Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

OTC

Z siedzibą w Owatonna, Minnesota, Stany Zjednoczone, OTC Tools produkuje narzędzia diagnostyczne i naprawcze dla przemysłu produkcyjnego i motoryzacyjnego. Przeczytaj więcej

Filtruj

Konserwacja floty i pojazdów

Narzędzia ręczne

Hydraulika

Magazynowanie

Materiały laboratoryjne

Silniki

Instalacja wodna

Instrumenty testowe

Bezpieczeństwo

obróbka

Electrical

Konserwacja floty i pojazdów Filtruj

Mechanika samochodowaWyświetl wszystkie

 • Narzędzia hamulcowe

  Narzędzia do hamulców OTC obejmują szeroką gamę narzędzi do serwisowania hamulców zaprojektowanych do pomocy w serwisowaniu hamulców bębnowych w pojazdach. Posiadają również zestawy piast kół, klocki zamienne, odpowietrzniki hamulców, wskaźniki klocków hamulcowych, napełniacze do cylindrów głównych i zestawy narzędzi do zacisków hamulca postojowego.

 • Wózki samochodowe

  Wózki samochodowe OTC służą do przemieszczania pojazdów po zdemontowaniu układu napędowego. Posiadają regulowane gwintowane siodełko podnoszące z gumowymi nakładkami i 5-calowe kółka z polipropylenu. Wózki te są w stanie obsłużyć maksymalne obciążenie 1800 funtów.

 • Narzędzia układu napędowego

  Narzędzia do układu napędowego OTC pomagają w serwisowaniu pasków rozrządu / łańcuchów rozrządu i uszczelek głowicy, aby zapewnić dokładne ustawienie rozrządu. Obejmują one zestawy narzędzi do krzywek, narzędzia do montażu osi, zestawy narzędzi do krzywek głównych i pręty wsporcze.

 • Narzędzia specjalne do silników

  Specjalistyczne narzędzia do silników OTC obejmują mierniki naprężenia pasków, instalatory wyważarek głównych harmonicznych i różne płytki do demontażu tulei w różnych rozmiarach otworów.

 • Narzędzia do wyciągów

  Narzędzia wydechowe OTC obejmują klucze do czujników, które mają elastyczną konstrukcję głowicy do usuwania uporczywych lub uszkodzonych czujników O2. Posiadają również szczypce do zawieszania do usuwania gumowych wieszaków układu wydechowego.

 • Narzędzia systemów paliwowych

  Narzędzia do układów paliwowych OTC są używane do napraw i konserwacji układów paliwowych. Obejmują one zestawy do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa, gniazda sond lambda, zestawy do wzbogacania propanu i przewody paliwowe discołączyć zestawy narzędzi

 • Narzędzia do ogrzewania i chłodzenia

  Narzędzia OTC do ogrzewania i chłodzenia, takie jak wysokowydajne pompy próżniowe 4 CFM, są używane z układami klimatyzacji wykorzystującymi HFC, HCFC i CFC. Posiadają odlewaną ciśnieniowo aluminiową obudowę i przesunięte łopatki obrotowe, zintegrowany zawór zwrotny, zawór Iso-Valve i wytrzymałą podstawę z poliwęglanu.

 • Klucze do filtrów oleju

  Klucze do filtrów oleju OTC są przeznaczone do usuwania nakręcanych filtrów oleju w zastosowaniach związanych z konserwacją, transportem i produkcją samochodów. Wybrane modele mają regulowaną konstrukcję z wytrzymałymi szczękami zapewniającymi maksymalny chwyt.

 • Narzędzia do zawieszenia

  Narzędzia do zawieszenia OTC obejmują narzędzia do tulei tylnego zawieszenia, zestawy serwisowe przegubów kulowych, zestawy rozpórek zacisków piasty, klucze do drążków kierowniczych i powiązane akcesoria niezbędne do serwisowania tulei zawieszenia pojazdu.

Podnośniki samochodowe / sprzęt garażowyWyświetl wszystkie

 • Dolly bębna hamulcowego

  Wózki do bębnów hamulcowych OTC są przeznaczone do montażu, demontażu lub transportu nieporęcznych bębnów hamulcowych samochodów ciężarowych i zespołów piast. Są one wyposażone w tylne opony pneumatyczne, podnośnik z mechanizmem zapadkowym z 14-calowym pionowym podnośnikiem, składaną rączkę oraz pokładową tacę na smar i skrzynkę narzędziową.

 • Popychacz do sworzni królewskich

  Popychacze sworzni królewskich OTC są idealne do usuwania sworzni królewskich z samochodów, ciężarówek i pojazdów budowlanych. Posiadają pięć kołnierzy i dwie szpilki do szybkiego usuwania zarówno prostych, jak i stożkowych sworzni oraz specjalny adapter do usuwania kołków kotwiących hamulca.

 • Kruszarka filtra oleju

  Kruszarki filtrów oleju OTC są idealne do kruszenia filtrów oleju w operacjach motoryzacyjnych, konserwacji i recyklingu. Wybrane modele mają dużą komorę kruszenia do obsługi do 4 filtrów jednocześnie i są dostępne w wersjach pneumatycznych i elektrycznych/hydraulicznych.

 • Systemy podnoszenia pojazdów

  Systemy podnośników samochodowych OTC są odpowiednie do miejsc, w których ograniczona powierzchnia podłogi lub brak jasnego dostępu komplikuje elewację. Mają pojedynczy kontroler, który działa po obu stronach systemu, zapewniając płynne podnoszenie poziomu od spodu opon do podłoża.

Narzędzia do podnoszenia samochodówWyświetl wszystkie

 • Stojaki silnikowe i dźwigi

  Wysokiej jakości stojaki silnikowe OTC utrzymują ciężkie silniki wysokoprężne lub benzynowe w powietrzu do prac naprawczych i konserwacyjnych.

 • Gniazda serwisowe

  Podnośniki serwisowe OTC obejmują wytrzymałe podnośniki pneumatyczne i stojaki oraz hydrauliczne podnośniki serwisowe z kółkami do łatwego transportu. Mogą podnieść maksymalny ładunek 10 ton i są oferowane z różnymi materiałami uchwytów i długościami.

 • Gniazda transmisji

  Podnośniki przekładniowe OTC nadają się do podnoszenia zespołów silnika / mostu pędnego, akumulatorów autobusów elektrycznych, zespołów osi napędowych i zbiorników gazu. Obejmują one podnośniki niskiego podnoszenia i podnośniki układu napędowego o maksymalnym udźwigu odpowiednio 2200 i 2500 funtów.

 • Stojaki na pojazdy

  Regulowane stojaki OTC do dużych obciążeń ze stalową podstawą służą do utrzymywania ładunków, takich jak pojazdy, stalowe rolki i ciężkie rury do 20 ton w pozycji podniesionej. Mogą zapewnić wsparcie podnoszenia między 15-1/4 a 44-1/4 cala.

Diagnostyka i przeglądy samochodoweWyświetl wszystkie

 • Zestawy ogólnego przeznaczenia

  OTC Hendrickson szpilka do pręta adapZestawy te są używane z zawieszeniami tandemowymi ciężarówek z belką wyrównującą firmy Hendrickson. Pochodzą z kompletem tulei zaciskowych, śrubą sześciokątną i podkładką.

 • Zestawy testerów

  Zawiera zestawy testerów szczelności cylindrów OTC Tools, zestawy do wykrywania UV, tech-scope zestawy, oszczędzacze pamięci, testery akumulatorów i analizatory ciśnienia/temperatury paliwa wykorzystywane do wirtualnego diagnozowania pojazdów

Narzędzia do konserwacji samochodówWyświetl wszystkie

 • Specjalistyczne narzędzia motoryzacyjne

  Specjalistyczne narzędzia OTC dla motoryzacji obejmują szeroką gamę stalowych, zestawów ściągaczy kół kierownicy, narzędzi do regulacji sprzęgła, zestawów ściągaczy koła zamachowego, narzędzi do demontażu kół pasowych i środków do czyszczenia filtra oleju napędowego.

 • Wątek Chasers

  Wątek OTC chasers służą do wycinania, czyszczenia lub przywracania gwintów zewnętrznych na części. Te wątki chasers mają kluczowe znaczenie w przypadku otworów gwintowanych obciążonych momentem obrotowym, takich jak otwory na śruby głowicy cylindrów w pokładzie bloku silnika.

Smary samochodoweWyświetl wszystkie

 • Odwadniacz płynu

  Lekkie i przenośne odsysacze cieczy do usuwania lub usuwania szerokiej gamy płynów, w tym olejów silnikowych, chłodziw i smarów do przekładni z małych silników, kamperów, pojazdów ATV i zbiorników

Zewnętrzne części samochodoweWyświetl wszystkie

 • Zewnętrzne akcesoria samochodowe

  Zawiera zestawy do wymiany uszczelek cylindra samochodowego przeznaczone do uszczelniania szczeliny między różnymi częściami cylindra hydraulicznego. Zawiera 2 Alemite smarowniczki, zewnętrzny pierścień ustalający, uszczelnienie typu U-cup, ustalacz ślizgowy, drążek zgarniający, tuleja cylindra oraz pierścień ustalający i nakrętka

O OTC

Katalog narzędzi OTC obejmuje termometry na podczerwień, testery akumulatorów, narzędzia diagnostyczne, ściągacze, rozdzielacze łożysk, podnośniki serwisowe, chwytaki, podnośniki układu napędowego, światła robocze, młotki serwisowe, urządzenia do monitorowania ciśnienia w oponach, klucze, nasadki, odsysacze płynu, narzędzia do zawieszenia i hydraulika lakierki. Marka ściągacze do łożysk pilotażowych są przeznaczone do ściągania łożysk pilotujących z końca wału korbowego oraz do demontażu i montażu części / podzespołów w warsztatach samochodowych. Te ściągacze łożysk OTC Tools mają wbudowaną płytkę ograniczającą, która zapobiega obracaniu się szczęk ściągacza po przyłożeniu siły. Posiadają konstrukcję z uchwytem w kształcie teownika, która ułatwia obsługę i eliminuje wszelkie wymagania dotyczące dodatkowych narzędzi. Te ściągacze do łożysk pilotujących mają konstrukcję ze stali poddanej obróbce cieplnej, dzięki czemu są odporne na trudne warunki przemysłowe abusmi. Ściągacze do łożysk pilotowych OTC Tools są poddawane rygorystycznym testom, które przekraczają ich udźwig znamionowy, zapewniając pełne bezpieczeństwo użytkownika w środowiskach przemysłowych.

Narzędzia OTC termometry na podczerwień są przeznaczone do pomiaru temperatury powierzchni celu w zastosowaniach motoryzacyjnych. Te termometry na podczerwień mają zintegrowaną soczewkę optyczną do precyzyjnego zbierania wypromieniowanej energii podczerwonej i dostarczania bardzo dokładnych pomiarów w szerokiej skali temperatur. Termometry te mają również wbudowany wskaźnik laserowy do precyzyjnego pomiaru temperatury powierzchni. Posiadają wizualne wskaźniki niskiego poziomu baterii, które ostrzegają z wyprzedzeniem o niskim poziomie baterii. Wybieraj z szerokiej gamy urządzeń ściągających OTC Tools i narzędzi specjalistycznych, takich jak prasy hydrauliczne, stojaki do silników, systemy podnoszenia, zaciskarki i wózki kołowe, na Raptor Supplies.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery części narzędzi OTC często odnoszą się do różnych Robinair produkty. Tak więc, jeśli szukasz urządzenia OTC Tools, które jest przestarzałe lub niedostępne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że mamy dostępny odpowiednik.

Dlaczego my?

Dostarczamy lub pozyskujemy dowolną część US MRO do ponad 60 krajów na całym świecie. Posortowaliśmy Twoje wymagania MRO z ponad 5000 marek do wyboru i ponad 2000000 produktów w naszym katalogu.

Wysyłka

Te narzędzia diagnostyczne są niewielkie i wymagają kompaktowego opakowania. Nadają się do przesyłek kurierskich i frachtu lotniczego.

Główny handel Names

OTC przewagi konkurencyjne

Narzędzia OTC ściągacze Grip-O-Matic

Ściągacze OTC Tools Grip-O-Matic oferują konstrukcję szczękową, zapewniając pełną przyczepność elementów maszyny (sprzęgła, łożyska i koła pasowe) podczas wyciągania. Szczęki te można zablokować w miejscu, aby zapobiec ewentualnym poślizgom podczas wyjmowania części. Ściągacze szczękowe OTC Tools mają konstrukcję ze stali poddanej obróbce cieplnej, dzięki czemu są odporne na trudne warunki przemysłowe abusmi. Dodatkowo, te mechaniczne szczęki można łatwo dostosować do chwytania szeregu sprzęgieł, łożysk i kół pasowych w zależności od wymagań aplikacji.

Oprogramowanie OTC Genisys Evo

Oprogramowanie OTC Tools Genisys Evo diagnozuje usterki w pojazdach do zastosowań związanych z konserwacją i naprawą samochodów. To oprogramowanie jest instalowane w narzędziach diagnostycznych OTC Tools w celu wykonywania różnych kontroli, w tym kalibracji czujnika bocznego, resetowania odstępów między przeglądami/serwisami, kontroli pola alternatora, kalibracji czujnika IVD itp.

Ściągacze Grip-O-Matic

Ściągacze te mają konstrukcję szczękową, zapewniając pełną przyczepność elementów maszyny (sprzęgła, łożyska i koła pasowe) podczas wyciągania. Szczęki tych ściągaczy można zablokować, aby zapobiec ewentualnym poślizgom podczas wyjmowania części. Ich konstrukcja ze stali poddanej obróbce cieplnej jest odporna na zginanie / pękanie połączeń pod dużymi obciążeniami, zapewniając trwałość. Dodatkowo, te mechaniczne szczęki można łatwo dostosować do chwytania szeregu sprzęgieł, łożysk i kół pasowych w zależności od wymagań aplikacji.

Często Zadawane Pytania

Jakie środki bezpieczeństwa stosujemy podczas używania ściągaczy OTC Tools?

 • Użytkownik powinien sprawdzić ściągacz pod kątem pęknięć, wgnieceń lub nadmiernego zużycia przed wyjęciem elementu maszyny. Dodatkowo należy sprawdzić śruby dociskowe ściągacza pod kątem śladów zatarcia lub zatarcia.
 • Użytkownik powinien wybrać rozmiar ściągacza w zależności od wymagań aplikacji. Należy zauważyć, że nośność znamionowa ściągaczy nie jest przekraczana do pracy.
 • Przed wyjęciem użytkownik powinien zapewnić prawidłowe wyrównanie pomiędzy ściągaczem a przedmiotem obrabianym. Ściągacz powinien być osadzony na obrabianym przedmiocie, który ma zostać usunięty.
 • Przed przyłożeniem jakiejkolwiek siły, przykryj obrabiany przedmiot ściereczką ochronną lub osłoną, aby powstrzymać latające pęknięcia i zanieczyszczenia.
 • Użytkownicy nie powinni używać żadnego klucza udarowego do wywierania nacisku na ściągacz, a raczej stopniowo naciskać ręką.
 • Użytkownik powinien nosić atestowaną ochronę oczu, taką jak osłona twarzy lub okulary ochronne.

Jakie są rodzaje ściągaczy?

Dostępne są różne ściągacze do wyciągania elementów w maszynach i pojazdach, takich jak płyty rozdzielające łożyska, ściągacze łożysk, ściągacze z młotkiem ślizgowym i ściągacze typu prętowego.

Jakie są zastosowania ściągaczy OTC Tools?

Ściągacze OTC Tools służą do usuwania różnych części, takich jak koła zębate, łożyska i koła pasowe z wałów. Narzędzia te mają wiele ramion (dwa lub trzy), które krążą wokół części i dociskają śrubę, która koncentruje się na końcu wału, zapewniając pewny chwyt.

Jakie są zastosowania ściągaczy szczękowych OTC Tools?

Ściągacze 3-szczękowe OTC Tools są używane do demontażu piast kół, kół zębatych i kół pasowych w różnych zastosowaniach związanych z konserwacją samochodów.

Ekskluzywne produkty marki