Sock It Out Ekstraktor | Oficjalny dystrybutor w UE | Raptor Supplies Polska

SOCK IT OUT

Sock It Out produkuje przemysłowe wykrętaki do śrub i śrub, które są używane do usuwania złamanych, zardzewiałych lub pozbawionych izolacji śrub w warsztatach mechanicznych, produkcji i naprawie elektroniki oraz przy konserwacji samochodów. Czytaj więcej

FILTRY

Instalacja wodna

MOK-2DEB-3DEB-4JEN-3MIK-1DEB-1AMI-1MEB-3JEN-1MĘŻCZYŹNI-1MMI-1AMI-2

obróbka

MIK-1MIK-2GIA-1AVA-1KIM-1JEN-4MOK-1MEB-1MMI-2JEN-2MEB-2MEB-3

Instalacja wodna FILTRY

Tools

  • Zestawy wykrętaków
  • Zestawy wykrętaków
  • Zestawy wykrętaków
  • Zestawy wykrętaków+ 13
Pozycja (16)

O Sock It Out

Marka zestawy wykrętaków do śrub są idealne do usuwania złamanych/zdjętych nasadek z łbem guzika i gniazdem, kołków, śrub i wkrętów z łbem płaskim bez wiercenia i są wyposażone w stożkowe kliny sześciokątne zapewniające pewne, antypoślizgowe połączenie. Ponadto są wyposażone w konstrukcję ze stali narzędziowej ze stopu utwardzanego, która jest odporna na trudne warunki przemysłowe i wielokrotne użytkowanie. Wybieraj z szerokiej gamy zestawów wykrętaków SAE, metrycznych i Torx / Star Drive Raptor Supplies.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery części Sock It Out często odsyłają do różnych Na zachód produkty. Tak więc, jeśli szukasz produktu Sock It Out, który jest przestarzały lub niedostępny, istnieje duże prawdopodobieństwo, że mamy dostępny odpowiednik.

Wysyłka

Narzędzia te są niewielkie i wymagają kompaktowego opakowania. Nadają się do przesyłek kurierskich i frachtu lotniczego.

Główne nazwy handlowe

Wykrętaki Torx Sock It Out

Te wykrętaki klasy przemysłowej z powłoką odporną na korozję tolerują wielokrotne użycie w różnych zastosowaniach związanych z elementami złącznymi. Zapewniają pewny chwyt na 12 powierzchniach łącznika...Czytaj więcej 

Wykrętaki Mini Sock It Out

Te kompaktowe, przemysłowe wykrętaki są trwałe i wszechstronne do użytku w małych / ciasnych zastosowaniach. Wyposażone są w małe precyzyjne końcówki maszynowe odpowiednie do delikatnych, unikalnych i kompaktowych...Czytaj więcej 

Często Zadawane Pytania

Co to są wykrętaki metryczne?

Wykrętaki Sock It Out Metric są precyzyjnie obrobione do wykręcania śrub metrycznych i oferują trwałość i wszechstronność, umożliwiając użytkownikom częste używanie jednego narzędzia do różnych zastosowań elementów złącznych.

Czym są standardowe wykrętaki Sock It Out?

Standardowe wykrętaki Sock It Out są wyposażone w powłokę odporną na korozję, zaprojektowaną tak, aby tolerować częste używanie w różnych zastosowaniach związanych z elementami złącznymi. Usuwają zestaw nasadek, zaślepki, zaślepki z łbem płaskim i śruby z łbem kulistym bez wiercenia.