KLEIN TOOLS

Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu Klein Tools produkuje szeroką gamę narzędzi ręcznych. Jej siedziba znajduje się w Lincolnshire, Illinois, Stany Zjednoczone. Czytaj więcej

FILTRY

Narzędzia ręczne

Bezpieczeństwo

Instrumenty testowe

Elektronarzędzia

Magazynowanie

Electrical

Oświetlenie

obróbka

Zapięcia

Pneumatyka

Urządzenia elektroniczne i baterie

HVAC i chłodnictwo

Hydraulika

Konserwacja floty i pojazdów

Meble dla hoteli i restauracji

Sprzęt na zewnątrz

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

Bezpieczeństwo

Smarowanie

Narzędzia ręczne FILTRY

KluczeWyświetl wszystkie

Narzędzia tnąceWyświetl wszystkie

SzczypceWyświetl wszystkie

Zbiorniki do przechowywania i przenoszenia narzędziWyświetl wszystkie

12

O Klein Tools

Katalog Klein Tools zawiera 3800 różnych narzędzi, takich jak wkrętaki i nakrętki, szczypce, przecinaki, ściągacze izolacji, przecinaki do kabli, dziurkacze ręczne, nożyczki, narzędzia do zaciskania, piły, klucze, sanki, rozwiertaki, grzechotki i młotki. Marka oferuje ponad 160 rodzajów szczypiec, w tym izolowane, długie i szczypce z końcówkami igłowymi, do zastosowań związanych z przytrzymywaniem, toczeniem i cięciem. Klein Tools oferuje szeroką gamę śrubokręty, takich jak wkrętaki izolowane, kombinowane, przytrzymujące śruby, do prac wyburzeniowych i do gięcia drutu, w wariantach Phillips, w obudowie, z rowkiem i z końcówką Torx.

Rzeczy do rozważenia

Wysyłka

Te produkty Klein Tools mają niewielkie rozmiary i wymagają kompaktowego opakowania. Nadają się do przesyłek kurierskich i frachtu lotniczego.

Główne nazwy handlowe

Przewagi konkurencyjne Klein Tools

Technologia ustawiania kąta

Technologia ta umożliwia szybkie, dokładne i powtarzalne gięcia, oszczędzając czas pracy. Użytkownik może upewnić się, że wypustki wyrównujące są całkowicie osadzone w wycięciach prowadnicy giętarki, wyrównując przyrząd do ustawiania kąta z giętarką. Mocno dociśnij przyrząd do ustawiania kąta na miejscu. Przewód wprowadza się do głowicy giętarki i wygina jak zwykle, aż do zetknięcia się z ustawiaczem.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego warto wybrać szczypce Klein Tools?

Szczypce Klien Tools mają nit, który jest bliżej krawędzi tnącej niż inne szczypce, co zapewnia większą moc cięcia. Wygięta pod kątem główka szczypiec do cięcia ukośnego umożliwia łatwą pracę w ciasnych przestrzeniach. Szczypce do cięcia bocznego mają smukłą konstrukcję i pewne chwytne, radełkowane, kreskowane szczęki.

Jakich uchwytów można używać z przewodami izolowanymi?

Chwyty Chicago firmy Klein Tools mają specjalnie obrobione serpentynowe szczęki, które umożliwiają ich stosowanie na izolowanych przewodach. Eliminują konieczność usuwania izolacji z przewodu.