Sprzęt do przestrzeni zamkniętych

ASI, Allegro i Texas Pneumatic Tools służą do odprowadzania lub wentylacji niebezpiecznych oparów w zbiornikach, rafineriach, laboratoriach i zakładach chemicznych. Raptor Supplies oferuje również różnorodne, zgodne z normą ASTM i statycznie przewodzące kanały o różnych średnicach do stosowania z różnymi pneumatycznymi dmuchawami Venturiego. Wciągarki do przestrzeni zamkniętych służą do podnoszenia osoby z zamkniętych przestrzeni i mają maksymalny udźwig 450 funtów (204 kg).
Oferujemy również pełną gamę podnośników do włazów, barierek i wciągarek, dmuchaw dymowych, nawiewników siodłowych i różnych akcesoriów do pokryw. Dzięki długim i solidnym stalowym uchwytom podnośniki do włazów mogą z łatwością podnieść do 300 funtów (136 kg) pokryw włazów, a osłony włazów są nie tylko przydatne w zapewnieniu bezpiecznego środowiska pracy, ale także w tworzeniu wodoszczelnego uszczelnienia wokół włazu. "> Prace konserwacyjne i budowlane w ograniczonych przestrzeniach mogą być bardzo ryzykowne ze względu na ograniczoną wentylację. Aby uniknąć ryzyka obrażeń i zapewnić przepływ świeżego powietrza przez obszary robocze, oferujemy szeroką gamę sprzętu do ograniczonych przestrzeni, sprzętu ochronnego i także ...   Zobacz więcej>

Prace konserwacyjne i budowlane w przestrzeniach zamkniętych mogą być bardzo ryzykowne ze względu na ograniczoną wentylację. Aby uniknąć ryzyka obrażeń i zapewnić przepływ świeżego powietrza przez miejsca pracy, oferujemy szeroką gamę sprzętu do przestrzeni zamkniętych, sprzętu ochronnego i narzędzi. Nasza szeroka gama urządzeń do przestrzeni zamkniętych obejmuje wentylatory, dmuchawy, statywy, wciągarki, mocowania wciągników, przewody wentylacyjne i inne niezbędne produkty do zastosowań w włazach, tunelach, zbiornikach i szczelnie zamkniętych przestrzeniach. Wentylatory i dmuchawy do przestrzeni zamkniętych mają lekką i wytrzymałą konstrukcję z polietylenu i są dostępne w wariantach osiowych, dywanowych, odśrodkowych i Venturiego. Dmuchawy Venturi od JAK JA, Allegro i Texas Pneumatic Tools służą do odprowadzania lub wentylacji niebezpiecznych oparów w zbiornikach, rafineriach, laboratoriach i zakładach chemicznych. Raptor Supplies oferuje również różnorodne, zgodne z normą ASTM i statycznie przewodzące kanały o różnych średnicach do stosowania z różnymi pneumatycznymi dmuchawami Venturiego. Wciągarki do przestrzeni zamkniętych służą do podnoszenia osoby z zamkniętych przestrzeni i mają maksymalny udźwig 450 funtów (204 kg).
Oferujemy również pełną gamę podnośników do włazów, barierek i wciągarek, dmuchaw dymowych, nawiewników siodłowych i różnych akcesoriów do pokryw. Dzięki długim i solidnym stalowym uchwytom podnośniki do włazów mogą z łatwością podnieść do 300 funtów (136 kg) pokryw włazów, a osłony włazów są nie tylko przydatne w zapewnieniu bezpiecznego środowiska pracy, ale także w tworzeniu wodoszczelnego uszczelnienia wokół włazu.