PS DOORS

Od ponad 40 lat PS Industries oferuje różne drzwi bezpieczeństwa, osłony przed kichaniem, tarcze ochronne oraz produkty chroniące przed powodzią i upadkiem. Produkty BHP marki znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle wojskowym, rolnictwie, przetwórstwie spożywczym oraz wytwarzaniu/dystrybucji energii. Czytaj więcej

FILTRY

Zapięcia

Magazynowanie

Electrical

sprzęt komputerowy

Bezpieczeństwo

Pneumatyka

Bezpieczeństwo

O Ps Doors

Asortyment firmy obejmuje bramy przeładunkowe i antresolowe, stalowe bramy składane, systemy poręczy wyłazów dachowych, bramy przejściowe i drzwi dolne. Asortyment stalowych bram składanych PS Doors obejmuje standardowe (jednodrzwiowe), parowane (dwudrzwiowe) i pełnowymiarowe bramki ochronne drabiny. Wersja o pełnej wysokości jest samozamykająca i najlepiej nadaje się do stosowania na podwyższonych platformach, drabinach i antresolach. Jednostki te są wyposażone w 42-calową szynę górną, szynę środkową i 5-calową listwę zabezpieczającą dla maksymalnego bezpieczeństwa personelu. PS Drzwi balustrady włazu dachowego, wyposażone są w samozamykające się drzwi drabiny i poziome poręcze zapewniające stabilny chwyt poręczy i są dostępne w 6 standardowych rozmiarach do montażu na istniejących krawężnikach włazu.

Rzeczy do rozważenia

Wysyłka

Te produkty PS Doors mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. W związku z tym te elementy drzwi PS są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów. Idealny do zapewnienia bezpieczeństwa w dokach załadunkowych, antresolach lub korytarzach, w których obecny jest ruch wózków widłowych i maszyn.

Główne nazwy handlowe

Często Zadawane Pytania

Jakie są wymagania OSHA dotyczące bramek bezpieczeństwa?

Zgodnie z odniesieniem OSHA 29 CFR 1910.23 każdy otwór w podłodze drabiny lub platforma musi być chroniona standardową poręczą. Standardowe bortnice muszą być zainstalowane na wszystkich odsłoniętych stronach (z wyjątkiem wejścia). Należy wykonać przejście przez poręcz, a następnie wyposażyć je w bramę wahadłową lub odsunięcie, przez które personel nie może bezpośrednio przejść.

Czym są poręcze poziome?

Poziome poręcze lub szczeble w przedłużeniach drabin HatchGrip zapewniają pewny chwyt dla pracowników podczas bezpiecznego wchodzenia i wychodzenia przez właz dachowy.