lincoln

Od ponad 100 lat Lincoln jest wiodącym producentem urządzeń do smarowania i pomp dla przemysłu produkcyjnego, motoryzacyjnego, celulozowo-papierniczego oraz spożywczego i napojów. Czytaj więcej

FILTRY

Smarowanie

Konserwacja floty i pojazdów

Magazynowanie

Pneumatyka

O Lincolnie

Katalog firmy obejmuje pneumatyczne smarownice i pompy, pakery łożysk, wózki bębnowe, bębny na węże ze sprężyną powrotną, odsysacze cieczy oraz miski ściekowe i ściekowe. Marka wózki zespołu są używane z kontenerami rafineryjnymi o wadze od 20 do 120 funtów. Wyposażone są w kółka wykonane z twardej gumy do amortyzacji wstrząsów i kontrolowanej mobilności. Wózki te mają dużą otwartą przestrzeń w środku, aby zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń, oraz pierścień nośny z zaciskiem taśmowym, który można zamocować, aby bezpiecznie trzymać bęben na pierścieniu. Smarownice pneumatyczne Lincoln są odpowiednie do zastosowań, w których wymagane jest częste smarowanie, takich jak zakłady produkcyjne i warsztaty samochodowe. Te smarownice są zasilane sprężonym powietrzem i zmniejszają zmęczenie użytkownika. Są w stanie wytrzymać ciśnienie do 6000 psi.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre numery Kod producenta firmy Lincoln zawierają indywidualne odniesienia do równoważnych numerów modeli Enpac lub Vestil. Tak więc, jeśli szukasz produktów konkurencji, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty Lincoln.

Wysyłka

Te produkty Lincoln mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. W związku z tym dostarczane są przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnych przestojach.

Główne nazwy handlowe

Pompy PowerMaster II

Są one wyposażone w silnik pneumatyczny o dużej mocy wyjściowej, który ma bardzo długi skok, zapewniający mocne i równomierne dostarczanie zarówno w ruchu w górę, jak i w dół. Pompy te są wyposażone w rury pompowe łopatkowe do mechanicznego p...Czytaj więcej 

POWER-LUBER

Te bezprzewodowe smarownice są wyposażone w mocny silnik 12 V, który zapewnia ciągły przepływ smaru przy ciśnieniu do 6000 psi. Mają akumulator, który zapewnia płynną mobilność. bala...Czytaj więcej 

Lincoln PileDriver III

Pompy te posiadają w pełni pneumatyczne silniki i odwrotny kierunek skoku. Są one wyposażone w przełączający zawór przekaźnikowy do zmiany pozycji zaworu mocy oraz wbudowane tłumiki, które spełniają lub przekraczają...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne Lincolna

Pompy Volume-Master Synchro-Tech

Pompy te wykorzystują zsynchronizowany system wirnika czasowego do wytwarzania dużej ilości cieczy przy użyciu niskiej energii. Te samozasysające pompy odwracalne mają 2 cale wloty i wyloty do wydajnego przenoszenia płynów naftowych i przemysłowych o różnej lepkości. Ich zaawansowana konstrukcja umożliwia pracę każdej pompy na sucho bez uszkadzania jej elementów. Pompy te mają korpus z odlewu aluminiowego zapewniający wysoką wytrzymałość mechaniczną i są wyposażone w podwójne wirniki z odlewanego brązu spiekanego zapewniające odporność na siły ściskające. Są one wyposażone w zsynchronizowaną pompę wyporową o napędzie zębatym, która jest wstępnie nasmarowana w celu zmniejszenia zużycia silnika.

Często Zadawane Pytania

Która firma jest właścicielem Lincolna?

Lincoln jest własnością AB Svenska Kullagerfabriken (SKF).

Jakiego rodzaju smaru używają smarownice akumulatorowe Lincoln?

Smarownice akumulatorowe Lincoln wykorzystują smar NLGI Grade 2, który zapewnia sztywność podczas stosowania w łożyskach samochodowych.

Co to są bębny do węży ze sprężyną powrotną?

Zwijacze do węży pneumatycznych lub wodnych służą do mocowania węży dostarczających wodę lub powietrze do opryskiwaczy, narzędzi pneumatycznych oraz systemów ciśnieniowych wody lub powietrza.