Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

DESTACO Zaciski zatrzaskowe serii 301, 311


Filtruj
Długość podstawy: 1.38 " | Szerokość podstawy: 1.75 "
StylModelPojemnośćPrzełącz blokadę PlusMateriałPodstawa montażowaTyp hakaCena
A
301
375 lbs.NieStalKołnierzU-hak (poziomo)169,63zł
B
301 SS
450 lbs.NieStal nierdzewnaKołnierzU-hak (poziomo)517,70zł
A
311
1200 lbs.NieStalKołnierzU-hak (poziomo)216,55zł

Zaciski zatrzaskowe serii 301, 311

Destaco Zaciski zatrzaskowe serii 301, 311 są przeznaczone do zabezpieczania i formowania zamknięć do pokryw, drzwi i pokryw, a także do zastosowań montażowych w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym oraz spożywczym i opakowaniowym. Te zaciski zatrzaskowe z mechanizmem pociągania stanowią stacjonarną alternatywę dla zdejmowanych zacisków typu C lub zacisków sprężynowych, jednocześnie mocując materiał do powierzchni roboczej i przytrzymując go na miejscu za pomocą uchwytu dźwigni, który jest przesuwany do pozycji pionowej, gdy zacisk jest zazębiony i wciśnięty w celu dotarcia do zablokowana pozycja, zapewniająca szybkie i mniej męczące operacje mocowania. Zatrzaski te mają opatentowaną dźwignię sterowania kciukiem do obsługi jedną ręką. Te Destaco Zaciski serii 301, 311 są wyposażone w stały ogranicznik, który automatycznie ogranicza ruch rękojeści w różnych pozycjach zaciskania i są wykonane ze stali / stali nierdzewnej w celu ochrony przed korozją na odsłoniętych powierzchniach. Te zaciski zatrzaskowe mają podstawę z kołnierzem z gwintowanymi otworami, co pozwala na zamontowanie urządzenia na stole roboczym lub płaskiej powierzchni. Zależą one od 3 głównych elementów - podstawy do mocowania zacisku do powierzchni, ramienia zaciskowego do punktu styku przedmiotu obrabianego z zaciskiem oraz uchwytu do obsługi narzędzia. Po umieszczeniu prostego systemu połączeń zacisku w pozycji ponad środkiem, uchwyt jest pociągany poziomo / pionowo, aby wytworzyć siłę równolegle do podstawy i ścisnąć, trzymając przedmioty.

Używa

Destaco Zaciski zatrzaskowe serii 301, 311 są stosowane do zabezpieczania i formowania zamknięć drzwi, pokryw i pokryw, a także do zastosowań montażowych w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym.

Funkcje

  • Destaco Zaciski zatrzaskowe serii 301, 311 mają stałą konstrukcję do zabezpieczania i luzowania materiału bez przesuwania docisku.
  • Te zaciski są zintegrowane z opatentowaną pionową dźwignią sterowaną kciukiem, aby zapewnić obsługę jedną ręką.
  • Te zaciski zatrzaskowe są wykonane ze stali / stali nierdzewnej, co zapewnia sztywność konstrukcyjną i odporność na korozję na odsłoniętych powierzchniach.
  • Te zaciski zatrzaskowe są wyposażone w ergonomiczny uchwyt, aby zapewnić mniej męczące i szybkie operacje zaciskania.
  • Te zaciski zatrzaskowe mają podstawę z kołnierzem z gwintowanymi otworami, co zapewnia bezpieczną i szybką instalację na powierzchni.
  • Maksymalny stosunek zacisku siły wywierającej (pchania) do przyłożonej siły (ciągania) wynosi 31:1.
  • Destaco Zaciski zatrzaskowe serii 301, 311 są zdolne do utrzymywania obciążeń do 1000 funtów.

Normy i aprobaty

  • Destaco Zaciski zatrzaskowe serii 301, 311 spełniają międzynarodowe standardy, takie jak ISO 14001:2015 i ISO 9001:2015, aby zapewnić ochronę środowiska, najwyższe bezpieczeństwo użytkownika i wydajne działanie zacisków.

Instalacja

  • Destaco Zaciski zatrzaskowe serii 301, 311 mają podstawę z kołnierzem z gwintowanymi otworami dla bezpiecznego i szybkiego montażu powierzchniowego.

Często zadawane pytania

Jak działają zaciski zatrzaskowe?

Te zaciski zatrzaskowe z mechanizmem pociągania zależą od 3 głównych elementów - uchwytu do obsługi narzędzia, ramienia zaciskowego do punktu styku między elementem roboczym a zaciskiem oraz podstawy do mocowania zacisku do powierzchni. Po umieszczeniu prostego systemu połączeń zacisku w pozycji ponad środkiem, uchwyt jest pociągany poziomo, aby wytworzyć siłę równolegle do podstawy i ścisnąć elementy robocze.

Co oznacza siła docisku?

Siła zacisku to wielkość siły faktycznie przyłożonej do przedmiotu obrabianego poprzez zamknięcie i zablokowanie zacisku. Zwykle jest mniejsza niż podana zdolność trzymania. Rzeczywista siła zacisku zależy od różnych czynników, w tym otworu cylindra, powierzchni cylindra, pozycji wrzeciona (długość ramienia zaciskowego) i dostępnego ciśnienia powietrza. W większości przypadków siła zacisku jest około 2 do 3 razy większa od siły wywieranej przez cylinder pneumatyczny.

Co oznacza zdolność trzymania w odniesieniu do zacisków?

Zdolność trzymania lub siła trzymania określa zdolność zacisku do przytrzymywania sprzętu lub blachy na liniach montażowych lub podczas podobnych procesów produkcyjnych.

Jakie znaczenie ma czerwony kolor klamki? Destaco zaciski?

Kolor uchwytu klamerki nie ma takiego znaczenia, ponieważ reprezentuje on jedynie rozpoznawalny obszar. Pomaga to operatorom w szybkim i łatwym znalezieniu uchwytu.

Do jakiego smaru jest idealny? Destaco zaciski do ich odbudowy?

Należy stosować smar do sprzęgów, taki jak Mobil XTC Destaco zaciski mechaniczne, podczas gdy smar Magnalube G doskonale nadaje się do stosowania z pneumatycznymi uszczelkami cylindrów.

Czy Destaco dostarczyć jakiekolwiek wodoodporne czujniki zaciskowe?

Tak, Destaco dostarcza również czujniki indukcyjne zaprojektowane zgodnie ze standardami IP65, aby zapewnić ochronę przed silnymi strumieniami hydraulicznymi, kurzem i ulewnym deszczem.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?