Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

NA ZACHÓD

Z ponad 57-letnim doświadczeniem, Westward, marka Grainger, produkuje ręczne narzędzia i sprzęt do transportu materiałów dla przemysłu konserwacyjnego i naprawczego, obróbki drewna, produkcji, przemysłu samochodowego i obróbki metali. Jej obszerny katalog obejmuje multimetry, śrubokręty, młotki, narzędzia zaciskowe, narzędzia murarskie, szczypce, pojemniki i wózki narzędziowe, narzędzia kontrolne i imadła. Przeczytaj więcej

Filtruj

Narzędzia ręczne

Konserwacja floty i pojazdów

Elektronarzędzia

obróbka

Magazynowanie

Sprzęt na zewnątrz

Instrumenty testowe

Spawanie

Smarowanie

Zapięcia

Oświetlenie

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

ścierne

Hydraulika

Pneumatyka

Bezpieczeństwo

HVAC i chłodnictwo

Instalacja wodna

Sprzęt i materiały do ​​malowania

Electrical

Sprzątanie

surowce

sprzęt komputerowy

Narzędzia ręczne Filtruj

Narzędzia pomiarowe i układoweWyświetl wszystkie

 • Lokalizatory kąta nachylenia i nachylenia

  Lokalizatory kąta nachylenia i nachylenia w kierunku zachodnim są idealne do pomiaru kątów w zastosowaniach elektrycznych, stolarskich, hydraulicznych i HVAC. Te lokalizatory kąta są dostępne w różnych typach - wariantach pokazujących od 0 do 90 stopni w czterech / pięciu / dwóch ćwiartkach.

 • Pudełko I-Beam i Poziomy torped

  Skrzynia zachodnia, poziomy belek dwuteowych i torped są używane, aby upewnić się, że obrabiane przedmioty są ustawione prosto w instalacjach elektrycznych oraz zastosowaniach stolarskich i wodno-kanalizacyjnych. Te poziomy torped są używane w ograniczonych przestrzeniach.

 • Kombinowane zestawy i komponenty kwadratowe

  Kombinowane zestawy i komponenty kwadratów Westward są używane, aby upewnić się, że projekty są proste i kwadratowe, a kąty są odpowiednio ustawione pod kątem 45 lub 90 stopni. Te zestawy i elementy składają się z linijki, główki ochraniacza, główki kwadratowej i główki środkowej.

 • Mikrometry do głębokości

  Mikrometry do pomiaru głębokości w kierunku zachodnim służą do pomiaru głębokości szczelin, otworów, występów i występów. Mikrometry te są wyposażone w radełkowane nakrętki zabezpieczające typu pierścieniowego, aby zapewnić szybkie i bezpieczne blokowanie.

 • Wybierz zaciski

  Suwmiarki tarczowe lub suwmiarki Westward są wyposażone w podziałkę i wskaźnik zegarowy do pomiaru zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych wymiarów przedmiotu, a także głębokości otworu. Jednostki te wykorzystują mechanizm zębatkowy do przenoszenia liniowego ruchu szczęk na ruch obrotowy czujnika zegarowego.

 • Wskaźniki zegarowe

  Czujniki zegarowe służą do ustawiania przedmiotów obrabianych w tokarko-frezarkach i szlifierkach do płaszczyzn. Te czujniki zegarowe są również używane do sprawdzania bicia wrzeciona w maszynie.

 • Suwmiarki cyfrowe

  Suwmiarki cyfrowe Westward (zwane również elektronicznymi suwmiarkami cyfrowymi) to precyzyjne przyrządy zasilane bateryjnie, przeznaczone do pomiaru dokładnych odległości wewnętrznych i zewnętrznych. Suwmiarki te mają smukły i opływowy profil zapewniający wygodę oraz cyfrowy wyświetlacz LCD do precyzyjnych pomiarów.

 • Mierniki odległości

  Dalmierze na zachód wykorzystują laser do obliczania odległości między dwoma obiektami. Te dalmierze są wyposażone w czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD screen aby wyświetlać wyraźne pomiary i technologię laserową, aby zapewnić wysoki stopień dokładności.

 • Elektroniczne wskaźniki cyfrowe

  Elektroniczne wskaźniki cyfrowe Westward służą do rejestrowania danych w aplikacjach sterowania procesem, które można łatwo przenieść na komputer PC, jednocześnie zmniejszając prawdopodobieństwo wystąpienia błędów paralaksy. Są napędzane baterią litowo-jonową 3 V i wyposażone w obracającą się o 360 stopni ramkę, która może pracować zarówno wegakierunki pozytywne i pozytywne.

 • Gage Blocks / Clamps Surveillance Masters

  Produkowane są płytki wzorcowe / zaciski Westward w celu uzyskania żądanej długości w zastosowaniach mechanicznych. Te płytki wzorcowe mają korpusy metalowe lub ceramiczne, które zapewniają dokładny pomiar i prawidłową kalibrację.

 • Wskaźniki wysokości

  Służy do określania i ustawiania wysokości, wymiarów stopnia lub odległości w pionie oraz zaznaczania elementów. Wyposażony w duży, czytelny wyświetlacz LCDcreen, aby wyświetlić wyniki z dokładnością do +/- 0.002%. Dodatkowe funkcje obejmują funkcję zerowania i konwersję cali/metryczną z automatycznymi operacjami włączania/wyłączania

 • Przyrządy do wiercenia otworów i średnic drutu

  Służy do szybkiego pomiaru wewnętrznych i zewnętrznych wymiarów przedmiotu z dużą dokładnością. Konstrukcja ze stali chromowanej / hartowanej jest odporna na trudne warunki przemysłowe i obciążenia udarowe. Dostępne z podziałką od 0.0005 do 0.00005 cala

 • Podstawy i stojaki na wskaźniki

  Zaprojektowany do stabilizacji wskaźników zegarowych i elektrycznych w celu wyeliminowania błędów maszyny w celu precyzyjnego pomiaru. Zapewnij maksymalną siłę magnetyczną 85 lbf, aby zapobiec uszkodzeniom wskaźników i sond z powodu przypadkowego przewrócenia się podstawy. Dostępne w wariantach z satynowym chromem i niebieskim wykończeniem

 • Mikrometry wewnętrzne

  Służy do pomiaru wewnętrznej diamewięcej otworów, rurek i rurek, a także rozmiary rowków w pierścieniach uszczelniających i podkładkach. Wyposażone w nakrętkę zabezpieczającą, aby zapewnić pewne zablokowanie wrzecion i końcówki ze stali hartowanej, aby zapobiec uszkodzeniom. Dostępne również w zestawie zawierającym pręty, klucze regulacyjne i etui do przechowywania

 • Lupy
 • Taśmy miernicze

  Idealny do użytku w budownictwie, inżynierii, architekturze i innych przemysłowych zastosowaniach pomiarowych. Wyposażone w obudowę z tworzywa ABS do stosowania w środowiskach korozyjnych i obszarach zagrożonych prądem elektrycznym. Dostępne modele z ostrzami ze stali węglowej, włókna szklanego, stali pokrytej nylonem i stali

 • Akcesoria do kół pomiarowych

  Walizki na kółka pomiarowe do przenoszenia kół pomiarowych Grainger nr 21LP34 i 21LP36 oraz 11 - 12-calowe koła pomiarowe. Charakteryzuje się stylem plecaka z ręcznym uchwytem, ​​który umożliwia łatwe przenoszenie kół pomiarowych z jednego miejsca do drugiego

 • Koła pomiarowe

  Wykorzystywane do znakowania dróg, brukowania, ogrodzenia i kontroli ruchu, a także na placach budowy do pomiaru dużych odległości, granic lub obszarów. Chodź z formowanym ABS lub aluminium frame z drążkiem manipulacyjnym do wykonywania precyzyjnych żyłek o szerokości 2 lub 4 cali

 • Zestawy mikrometryczne
 • Mikrometry
 • Zestawy precyzyjnych narzędzi pomiarowych
 • Precyzyjne stalowe kwadraty
 • Kątomierze
 • Zasady i proste krawędzie
 • Skrybowie i sondy
 • Zaciski i rozdzielacze sprężynowe
 • Kwadraty, skosy i wskaźniki schodów
 • Teleskopowe zestawy przyrządów pomiarowych
 • Suwmiarki z noniuszem

KluczeWyświetl wszystkie

 • Zestawy kluczy nastawnych

  Zestawy kluczy nastawnych Westward są produkowane do mocowania elementów złącznych lub śrub o różnych rozmiarach. Te regulowane klucze mają szczękę o dużej pojemności z radełkowanym mechanizmem regulacyjnym, zapewniającym wygodną, ​​szybką i dokładną regulację szczęk w zależności od rozmiaru łba śruby.

 • Klucze nastawne

  Klucze nastawne Westward są zaprojektowane tak, aby zastąpić wiele kluczy o stałym rozmiarze jednym kluczem. Klucze te mają szeroką, regulowaną szczękę, która pasuje do różnych rozmiarów śrub i elementów złącznych za pomocą radełkowego mechanizmu regulacyjnego, co zapewnia dokładne i ciasne dopasowanie szczęk.

 • Zestawy kluczy oczkowych

  Zestawy kluczy Westward są wyposażone w klucze z zamkniętą końcówką, która pasuje do całego łba elementu mocującego i zaciska się go, zapewniając w ten sposób lepszy moment obrotowy i powierzchnię styku w porównaniu z kluczem otwartym. Te zestawy kluczy oczkowych są dostarczane z kluczami dwustronnymi o różnej wartości SAE (calowej) i metrycznym na każdym końcu, nadają się do użytku z dwoma różnymi rozmiarami łączników.

 • Klucze nasadowe

  Klucze nasadowe Westward są odpowiednie do montażu i usuwania śrub, złączek i nakrętek w zastosowaniach produkcyjnych, motoryzacyjnych i górniczych. Klucze te mają zamkniętą główkę na każdym końcu rękojeści, aby zapewnić lepszy kontakt z elementem złącznym i umożliwić większy moment obrotowy niż klucz płaski.

 • Klucze łańcuchowe i szczypce

  Klucze łańcuchowe i szczypce Westward są wyposażone w wyjątkowo długą rękojeść, która zabezpiecza przedmiot i zapewnia dźwignię przy obracaniu dużych przedmiotów. Posiadają konstrukcję szczęki z podwójnym końcem, która umożliwia obracanie w dowolnym kierunku bez wyjmowania narzędzia z zespołu obudowy, podczas gdy klucze z jednym końcem działają tylko w jednym kierunku.

 • Zestawy kluczy płasko-oczkowych

  Klucze płasko-oczkowe Westward mają zamknięty i otwarty koniec do odkręcania lub dokręcania nakrętek, śrub i innych elementów złącznych. Te zestawy kluczy płasko-oczkowych SAE i metrycznych mają końcówkę 12-punktową z dodatkowymi rowkami, które ułatwiają mocowanie za pomocą łba łącznika.

 • Klucze płasko-oczkowe

  Klucze płasko-oczkowe Westward są produkowane z otwartym i zamkniętym końcem; ten ostatni luzuje uparte nakrętki, dzięki czemu otwarty koniec można wykorzystać do szybkiego ich odkręcenia. Są idealne do szybkiego luzowania i odkręcania nakrętek i są dostępne w wersjach ze stali nierdzewnej / stali stopowej / stali chromowo-wanadowej / stali chromowo-wanadowej.

 • Elektroniczne klucze dynamometryczne

  Elektroniczne klucze dynamometryczne Westward, znane również jako cyfrowe klucze dynamometryczne, są zaprojektowane tak, aby zapewnić precyzyjny odczyt momentu obrotowego poprzez elektroniczny pomiar siły obracania, aby uniknąć nadmiernego dokręcania elementów złącznych. Klucze te są najczęściej używane do przykładania stałego momentu do zmontowanych produktów w celu zapewnienia bezpieczeństwa i kontroli jakości.

 • Zestawy kluczy do nakrętek kielichowych

  Klucze do nakrętek kielichowych Westward to klucze płaskie używane w pracach maszynowych i instalacjach hydraulicznych, do mocowania i zdejmowania nakrętek sześciokątnych i łączników (zwanych również łącznikami kielichowymi). Charakteryzują się 6 punktową konstrukcją, która pozwala na większy kontakt z bokami zapięcia niż 12 pt i zapobiega zaokrąglaniu rogów zapięcia.

 • Klucze do nakrętek kielichowych

  Klucze do nakrętek kielichowych Westward są używane do pracy z sześciokątnymi nakrętkami i śrubami w serwisowaniu motoryzacyjnym, obróbce metali, pożarnictwie i bezpieczeństwie oraz zastosowaniach górniczych. Klucze te mają otwarty koniec, aby uniknąć przeszkód między nakrętką a kluczem.

 • Zestawy kluczy imbusowych i Torx
 • Klucze imbusowe / Torx
 • Wymienne głowice do kluczy dynamometrycznych
 • Klucze dynamometryczne mikrometryczne
 • Zestawy kluczy otwartych
 • Klucze otwarte
 • Klucze do rur
 • Zestawy kluczy grzechotkowych
 • Klucze zapadkowe

  Zaprojektowany, aby zapewnić szybkie dokręcanie i odkręcanie nakrętek w ciasnych miejscach. Są szybsze niż konwencjonalne klucze i powszechnie stosowane w przemyśle samochodowym i budowlanym

 • Klucze serwisowe / do pomp
 • Klucze do kluczy

O Zachód

Westward produkuje sprzęt, części i akcesoria do użytku w konserwacji pojazdów, operacjach bezpieczeństwa, HVAC i chłodnictwie, instalacjach wodno-kanalizacyjnych i sprzętowych oraz wielu innych.
Na zachód klucze nastawne są produkowane zgodnie z normą ASME i nadają się do dokręcania i usuwania nakrętek, śrub i elementów złącznych w urządzeniach HVAC. Te klucze mają konstrukcję ze stali stopowej, która zapewnia sztywność konstrukcyjną, aby zapobiec zginaniu / łamaniu podczas intensywnego użytkowania. Klucze są wyposażone w regulowaną śrubę w dolnej części głowicy szczęki, która umożliwia mocne przytrzymywanie i zwalnianie elementów złącznych o różnych rozmiarach bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi montażowych. na zachód zestawy kluczy oferować asortyment kluczy o różnych pojemnościach i długościach szczęk, aby pasowały do ​​większej gamy elementów złącznych.
Szczypce linijkowe na zachód są idealne do cięcia, prostowania i gięcia przewodów oraz skręcania i łączenia kabli w operacjach elektrycznych. Szczypce z piórem i wpustem mają szeroki zakres szczęk do chwytania i obracania rur, kształtek i elementów złącznych. Szczypce specjalistyczne posiadają dedykowane mocowanie lub konstrukcję do wykonywania określonych zadań chwytania lub cięcia, takich jak skręcanie drutu, wycinanie otworów i ogrodzenie, które nie byłyby możliwe przy użyciu standardowych szczypiec. Raptor Supplies oferuje również różne zestawy szczypiec do użytku w różnych zastosowaniach.
Precyzyjne narzędzia Westward, takie jak mikrometry i dalmierze, nadają się do pomiaru wymiarów przedmiotów obrabianych i ich części. Mikrometry na zachód wyposażone w wodoodporny wyświetlacz LCDcreen do wyświetlania dokładnych pomiarów elementów podczas procesów obróbki.
Wybieraj z szerokiej gamy produktów firmy Westward, takich jak nasadki i bity, narzędzia tnące, nasadki udarowe, śrubokręty, młotki, zaciski, piły ręczne, przelotki i wiele innych

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre narzędzia Westward krzyżują indywidualne odniesienia do odpowiednika Dayton numery modeli. Tak więc, jeśli szukasz narzędzia konkurencji, które jest niedostępne lub przestarzałe, są szanse: Raptor Supplies ma dostępne równoważne narzędzie Westward.

Dlaczego my?

Raptor Supplies, zaufany dystrybutor narzędzi firmy Westward, oferuje pełną gamę produktów, takich jak narzędzia ręczne i elektryczne, smarownice, przewody elektryczne, elementy złączne i narzędzia do obróbki skrawaniem. Możemy polecić sprzęt ogrodniczy i samochodowy firmy Westward, części i akcesoria do różnych zastosowań.

Wysyłka

Te narzędzia Westward są dostępne w rozmiarach od małych do dużych. Mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre z tych narzędzi mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te narzędzia Westward są dostarczane przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnych przestojach.

Często zadawane pytania

Która firma jest właścicielem Westward?

Westward, firma MRO (konserwacja, naprawa i eksploatacja) to prywatna marka należąca do Grainger z siedzibą na północy America.

Czy Westward zapewnia narzędzia do szlifowania elementów metalowych?

Tak, Westward produkuje szlifierki stołowe do kształtowania, szlifowania i ostrzenia metalowych narzędzi, końcówek, arkuszy i elementów w zastosowaniach remontowych, produkcyjnych i konserwacyjnych. Raptor Supplies również dostarcza pneumatyczne-szafy śrutowe do usuwania rdzy i starych plam lakierniczych z obrabianego przedmiotu oraz ostrza do gratowania do usuwania zadziorów z surowych krawędzi narzędzi i otworów produktu.

W jaki sposób użytkownicy mogą wybrać odpowiednie podnośniki do butelek Westward dla swoich potrzeb?

Na zachód podnośniki do butelek oferują pompy w różnych konstrukcjach, takie jak pompy boczne, pompy niskoprofilowe i pompy inline. Wybierając podnośnik do butelek Westward, użytkownicy powinni najpierw zwrócić uwagę na maksymalny udźwig podnośników, a następnie dopasować go do wymagań aplikacji. Następnie pojawia się długość skoku tłoka oraz minimalna i maksymalna wysokość podnoszenia wybranego podnośnika do butelek. Klienci powinni również zwrócić uwagę na źródło zasilania potrzebne do obsługi tych podnośników do butelek. Następnie mogą decydować o projekcie i rozmieszczeniu pomp w celu łatwej pracy w ich odpowiednich lokalizacjach.

Jakich instrukcji bezpieczeństwa powinni przestrzegać operatorzy podczas korzystania z narzędzi firmy Westward?

Użytkownicy/operatorzy powinni nosić okulary ochronne/osłony na twarz/gogle, aby chronić twarz lub oczy, aby zapobiec obrażeniom spowodowanym przez latające cząstki. Powinni również mieć rękawiczki, fartuchy, obuwie ochronne oraz ochronę dróg oddechowych i słuchu, aby zapobiec hałasowi i przypadkowemu upuszczeniu narzędzi.

Jakie standardy/certyfikaty spełniają narzędzia Westward?

Narzędzia Westward mogą posiadać certyfikaty UL, GS i CE lub ETL i CSA, przy jednoczesnym przestrzeganiu ASME (AmericStowarzyszenie Inżynierów Mechaników) i ANSI (Americnorm National Standards Institute).

Ekskluzywne produkty marki