Dystrybutorzy Westward Tools | Raptor Supplies Polska

WESTWARD

Od 1972 roku firma Westward produkuje sprzęt, części i akcesoria do konserwacji pojazdów, systemów HVAC i chłodnictwa, operacji związanych z bezpieczeństwem oraz branży wodno-kanalizacyjnej i sprzętu komputerowego. Marka z siedzibą w Illinois w USA produkuje nasadki i bity, piły ręczne, śrubokręty, zaciski, przelotki i wiele innych. Czytaj więcej

FILTRY

Narzędzia ręczne

Konserwacja floty i pojazdów

Elektronarzędzia

obróbka

Magazynowanie

Sprzęt na zewnątrz

Spawanie

Smarowanie

Instrumenty testowe

Zapięcia

Oświetlenie

ścierne

Pneumatyka

Bezpieczeństwo

Instalacja wodna

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

Hydraulika

Electrical

Przesył mocy

Sprzątanie

HVAC i chłodnictwo

Sprzęt i materiały do ​​malowania

surowce

sprzęt komputerowy

Lakierki

Silniki

Materiały laboratoryjne

Meble dla hoteli i restauracji

Narzędzia ręczne FILTRY

Narzędzia pomiarowe i układoweWyświetl wszystkie

 • Lokalizatory kąta nachylenia i nachylenia

  Lokalizatory kąta nachylenia i nachylenia w kierunku zachodnim są idealne do pomiaru kątów w zastosowaniach elektrycznych, stolarskich, hydraulicznych i HVAC. Te lokalizatory kąta są dostępne w różnych typach - wariantach pokazujących od 0 do 90 stopni w czterech / pięciu / dwóch ćwiartkach.

 • Pudełko I-Beam i Poziomy torped

  Skrzynia zachodnia, poziomy belek dwuteowych i torped są używane, aby upewnić się, że obrabiane przedmioty są ustawione prosto w instalacjach elektrycznych oraz zastosowaniach stolarskich i wodno-kanalizacyjnych. Te poziomy torped są używane w ograniczonych przestrzeniach.

 • Kombinowane zestawy i komponenty kwadratowe

  Kombinowane zestawy i komponenty kwadratów Westward są używane, aby upewnić się, że projekty są proste i kwadratowe, a kąty są odpowiednio ustawione pod kątem 45 lub 90 stopni. Te zestawy i elementy składają się z linijki, główki ochraniacza, główki kwadratowej i główki środkowej.

 • Mikrometry do głębokości

  Mikrometry do pomiaru głębokości w kierunku zachodnim służą do pomiaru głębokości szczelin, otworów, występów i występów. Mikrometry te są wyposażone w radełkowane nakrętki zabezpieczające typu pierścieniowego, aby zapewnić szybkie i bezpieczne blokowanie.

 • Wybierz zaciski

  Suwmiarki tarczowe lub suwmiarki Westward są wyposażone w podziałkę i wskaźnik zegarowy do pomiaru zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych wymiarów przedmiotu, a także głębokości otworu. Jednostki te wykorzystują mechanizm zębatkowy do przenoszenia liniowego ruchu szczęk na ruch obrotowy czujnika zegarowego.

 • Wskaźniki zegarowe

  Czujniki zegarowe służą do ustawiania przedmiotów obrabianych w tokarko-frezarkach i szlifierkach do płaszczyzn. Te czujniki zegarowe są również używane do sprawdzania bicia wrzeciona w maszynie.

 • Suwmiarki cyfrowe

  Suwmiarki cyfrowe Westward (zwane również elektronicznymi suwmiarkami cyfrowymi) to precyzyjne przyrządy zasilane bateryjnie, przeznaczone do pomiaru dokładnych odległości wewnętrznych i zewnętrznych. Suwmiarki te mają smukły i opływowy profil zapewniający wygodę oraz cyfrowy wyświetlacz LCD do precyzyjnych pomiarów.

 • Mierniki odległości

  Dalmierze w kierunku zachodnim wykorzystują laser do obliczania odległości między dwoma obiektami. Te dalmierze są wyposażone w czytelny, podświetlany ekran LCD do wyświetlania wyraźnych pomiarów oraz technologię laserową zapewniającą wysoki stopień dokładności.

 • Elektroniczne wskaźniki cyfrowe

  Elektroniczne wskaźniki cyfrowe Westward są używane do rejestrowania danych w aplikacjach do sterowania procesami, które można łatwo przenieść na komputer PC, zmniejszając jednocześnie ryzyko wystąpienia błędów paralaksy. Są napędzane baterią litowo-jonową 3 V i wyposażone w obracającą się o 360 stopni ramkę, która może pracować zarówno w kierunku ujemnym, jak i dodatnim.

 • Zestawy szczelinomierzy
 • Gage Blocks / Clamps Surveillance Masters

  Produkowane są płytki wzorcowe / zaciski Westward w celu uzyskania żądanej długości w zastosowaniach mechanicznych. Te płytki wzorcowe mają korpusy metalowe lub ceramiczne, które zapewniają dokładny pomiar i prawidłową kalibrację.

 • Wskaźniki wysokości

  Służy do określania i ustawiania wysokości, wymiarów stopni lub odległości pionowej oraz oznaczania elementów obrabianych. Wyposażony w duży, czytelny ekran LCD do wyświetlania wyników z dokładnością do +/- 0.002%. Dodatkowe funkcje obejmują funkcję ustawiania punktu zerowego i konwersję cali/metrycznych z automatycznymi operacjami włączania/wyłączania

 • Przyrządy do wiercenia otworów i średnic drutu

  Służy do szybkiego pomiaru wewnętrznych i zewnętrznych wymiarów przedmiotu z dużą dokładnością. Konstrukcja ze stali chromowanej / hartowanej jest odporna na trudne warunki przemysłowe i obciążenia udarowe. Dostępne z podziałką od 0.0005 do 0.00005 cala

 • Podstawy i stojaki na wskaźniki

  Zaprojektowany do stabilizacji wskaźników zegarowych i elektrycznych w celu wyeliminowania błędów maszyny w celu precyzyjnego pomiaru. Zapewnij maksymalną siłę magnetyczną 85 lbf, aby zapobiec uszkodzeniom wskaźników i sond z powodu przypadkowego przewrócenia się podstawy. Dostępne w wariantach z satynowym chromem i niebieskim wykończeniem

 • Mikrometry wewnętrzne

  Służy do pomiaru średnicy wewnętrznej otworów, rur i rur, a także rozmiarów rowków w o-ringach i podkładkach. Wyposażone w nakrętkę zabezpieczającą, która zapewnia pewne blokowanie wrzecion i końcówki ze stali hartowanej, aby zapobiec uszkodzeniu. Dostępne również w zestawie zawierającym pręty, klucze regulacyjne i walizkę do przechowywania

 • Lupy
 • Taśmy miernicze

  Idealny do użytku w budownictwie, inżynierii, architekturze i innych przemysłowych zastosowaniach pomiarowych. Wyposażone w obudowę z tworzywa ABS do stosowania w środowiskach korozyjnych i obszarach zagrożonych prądem elektrycznym. Dostępne modele z ostrzami ze stali węglowej, włókna szklanego, stali pokrytej nylonem i stali

 • Akcesoria do kół pomiarowych

  Walizki na kółka pomiarowe do przenoszenia kół pomiarowych Grainger nr 21LP34 i 21LP36 oraz 11 - 12-calowe koła pomiarowe. Charakteryzuje się stylem plecaka z ręcznym uchwytem, ​​który umożliwia łatwe przenoszenie kół pomiarowych z jednego miejsca do drugiego

 • Koła pomiarowe

  Używany do oznaczania dróg, układania nawierzchni, ogrodzeń i kontroli ruchu, a także na placach budowy do pomiaru dużych odległości, granic lub obszarów. Chodź z formowaną ABS lub aluminiową ramą z drążkiem do przenoszenia, aby wykonywać precyzyjne linie o szerokości 2 lub 4 cali

 • Zestawy mikrometryczne
 • Mikrometry
 • Zestawy precyzyjnych narzędzi pomiarowych
 • Precyzyjne stalowe kwadraty
 • Kątomierze
 • Zasady i proste krawędzie
 • Skrybowie i sondy
 • Zaciski i rozdzielacze sprężynowe
 • Kwadraty, skosy i wskaźniki schodów
 • Teleskopowe zestawy przyrządów pomiarowych
 • Suwmiarki z noniuszem

KluczeWyświetl wszystkie

 • Zestawy kluczy nastawnych

  Zestawy kluczy nastawnych Westward są produkowane do mocowania elementów złącznych lub śrub o różnych rozmiarach. Te regulowane klucze mają szczękę o dużej pojemności z radełkowanym mechanizmem regulacyjnym, zapewniającym wygodną, ​​szybką i dokładną regulację szczęk w zależności od rozmiaru łba śruby.

 • Klucze nastawne

  Klucze nastawne Westward są zaprojektowane tak, aby zastąpić wiele kluczy o stałym rozmiarze jednym kluczem. Klucze te mają szeroką, regulowaną szczękę, która pasuje do różnych rozmiarów śrub i elementów złącznych za pomocą radełkowego mechanizmu regulacyjnego, co zapewnia dokładne i ciasne dopasowanie szczęk.

 • Zestawy kluczy oczkowych

  Zestawy kluczy Westward są wyposażone w klucze z zamkniętą końcówką, która pasuje do całego łba elementu mocującego i zaciska się go, zapewniając w ten sposób lepszy moment obrotowy i powierzchnię styku w porównaniu z kluczem otwartym. Te zestawy kluczy oczkowych są dostarczane z kluczami dwustronnymi o różnej wartości SAE (calowej) i metrycznym na każdym końcu, nadają się do użytku z dwoma różnymi rozmiarami łączników.

 • Klucze nasadowe

  Klucze nasadowe Westward są odpowiednie do montażu i usuwania śrub, złączek i nakrętek w zastosowaniach produkcyjnych, motoryzacyjnych i górniczych. Klucze te mają zamkniętą główkę na każdym końcu rękojeści, aby zapewnić lepszy kontakt z elementem złącznym i umożliwić większy moment obrotowy niż klucz płaski.

 • Klucze łańcuchowe i szczypce

  Klucze łańcuchowe i szczypce Westward są wyposażone w wyjątkowo długą rękojeść, która zabezpiecza przedmiot i zapewnia dźwignię przy obracaniu dużych przedmiotów. Posiadają konstrukcję szczęki z podwójnym końcem, która umożliwia obracanie w dowolnym kierunku bez wyjmowania narzędzia z zespołu obudowy, podczas gdy klucze z jednym końcem działają tylko w jednym kierunku.

 • Zestawy kluczy płasko-oczkowych

  Klucze płasko-oczkowe Westward mają zamknięty i otwarty koniec do odkręcania lub dokręcania nakrętek, śrub i innych elementów złącznych. Te zestawy kluczy płasko-oczkowych SAE i metrycznych mają końcówkę 12-punktową z dodatkowymi rowkami, które ułatwiają mocowanie za pomocą łba łącznika.

 • Klucze płasko-oczkowe

  Klucze płasko-oczkowe Westward są produkowane z otwartym i zamkniętym końcem; ten ostatni luzuje uparte nakrętki, dzięki czemu otwarty koniec można wykorzystać do szybkiego ich odkręcenia. Są idealne do szybkiego luzowania i odkręcania nakrętek i są dostępne w wersjach ze stali nierdzewnej / stali stopowej / stali chromowo-wanadowej / stali chromowo-wanadowej.

 • Elektroniczne klucze dynamometryczne

  Elektroniczne klucze dynamometryczne Westward, znane również jako cyfrowe klucze dynamometryczne, są zaprojektowane tak, aby zapewnić precyzyjny odczyt momentu obrotowego poprzez elektroniczny pomiar siły obracania, aby uniknąć nadmiernego dokręcania elementów złącznych. Klucze te są najczęściej używane do przykładania stałego momentu do zmontowanych produktów w celu zapewnienia bezpieczeństwa i kontroli jakości.

 • Zestawy kluczy do nakrętek kielichowych

  Klucze do nakrętek kielichowych Westward to klucze płaskie używane w pracach maszynowych i instalacjach hydraulicznych, do mocowania i zdejmowania nakrętek sześciokątnych i łączników (zwanych również łącznikami kielichowymi). Charakteryzują się 6 punktową konstrukcją, która pozwala na większy kontakt z bokami zapięcia niż 12 pt i zapobiega zaokrąglaniu rogów zapięcia.

 • Klucze do nakrętek kielichowych

  Klucze do nakrętek kielichowych Westward są używane do pracy z sześciokątnymi nakrętkami i śrubami w serwisowaniu motoryzacyjnym, obróbce metali, pożarnictwie i bezpieczeństwie oraz zastosowaniach górniczych. Klucze te mają otwarty koniec, aby uniknąć przeszkód między nakrętką a kluczem.

 • Zestawy kluczy imbusowych i Torx
 • Klucze imbusowe / Torx
 • Wymienne głowice do kluczy dynamometrycznych
 • Klucze dynamometryczne mikrometryczne
 • Zestawy kluczy otwartych
 • Klucze otwarte
 • Klucze do rur
 • Zestawy kluczy grzechotkowych
 • Klucze zapadkowe

  Zaprojektowany, aby zapewnić szybkie dokręcanie i odkręcanie nakrętek w ciasnych miejscach. Są szybsze niż konwencjonalne klucze i powszechnie stosowane w przemyśle samochodowym i budowlanym

 • Klucze serwisowe / do pomp

O Zachód

W obszernym katalogu marki znajdują się szczypce długie i igłowe, klucze nastawne, obcinaki do rur i rurek, mikrometry i wiele innych. Klucze zachodnie są produkowane zgodnie ze standardami ASME i nadają się do dokręcania i odkręcania nakrętek, śrub i elementów złącznych w urządzeniach HVAC. Ich konstrukcja ze stali stopowej zapewnia sztywność strukturalną, aby zapobiec zginaniu/łamaniu w trudnych warunkach użytkowania. Klucze te są wyposażone w regulowaną śrubę w dolnej części główki szczęki, która umożliwia mocne przytrzymywanie i zwalnianie elementów złącznych o różnych rozmiarach bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi instalacyjnych. Zestawy kluczy Westward oferować asortyment kluczy o różnych pojemnościach i długościach szczęk, aby pasowały do ​​większej gamy elementów złącznych.
Szczypce liniowe izolowane w kierunku zachodnim są idealne do cięcia, prostowania i gięcia przewodów oraz skręcania i łączenia kabli w operacjach elektrycznych. Szczypce z piórem i wpustem mają szeroki zakres szczęk do chwytania i obracania rur, kształtek i elementów złącznych. Szczypce specjalistyczne posiadają dedykowane mocowanie lub konstrukcję do wykonywania określonych zadań chwytania lub cięcia, takich jak skręcanie drutu, wycinanie otworów i ogrodzenie, które nie byłyby możliwe przy użyciu standardowych szczypiec. Raptor Supplies oferuje również różne zestawy szczypiec do stosowania w różnych zastosowaniach.
Precyzyjne narzędzia Westward, takie jak mikrometry i dalmierze, nadają się do pomiaru wymiarów przedmiotów obrabianych i ich części. Mikrometry zachodnie są wyposażone w wodoodporny ekran LCD do wyświetlania precyzyjnych pomiarów komponentów podczas procesów obróbki.
Wybieraj spośród szerokiej gamy produktów firmy Westward, takich jak nasadki i bity, narzędzia tnące, nasadki udarowe, śrubokręty, młotki, zaciski, piły ręczne, przelotki i inne.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre klucze Westward mają indywidualne odniesienia do odpowiednich numerów modeli CH Hanson, Klein Tools i SK Professional Tools. Jeśli więc szukasz narzędzia konkurencji, którego nie ma w magazynie lub jest przestarzałe, istnieje duże prawdopodobieństwo Raptor Supplies ma dostępne równoważne narzędzie Westward.

Główne nazwy handlowe

Bimetaliczna matryca II

Ostrza Bi-Metal Matrix II posiadają matrycową krawędź tnącą o dużej szybkości, którą można bezpiecznie połączyć z odporną na wstrząsy podstawą z niskostopowego stopu. Ostrza te wytrzymują temperatury do 1000 stopni F i ...Czytaj więcej 

TematMateusz

ThreadMate to mechaniczne narzędzie ręczne do naprawy i przywracania uszkodzonych gwintów zewnętrznych. To poręczne narzędzie służy do konserwacji pojazdów, naprawy rowerów, gwintowania rur i napraw kosiarek. Threa...Czytaj więcej 

Często Zadawane Pytania

Która firma jest właścicielem Westward?

Westward, firma MRO (konserwacja, naprawa i eksploatacja) to prywatna marka należąca do firmy Grainger z siedzibą w Ameryce Północnej.

Czy Westward zapewnia narzędzia do szlifowania elementów metalowych?

Tak, Westward produkuje szlifierki stołowe do kształtowania, szlifowania i ostrzenia metalowych narzędzi, końcówek, arkuszy i elementów w zastosowaniach remontowych, produkcyjnych i konserwacyjnych. Raptor Supplies również dostarcza pneumatyczne-szafy śrutowe do usuwania rdzy i starych plam lakierniczych z obrabianego przedmiotu oraz ostrza do gratowania do usuwania zadziorów z surowych krawędzi narzędzi i otworów produktu.

W jaki sposób użytkownicy mogą wybrać odpowiednie podnośniki do butelek Westward dla swoich potrzeb?

Na zachód podnośniki do butelek oferują pompy w różnych konstrukcjach, takie jak pompy boczne, pompy niskoprofilowe i pompy inline. Wybierając podnośnik do butelek Westward, użytkownicy powinni najpierw zwrócić uwagę na maksymalny udźwig podnośników, a następnie dopasować go do wymagań aplikacji. Następnie pojawia się długość skoku tłoka oraz minimalna i maksymalna wysokość podnoszenia wybranego podnośnika do butelek. Klienci powinni również zwrócić uwagę na źródło zasilania potrzebne do obsługi tych podnośników do butelek. Następnie mogą decydować o projekcie i rozmieszczeniu pomp w celu łatwej pracy w ich odpowiednich lokalizacjach.

Jakich instrukcji bezpieczeństwa powinni przestrzegać operatorzy podczas korzystania z narzędzi firmy Westward?

Użytkownicy/operatorzy powinni nosić okulary ochronne/osłony na twarz/gogle, aby chronić twarz lub oczy, aby zapobiec obrażeniom spowodowanym przez latające cząstki. Powinni również mieć rękawiczki, fartuchy, obuwie ochronne oraz ochronę dróg oddechowych i słuchu, aby zapobiec hałasowi i przypadkowemu upuszczeniu narzędzi.

Jakie standardy/certyfikaty spełniają narzędzia Westward?

Narzędzia Westward mogą posiadać certyfikaty UL, GS i CE lub ETL i CSA, spełniając przy tym normy ASME (Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników) i ANSI (Amerykański Narodowy Instytut Standardów).

Który produkt do przechowywania Westward nadaje się do organizowania narzędzi w dużych przestrzeniach roboczych?

Jeśli masz trudności z uporządkowaniem narzędzi w swoim zakładzie produkcyjnym lub magazynie, możesz skorzystać Szafy przedziałowe w kierunku zachodnim aby trzymać je wszystkie w jednym miejscu.

Jak obsługiwać elektroniczne klucze dynamometryczne firmy Westward?

 • Włóż odpowiednią końcówkę gniazda.
 • Ustaw żądaną wartość momentu obrotowego za pomocą cyfrowego wyświetlacza klucza.
 • Przyłóż klucz do łącznika.
 • Powoli przykładaj siłę, aż poczujesz kliknięcie lub usłyszysz sygnał dźwiękowy wskazujący, że żądany moment obrotowy został osiągnięty.
 • Zwolnić klucz z elementu mocującego.

Jakie czynniki powinienem wziąć pod uwagę przed wyborem kluczy Westward?

 • Wybierz konkretny rodzaj potrzebnego klucza.
 • Rozważ wymagany zakres rozmiarów dla swoich zastosowań.
 • Sprawdź jakość materiału i wykonania, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie.
 • Zbadaj reputację firmy Westward w zakresie narzędzi wysokiej jakości.
 • Ustal budżet dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji.
 • Aby uzyskać dodatkową pewność, przejrzyj dostępne opcje gwarancji.

Jak czyścić i konserwować klucze Westward?

 • Po użyciu wytrzyj klucze do czysta, aby usunąć brud i zanieczyszczenia.
 • Nałóż cienką warstwę smaru, aby zapobiec rdzy i zapewnić płynną pracę.
 • Aby zapobiec uszkodzeniom, klucze należy przechowywać w suchym miejscu, najlepiej na stojaku na narzędzia.
 • Okresowo sprawdzaj pod kątem zużycia, uszkodzeń lub rdzy i niezwłocznie rozwiązuj problemy.
 • Używaj kluczy wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem, aby przedłużyć ich żywotność.