LIQUATITE

Dzięki ponad 65-letniemu doświadczeniu Liquatite (marka firmy Electri-Flex) oferuje szeroką gamę przewodów elektrycznych i wodoszczelnych, idealnych do zastosowań w obronności, centrach danych, budownictwie, przetwórstwie spożywczym, farmacji, służbie zdrowia, energetyce oraz naftowo-gazowych . Czytaj więcej

FILTRY

Electrical

Electrical FILTRY

Kanał i akcesoriaWyświetl wszystkie

  • Wąż szczelny dla cieczy

    Posiada elastyczny rdzeń wewnętrzny wykonany ze spiralnie zwijanego paska ze stali odpornej na korozję i wytrzymałego płaszcza PVC; stosowany do ochrony przewodów i kabli podczas instalacji wymagających ruchu, wibracji i zginania. Praca w temperaturach od -20 do 80 stopni Celsjusza

  • Metalowy przewód elastyczny

    Przewody z certyfikatem UL i CSA o spiralnym kształcie, aby wytrzymać duże uderzenia i siły zgniatające. Służy do ochrony krytycznych obwodów przed zakłóceniami elektromagnetycznymi

O Liquatite

Katalog Liquatite Electri-Flex obejmuje metalowe rury elastyczne z płaszczem i bez płaszcza, niemetalowe rury PVC, rury osłonowe i systemy rur karbowanych z niemetalowego nylonu Corrlok. Certyfikat UL i CSA Elastyczne przewody Liquatite charakteryzują się ciasnym zginaniem punktowym, ciągłym zginaniem i odpornością na olej i promienie UV. Rury te są ognioodporne, samogasnące i lekkie. marki metalowe przewody elastyczne są idealne do ochrony krytycznych obwodów przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i zapobiegania emisji takich zakłóceń z dołączonych kabli zasilających.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta firmy Liquatite krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli firmy Southwire. Tak więc, jeśli szukasz produktów konkurencji, które są niedostępne lub przestarzałe, są szanse: Raptor Supplies ma dostępne odpowiedniki produktów Liquatite. Klienci mogą również odwoływać się do większości produktów, korzystając z ostatnich 5 cyfr numeru modelu.

Wysyłka

Rury Liquatite są dostępne w rozmiarach od 1-1/2 do 4 cali. Te wodoszczelne i metalowe elastyczne przewody mają niewielkie rozmiary i wymagają starannego pakowania, ponieważ niektóre produkty mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. W związku z tym są dostarczane przesyłką kurierską, a nie lotniczą, przez minimalny czas przestoju.

Główne nazwy handlowe

Niemetalowe przewody Corrlok

Używany do łączenia oddzielnych konsol urządzeń elektrycznych lub zespołów komponentów w zastosowaniach telekomunikacyjnych, energii odnawialnej i lotniczej. Cecha złożona, jednorodna, zmniejszająca palność...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne Liquatite

Przewody antybakteryjne klasy spożywczej typu LAFG

Nowa i ulepszona koszulka z PVC w kolorze niebieskim dla zwiększenia trwałości. Dodatek przeciwdrobnoustrojowy do osłonek hamujący wzrost i wzrost drobnoustrojów przetwórstwa spożywczego, w tym listerii, E. coli i salmonelli. Sprzęt spożywczy specjalnego przeznaczenia NSF / ANSI 169, certyfikat NSF 51/61 i FDA CFR21 do gładkiego zmywania powierzchni zewnętrznych.

Często Zadawane Pytania

Ile przewodów mogę umieścić w kanale?

Zgodnie ze specyfikacjami NEC, maksymalne wypełnienie jednego przewodu wynosi 53% przestrzeni wewnątrz przewodu. W przypadku 2 przewodów jest to 31%, a dla 3 lub więcej przewodów maksymalne wypełnienie powinno wynosić 40% całkowitej dostępnej przestrzeni kanału.

Kiedy powinienem używać przewodów?

Powinny być stosowane tam, gdzie przewody obwodów są montowane na powierzchni, odsłonięte lub zakopane, a zatem wymagają ochrony przed wilgocią i uszkodzeniem.