PS DOORS

Od ponad 40 lat PS Industries oferuje różne drzwi bezpieczeństwa, osłony przed kichaniem, tarcze ochronne oraz produkty chroniące przed powodzią i upadkiem. Produkty BHP marki znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle wojskowym, rolnictwie, przetwórstwie spożywczym oraz wytwarzaniu/dystrybucji energii. Przeczytaj więcej

Filtruj

Zapięcia

Magazynowanie

Electrical

sprzęt komputerowy

Pneumatyka

Bezpieczeństwo

O nas Ps Doors

Asortyment firmy obejmuje bramy dokowe i antresolowe, stalowe bramy składane, systemy relingów wyłazów dachowych, drzwi drogowe i drzwi dolne. The PS Doors Oferta stalowych bram składanych obejmuje standardowe (jednodrzwiowe), sparowane (dwudrzwiowe) i pełnowymiarowe bramki ochronne drabiny. Wersja o pełnej wysokości jest samozamykająca się i best nadaje się do stosowania na podwyższonych platformach, drabinach i antresolach. Jednostki te są wyposażone w 42-calową górną szynę, środkową szynę i 5-calową listwę bezpieczeństwa dla maksymalnego bezpieczeństwa personelu. PS Doors balustrady włazu dachowego, wyposażone są w samozamykające się drzwi drabiny i poziome poręcze zapewniające stabilny chwyt poręczy i są dostępne w 6 standardowych rozmiarach do montażu na istniejących krawężnikach włazu.

Rzeczy do rozważenia

Dlaczego my?

Raptor Supplieszaufany PS Doors dystrybutora, oferuje pełną gamę swoich produktów. Możemy polecić odpowiednie produkty do różnorodnych wymagań aplikacji.

Wysyłka

Te PS Doors produkty wahają się od małych do dużych rozmiarów. Mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Stąd te PS Doors przedmioty dostarczane są przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnym przestoju. Idealny do zapewnienia bezpieczeństwa w dokach załadunkowych, antresolach lub korytarzach, w których obecny jest ruch wózków widłowych i maszyny.

Główny handel Names

Często Zadawane Pytania

Jakie są wymagania OSHA dotyczące bramek bezpieczeństwa?

Zgodnie z referencją OSHA 29 CFR 1910.23, każdy otwór w podłodze drabiny lub podest musi być chroniony przez standardową poręcz. Standardowe bortnice muszą być zainstalowane ze wszystkich odsłoniętych stron (npcept przy wejściu). Należy wykonać przejście przez balustradę, a następnie wyposażyć w bramkę wahadłową lub odsadzenie, przez które personel nie może bezpośrednio wejść.

Czym są poręcze poziome?

Poziome poręcze lub szczeble w przedłużeniach drabin HatchGrip zapewniają pewny chwyt dla pracowników podczas bezpiecznego wchodzenia i wychodzenia przez właz dachowy.