Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

AKRO-MILS Akrobins Seria 30280 Pojemniki o dużych rozmiarach


Akro-Mils Pojemniki Super-Size serii 30280 to wysokiej jakości pojemniki do sztaplowania o dużej wytrzymałości, wykonane z tworzywa sztucznego klasy przemysłowej. Są w stanie wytrzymać niskie temperatury i wonnie zginać, nawet gdy jest pełny. Nadają się do stosowania w magazynach, garażach, szafach, magazynach, zamrażarkach skrzyniowych, p...przedpokoje, warsztaty i pralnie.czytaj więcej

Filtruj
Wysokość: 6 "do 8" | Wysokość wewnętrzna: 5 3 / 8 " | Wewnętrzna długość: 16 7 / 8 " | Szerokość wewnętrzna: 10 11 / 16 " | Długość: 20 "do 22"
StylModelKolorCena
A
30280BLUE
niebieski92,55zł
B
30280SKLARA
Jasny140,34zł
C
30280RED
Czerwony92,55zł
D
30280ŻÓŁTY
Żółty92,55zł

Akrobins Seria 30280 Pojemniki o dużych rozmiarach

W ramach projektu Akro-Mils Pojemniki Super Size AkroBins są wykonane z przemysłowego polimeru i oferują ogromną pojemność. Te wytrzymałe plastikowe pojemniki do przechowywania zajmują mniej miejsca, można je ustawiać jeden na drugim i są wyposażone w ograniczniki antypoślizgowe i żebra wzmacniające, które zapobiegają przemieszczaniu się pojemników. Te pojemniki do układania w stosy są odporne na korozję, słabe kwasy i zasady i mogą być używane z regałami drucianymi i stalowymi, wózkami stalowymi i wózkami. Przy maksymalnej ładowności 300 funtów, Akro-Mils Super Size AkroBin jest dostępny w czterech kolorach do różnych zastosowań komercyjnych i różnych wymiarach dla optymalnej obsługi materiałów i lepszej kontroli zapasów.

Funkcje

  • Kosze Akro Mils Super-Size zajmują mniej miejsca i można je ustawiać jeden na drugim.
  • Wyposażone są w ograniczniki antypoślizgowe i wzmacniające żebra, które zapobiegają przemieszczaniu się pojemnika.
  • Te pojemniki do układania w stosy są odporne na korozję, słabe kwasy i zasady i mogą być używane z regałami drucianymi i stalowymi, wózkami stalowymi i wózkami.
  • Charakteryzują się szeroko otwartym przodem leja, co zapewnia wygodny dostęp, nawet gdy są ułożone w stos, oraz duży wygodny uchwyt z tyłu.
  • Przy maksymalnej ładowności 300 funtów, te Akro-Mils Pojemniki Super Size AkroBins są dostępne w czterech kolorach do różnych zastosowań komercyjnych, oferując optymalną obsługę materiałów i lepszą kontrolę zapasów.

Kompatybilne akcesoria

  • Akro-Mils Przegrody do pojemników układanych w stos: Umożliwiają łatwy demontaż i instalację oraz zapewniają łatwe partycjonowanie pojemników. Te wielkogabarytowe przegrody AkroBins mają przemysłową konstrukcję polimerową, która zapewnia odporność na uderzenia i korozję oraz trwałość.

Często zadawane pytania

Do czego służą pudełka do przechowywania?

Pudełka do przechowywania służą do przechowywania elektroniki, spodni, książek i przedmiotów kuchennych, takich jak towary w pudełkach i workach.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?