta, aby uzyskać osobistą poradę.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, od 07:30 do 17:00.