DESTACO

Destaco, z siedzibą główną w Auburn Hills, Michigan, USA, jest firmą z Dover, która od ponad 85 lat oferuje szeroką gamę wysokowydajnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i utrzymywania pracy. Katalog opasek Destaco obejmuje ręczne dociskacze kolanowe, takie jak dociskacze proste, dociskacze zatrzaskowe i szczypce, dociski pneumatyczne, siłowniki obrotowe, mocowania siłowników, czujniki położenia i wiele innych. Czytaj więcej

FILTRY

Narzędzia ręczne

Pneumatyka

HVAC i chłodnictwo

Hydraulika

Narzędzia ręczne FILTRY

ZaciskiWyświetl wszystkie

 • Akcesoria do zacisków

  Akcesoria do zacisków Destaco obejmują podstawy montażowe, mocowania czujników i miniaturowe prowadnice sterów strumieniowych, które idealnie nadają się do poprawy obsługi, skoków i precyzji, a także szybkiego montażu zacisków.

 • Zaciski dźwigniowe z poziomą klamką

  Destaco oferuje dociskacze dźwigniowe z uchwytem poziomym w dwóch wariantach - dociskacze poziome i zatrzaskowe. Poziome zaciski dociskowe wykorzystują poziomy uchwyt / dźwignię do dociskania zamocowanego wrzeciona do przedmiotu obrabianego, podczas gdy zaciski zatrzaskowe mają ramię zaciskowe w kształcie haka, które zatrzaskuje się na przedmiotach obrabianych i przyciąga je bliżej w celu bezpiecznego zaciśnięcia.

 • Zaciski szczypiec

  Znane również jako zaciski ściskające; automatycznie blokują się podczas zamykania i służą do szybkiego i elastycznego mocowania. Wyposażony w mechanizm zwalniający spust Destaco do obsługi jedną ręką i dostępny ze stali węglowej i kutych materiałów ze stali stopowej

 • Zaciski pneumatyczne

  Dociskacze pneumatyczne Destaco dociskowe, proste i obrotowe/ciągnące są idealne do szybkich operacji mocowania w powtarzalnych operacjach produkcyjnych. Te zaciski mają siłownik pneumatyczny, który zapewnia łatwe i szybkie mocowanie.

 • Zaciski do linii prostej

  Zaciski liniowe Destaco z uchwytem pchającym / ciągnącym przesuwają tłok do wewnątrz i na zewnątrz wzdłuż jego osi. Mogą blokować się w dwóch pozycjach w celu szybkiego mocowania i zwalniania obrabianych przedmiotów.

 • Przełącz zespoły wrzeciona zaciskowego

  Zespoły wrzecion z dociskiem kolanowym Destaco obejmują różne wrzeciona z płaską końcówką, obrotową stopą i neoprenowe wrzeciona, zarówno w rozmiarach metrycznych, jak i imperialnych. Dostarczane są z przeciwnakrętkami do dokręcania i regulacji odległości mocowania.

 • Zaciski dźwigniowe z uchwytem pionowym

  Pionowe dociskacze szybkomocujące Destaco są wyposażone w pionowe uchwyty (w pozycji zablokowanej), które można przesuwać w celu przytrzymania obrabianych przedmiotów.

O Destaco

Destaco oferuje szeroką gamę produktów, takich jak zaciski ręczne, zaciski pneumatyczne, akcesoria do zacisków i wiele innych. marki zaciski o działaniu prostym są przeznaczone do przytrzymywania przedmiotu obrabianego poprzez popychanie go w kierunku powierzchni. Seria Destaco 603 Zaciski o działaniu prostym są idealne do stosowania zarówno jako zaciski pchające, jak i ciągnące, ponieważ można je blokować zarówno w pozycji wysuniętej, jak i wycofanej. Seria Destaco 604 Z drugiej strony zaciski o działaniu prostym mają elastyczną i zwartą konstrukcję dzięki gwintowanemu korpusowi, który zapewnia montaż przelotowy.
Marka produkuje również zaciski zatrzaskowe z mechanizmem ciągnięcia wyposażone w uchwyty do umieszczenia drążka zaciskowego lub haka wokół przeciwległego zatrzasku przedmiotu obrabianego, który jest zorientowany poziomo lub pionowo względem podstawy zacisku. Zaciski te zapewniają dużą siłę zamykania oraz dźwignię sterowania kciukiem, zapewniającą pewne trzymanie i wygodną obsługę jedną ręką. Zazwyczaj oferowane są w wersjach z zatrzaskiem stałym, hakiem U (poziomym i pionowym) oraz hakiem typu J. Seria Destaco 323 Dociski z zapadką ciągnącą są wyposażone w poziomy hak w kształcie litery U do ciągnięcia przedmiotów, które są równoległe do podstawy zacisku.
Wybieraj z szerokiej gamy tych wysokiej jakości produktów mocujących, dostępnych w różnych rozmiarach prętów, stylach, podstawie mocującej, wymiarach, materiałach i nośnościach na Raptor Supplies.
Raptor Supplies nie jest sponsorowana, wspierana ani licencjonowana przez Destaco ani w żaden sposób z nią powiązana.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Odsyłacz do zacisków Destaco z zaciskami Bessey & Grainger. Niektóre akcesoria/narzędzia do zacisków Destaco są również powiązane z akcesoriami do zacisków Miller Fluid Power, Speedaire, Vestil, Honeywell, Johnson Controls i Siemens. Jeśli więc szukasz konkurencyjnego zacisku, narzędzia lub akcesoriów, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, Raptor Supplies może pomóc.

Dlaczego my?

Raptor Supplies oferuje pełną gamę dociskaczy kolanowych, dociskaczy zatrzaskowych i dociskaczy prostych. Możemy polecić odpowiednie pneumatyczne siłowniki obrotowe, czujniki położenia, chwytaki i uchwyty narzędziowe SpiderGrip, spełniające różnorodne potrzeby w zakresie mocowania.

Wysyłka

Zaciski są niewielkich rozmiarów i mogą wymagać starannego, kompaktowego opakowania. Dlatego są one dostarczane przesyłką kurierską, a nie lotniczą.

Często Zadawane Pytania

Która firma jest właścicielem Destaco?

Dover Corporation (światowy lider w dziedzinie produktów inżynierskich, pomp i rozwiązań procesowych oraz sprzętu chłodniczego i spożywczego) jest właścicielem firmy Destaco, która jest wiodącym producentem narzędzi do zaciskania, chwytania, przenoszenia liniowego/obrotowego i robotów. Firma Destaco została założona w 1915 roku jako Detroit Stamping Company. Destaco zaprojektowało i wyprodukowało swój pierwszy ręczny docisk szybkomocujący w 1936 roku.

Gdzie znajduje się Destaco?

Destaco ma siedzibę w Auburn Hills, Michigan, Stany Zjednoczone Ameryki. Ich zakłady produkcyjne i biura znajdują się na całym świecie w 12 lokalizacjach w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

Jaki środek smarny jest zalecany do stosowania z opaskami Destaco do ich konserwacji?

W przypadku zacisków mechanicznych Destaco należy stosować smar do sprzęgieł, taki jak Mobil XTC, natomiast smar Magnalube G świetnie nadaje się do uszczelnień cylindrów pneumatycznych.

Czy obejmy Destaco są odporne na rdzę?

Tak, zaciski ze stali węglowej Destaco są ocynkowane, aby wytrzymać i zminimalizować zużycie spowodowane trudnymi warunkami przemysłowymi. Destaco dostarcza również obejmy ze stali nierdzewnej do zastosowań wymagających mocowania w warunkach zewnętrznych.

Jaka jest różnica między dociskiem pionowym a poziomym?

Różnica między dociskiem pionowym a poziomym polega na blokowaniu uchwytu docisku. Pionowy uchwyt dociskowy jest ustawiony pionowo lub prostopadle do podstawy, gdy jest w pozycji zablokowanej, podczas gdy docisk poziomy jest ustawiony poziomo lub równolegle do podstawy.

Jak działają zaciski zatrzaskowe?

Ściski zatrzaskowe Destaco składają się z uchwytu do obsługi narzędzia, ramienia zaciskowego stanowiącego punkt styku przedmiotu obrabianego z zaciskiem oraz podstawy do mocowania zacisku do powierzchni. Po ustawieniu prostego układu łączącego zacisku w pozycji centralnej uchwyt jest ciągnięty poziomo w celu wytworzenia siły równoległej do podstawy i ściśnięcia elementów roboczych.

Jaka jest różnica między wrzecionami spajanymi z płaską końcówką a wrzecionami ze stopką obrotową?

Wrzeciona z płaską końcówką Destaco zmniejszają ilość śladów na delikatnych lub polerowanych powierzchniach, podczas gdy wrzeciona ze stopką obrotową są używane tam, gdzie trzeba zamocować duży obszar.

Co oznacza zdolność trzymania w odniesieniu do zacisków?

Termin „siła trzymania lub pojemność” wskazuje idealną siłę zacisku do przytrzymywania sprzętu, przedmiotów obrabianych lub blachy na linii montażowej lub podczas innych zastosowań przemysłowych.