Dystrybutor narzędzi do kluczy Gearwrench (88 pozycji) | Raptor Supplies Polska

GEARWRENCH

Gearwrench, marka Apex Tool Group, jest wiodącym producentem narzędzi ręcznych dla techników i mechaników samochodowych. Obszerny katalog Gearwrench obejmuje klucze, narzędzia do hamulców i zawieszenia, łomy, szczypce, narzędzia do układu paliwowego, zestawy testowe i rozdzielacze. Czytaj więcej

FILTRY

Narzędzia ręczne

Konserwacja floty i pojazdów

obróbka

Przesył mocy

Pneumatyka

Instalacja wodna

Elektronarzędzia

surowce

Smarowanie

O kluczu zębatym

Klucz przekładniowy klucze do filtrów oleju są przeznaczone do usuwania większości filtrów oleju typu spin-on do samochodów ciężarowych i mają szerokie pasmo zapewniające doskonałą przyczepność. Klucze te mają maksymalną długość 16 cali i są dostępne w różnych materiałach, pojemnościach i typach. Firma oferuje również szeroką gamę kluczy zapadkowych, obejmującą ponad 20 rodzajów kluczy w 400 rozmiarach, takich jak klucze płasko-oczkowe, nastawne i szczypce.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery części narzędzi ręcznych Gearwrench często odnoszą się do różnych narzędzi SK Professional Tools i produktów Westward. Tak więc, jeśli szukasz klucza Gearwrench, który jest przestarzały lub niedostępny, prawdopodobnie mamy odpowiedni przedmiot.

Wysyłka

Te produkty Gearwrench mają zazwyczaj rozmiary od małych do dużych. Nadają się zarówno do przesyłek kurierskich, jak i lotniczych przy minimalnych przestojach.

Główne nazwy handlowe

Gniazda bitowe Vortex

Nasadki do bitów Vortex są produkowane do użytku z konwencjonalnymi grzechotkami o czworokątnym napędzie 1/4 i 3/8 cala. Te nasadki bitowe są dostępne w wariantach Torx, Phillips, hex i rowkowane i są odpowiednie do ti...Czytaj więcej 

Klucze do skrzyń biegów XL

Klucze XL GearBox mają przesunięcie 0 stopni i wąski profil, aby uzyskać dostęp do niewielkich przestrzeni. Posiadają przedłużoną belkę, która zwiększa dźwignię, aby poprawić moment obrotowy na końcu bez zapadki...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne klucza Gearwrench

Szybkozłączka przelotowa

Te adaptery Pass-Thru przekształcają grzechotkę Pass-Thru w standardową grzechotkę do użytku ze wszystkimi standardowymi nasadkami. Są dostępne w jasnych, w pełni polerowanych chromowanych wykończeniach i są wygodne w czyszczeniu oraz odporne na korozję.

Często Zadawane Pytania

Kto jest właścicielem GEARWRENCH?

GearWrench to ekskluzywna marka narzędzi ręcznych należąca do Apex Tool Group, jednego z największych producentów narzędzi ręcznych na świecie.

Jaka jest funkcja systemu szuflad z blokadą spustu w magazynie narzędzi serii XL?

System szuflady z blokadą spustu utrzymuje szuflady w odpowiedniej pozycji i otwiera się po łatwym pociągnięciu.