DESTACO

Destaco, z siedzibą główną w Auburn Hills, Michigan, USA, jest firmą z Dover, która od ponad 85 lat oferuje szeroką gamę wysokowydajnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i utrzymywania pracy. Katalog opasek Destaco obejmuje ręczne dociskacze kolanowe, takie jak dociskacze proste, dociskacze zatrzaskowe i szczypce, dociski pneumatyczne, siłowniki obrotowe, mocowania siłowników, czujniki położenia i wiele innych. Czytaj więcej

FILTRY

Narzędzia ręczne

Pneumatyka

Bezpieczeństwo

obróbka

Hydraulika

Instalacja wodna

Sprzęt na zewnątrz

HVAC i chłodnictwo

Narzędzia ręczne FILTRY

ZaciskiWyświetl wszystkie

 • Akcesoria do zacisków

  Akcesoria do zacisków Destaco obejmują podstawy montażowe, mocowania czujników i miniaturowe prowadnice sterów strumieniowych, które idealnie nadają się do poprawy obsługi, skoków i precyzji, a także szybkiego montażu zacisków.

 • Zaciski dźwigniowe z poziomą klamką

  Destaco oferuje dociskacze dźwigniowe z uchwytem poziomym w dwóch wariantach - dociskacze poziome i zatrzaskowe. Poziome zaciski dociskowe wykorzystują poziomy uchwyt / dźwignię do dociskania zamocowanego wrzeciona do przedmiotu obrabianego, podczas gdy zaciski zatrzaskowe mają ramię zaciskowe w kształcie haka, które zatrzaskuje się na przedmiotach obrabianych i przyciąga je bliżej w celu bezpiecznego zaciśnięcia.

 • Zaciski szczypiec

  Znane również jako zaciski ściskające; automatycznie blokują się podczas zamykania i służą do szybkiego i elastycznego mocowania. Wyposażony w mechanizm zwalniający spust Destaco do obsługi jedną ręką i dostępny ze stali węglowej i kutych materiałów ze stali stopowej

 • Zaciski pneumatyczne

  Dociskacze pneumatyczne Destaco dociskowe, proste i obrotowe/ciągnące są idealne do szybkich operacji mocowania w powtarzalnych operacjach produkcyjnych. Te zaciski mają siłownik pneumatyczny, który zapewnia łatwe i szybkie mocowanie.

 • Zaciski do linii prostej

  Zaciski liniowe Destaco z uchwytem pchającym / ciągnącym przesuwają tłok do wewnątrz i na zewnątrz wzdłuż jego osi. Mogą blokować się w dwóch pozycjach w celu szybkiego mocowania i zwalniania obrabianych przedmiotów.

 • Przełącz zespoły wrzeciona zaciskowego

  Zespoły wrzecion z dociskiem kolanowym Destaco obejmują różne wrzeciona z płaską końcówką, obrotową stopą i neoprenowe wrzeciona, zarówno w rozmiarach metrycznych, jak i imperialnych. Dostarczane są z przeciwnakrętkami do dokręcania i regulacji odległości mocowania.

 • Zaciski dźwigniowe z uchwytem pionowym

  Pionowe dociskacze szybkomocujące Destaco są wyposażone w pionowe uchwyty (w pozycji zablokowanej), które można przesuwać w celu przytrzymania obrabianych przedmiotów.

O Destaco

Destaco oferuje szeroką gamę produktów, takich jak zaciski ręczne, zaciski pneumatyczne, akcesoria do zacisków i wiele innych. marki zaciski o działaniu prostym są przeznaczone do przytrzymywania przedmiotu obrabianego poprzez popychanie go w kierunku powierzchni. Seria Destaco 603 Zaciski o działaniu prostym idealnie nadają się do stosowania zarówno jako zaciski pchające, jak i ciągnące, ponieważ można je zablokować zarówno w pozycji wysuniętej, jak i wycofanej. Z drugiej strony, zaciski o działaniu prostym serii Destaco 604 charakteryzują się elastyczną i kompaktową konstrukcją dzięki gwintowanemu korpusowi, który zapewnia montaż przez otwór.
Marka produkuje również zaciski zatrzaskowe z uchwytami umożliwiającymi umieszczenie drążka zaciskowego lub haka wokół przeciwnego zatrzasku przedmiotu obrabianego, który jest ustawiony poziomo lub pionowo w stosunku do podstawy zacisku. Zaciski te zapewniają dużą siłę zamykania, a dźwignia sterowana kciukiem zapewnia pewne trzymanie i wygodną obsługę jedną ręką. Są one zazwyczaj oferowane w wersji z zatrzaskiem stałym, hakiem U (poziomym i pionowym) oraz hakiem J. Zaciski zatrzaskowe Destaco serii 323 wyposażone są w poziomy hak w kształcie litery U do ciągnięcia przedmiotów obrabianych równolegle do podstawy zacisku.
Wybieraj z szerokiej gamy tych wysokiej jakości produktów mocujących, dostępnych w różnych rozmiarach prętów, stylach, podstawie mocującej, wymiarach, materiałach i nośnościach na Raptor Supplies.
Raptor Supplies nie jest sponsorowana, wspierana ani licencjonowana przez Destaco ani w żaden sposób z nią powiązana.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Odsyłacz do zacisków Destaco z zaciskami Bessey & Grainger. Niektóre akcesoria/narzędzia do zacisków Destaco są również powiązane z akcesoriami do zacisków Miller Fluid Power, Speedaire, Vestil, Honeywell, Johnson Controls i Siemens. Jeśli więc szukasz konkurencyjnego zacisku, narzędzia lub akcesoriów, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, Raptor Supplies może pomóc.

Wysyłka

Zaciski są niewielkich rozmiarów i mogą wymagać starannego, kompaktowego opakowania. Dlatego są one dostarczane przesyłką kurierską, a nie lotniczą.

Często Zadawane Pytania

Która firma jest właścicielem Destaco?

Dover Corporation (światowy lider w dziedzinie produktów inżynierskich, pomp i rozwiązań procesowych oraz sprzętu chłodniczego i spożywczego) jest właścicielem firmy Destaco, która jest wiodącym producentem narzędzi do zaciskania, chwytania, przenoszenia liniowego/obrotowego i robotów. Firma Destaco została założona w 1915 roku jako Detroit Stamping Company. Destaco zaprojektowało i wyprodukowało swój pierwszy ręczny docisk szybkomocujący w 1936 roku.

Gdzie znajduje się Destaco?

Destaco ma siedzibę w Auburn Hills, Michigan, Stany Zjednoczone Ameryki. Ich zakłady produkcyjne i biura znajdują się na całym świecie w 12 lokalizacjach w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

Jaki środek smarny jest zalecany do stosowania z opaskami Destaco do ich konserwacji?

W przypadku zacisków mechanicznych Destaco należy stosować smar do sprzęgieł, taki jak Mobil XTC, natomiast smar Magnalube G świetnie nadaje się do uszczelnień cylindrów pneumatycznych.

Czy obejmy Destaco są odporne na rdzę?

Tak, zaciski ze stali węglowej Destaco są ocynkowane, aby wytrzymać i zminimalizować zużycie spowodowane trudnymi warunkami przemysłowymi. Destaco dostarcza również obejmy ze stali nierdzewnej do zastosowań wymagających mocowania w warunkach zewnętrznych.

Jaka jest różnica między dociskiem pionowym a poziomym?

Różnica między dociskiem pionowym a poziomym polega na blokowaniu uchwytu docisku. Pionowy uchwyt dociskowy jest ustawiony pionowo lub prostopadle do podstawy, gdy jest w pozycji zablokowanej, podczas gdy docisk poziomy jest ustawiony poziomo lub równolegle do podstawy.

Jak działają zaciski zatrzaskowe?

Ściski zatrzaskowe Destaco składają się z uchwytu do obsługi narzędzia, ramienia zaciskowego stanowiącego punkt styku przedmiotu obrabianego z zaciskiem oraz podstawy do mocowania zacisku do powierzchni. Po ustawieniu prostego układu łączącego zacisku w pozycji centralnej uchwyt jest ciągnięty poziomo w celu wytworzenia siły równoległej do podstawy i ściśnięcia elementów roboczych.

Jaka jest różnica między wrzecionami spajanymi z płaską końcówką a wrzecionami ze stopką obrotową?

Wrzeciona z płaską końcówką Destaco zmniejszają ilość śladów na delikatnych lub polerowanych powierzchniach, podczas gdy wrzeciona ze stopką obrotową są używane tam, gdzie trzeba zamocować duży obszar.

Co oznacza zdolność trzymania w odniesieniu do zacisków?

Termin „siła trzymania lub pojemność” wskazuje idealną siłę zacisku do przytrzymywania sprzętu, przedmiotów obrabianych lub blachy na linii montażowej lub podczas innych zastosowań przemysłowych.