DURAC

Durac, część marek HB Instruments, Bel-Art i SP-Scienceware, jest wiodącym producentem termometrów i areometrów, idealnych do zastosowań w laboratoriach chemicznych, instytucjach naukowych, laboratoriach petrochemicznych i farmaceutycznych, centrach medycznych, mleczarniach, browarach i więcej. Czytaj więcej

FILTRY

Instrumenty testowe

Materiały laboratoryjne

Meble dla hoteli i restauracji

Instrumenty testowe FILTRY

Pomiar temperatury i wilgotnościWyświetl wszystkie

  • Termometry do cieczy w szkle

    Służy do dokładnego pomiaru temperatury bez zanieczyszczenia próbki w lodówkach i inkubatorach. Postępuj zgodnie ze standardami kalibracji NIST i zaopatrz się w szklaną butelkę do przechowywania próbki

  • Termometry ścienne / biurkowe / okienne

    Naścienne termometry analogowe z bezrtęciowym czujnikiem bimetalicznym i niebiesko-czerwoną skalą. Może mierzyć temperatury w zakresie od -30 do 60 stopni Celsjusza i idealnie nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

O Duracu

W bogatym katalogu marki znajdują się areometry, termometry gastronomiczne, termometry cieczowe oraz termometry ścienne/biurkowe/okienne. HB Durac Termometry cieczowe w szkle posiadają czytelną skalę, bezołowiową, nietłukącą się obudowę i kalibrację zgodną ze standardami NIST. Są wypełnione płynem bezpiecznym dla środowiska, aby zminimalizować zagrożenia i zastąpić termometry rtęciowe o tych samych standardach dokładności. marki areometry do ciężaru właściwego mierzyć ciężar właściwy/gęstość względną cieczy lżejszych i cięższych niż woda z maksymalną dokładnością +/-1 procent. Te areometry są indywidualnie sterylizowane i mogą wytrzymać temperatury do 60 stopni F; idealny do zastosowań w farmakologii, chłodnictwie i transporcie.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Durac Kod producenta krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Thermco i Vee Gee. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty Durac.

Wysyłka

Termometry i areometry Durac mają niewielkie rozmiary i wymagają kompaktowego opakowania. W ten sposób jednostki te mogą być dostarczone w krótkim czasie za pośrednictwem przesyłki kurierskiej lub frachtu lotniczego.

Główne nazwy handlowe

Przewaga konkurencyjna Durac

Termometry weryfikacyjne HB Durac Frio-Temp do banku krwi

Te termometry dokładnie monitorują temperaturę próbek w lodówkach banków krwi. Są one wypełnione płynem Enviro-Safe i dostarczane z nietłukącą się plastikową butelką wypełnioną próbkami do testowania. Termometry te można bezpiecznie włożyć do cieczy, aby uzyskać dokładną temperaturę bez zanieczyszczania próbki. Termometry te mają powłokę z fluoropolimeru PFA, zapewniającą najwyższą ochronę w przypadku pęknięcia, oraz opakowanie nadające się do recyklingu, zapewniające pełne bezpieczeństwo krytycznych elementów.

Adapter złącza termometru Safe-Lab

Te regulowane adaptery termometrów są przeznaczone do wykonywania dowolnego standardowego termometru laboratoryjnego w procesie organicznym lub nieorganicznym przy zachowaniu całkowicie szklanego systemu. Wyposażone są w korpus z teflonu PTFE z o-ringiem z Vitonu do użytku w zastosowaniach związanych z próżnią. Te adaptery są dostarczane z gwintowaną polipropylenową zakrętką, którą należy obrócić, aby wyjąć lub zainstalować adapter z kolby.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego musimy ponownie kalibrować termometry / areometry Durac?

Termometry i areometry Durac wymagają okresowej ponownej kalibracji w celu uzyskania dokładnych odczytów temperatury w różnych warunkach.

Co to jest NIST?

NIST oznacza Narodowy Instytut Standardów i Technologii. Jest to nieregulacyjna agencja federalna w ramach Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych, która promuje innowacje i konkurencyjność przemysłową poprzez rozwój pomiarów i technologii w celu zwiększenia bezpieczeństwa ekonomicznego i poprawy życia.

Jakie są zalety powłoki fluoropolimerowej PFA?

Powłoka fluoropolimerowa PFA zapewnia odporność chemiczną, wysoką czystość i niską sztywność w krytycznych termometrach, aby zapobiec uszkodzeniu szkła i utracie cieczy.

Co to są termometry częściowe zanurzeniowe Double-Safe?

Termometry z częściowym zanurzeniem zapewniają dokładne odczyty dzięki zanurzeniu termometru w płynie na określoną głębokość zanurzenia, a pozostałej części trzpienia w powietrzu. Termometry z serii Double-Safe są idealne do zastosowań w laboratoriach, procesach produkcji żywności/napojów i technologii grzewczej.

Jaki jest cel bezstopniowych termometrów?

Termometry tego typu są wypełnione płynem organicznym na tle białego szkła i są idealne do celów eksperymentalnych, określając dwa stałe punkty i różnice między skalami Celsjusza i Fahrenheita. Studenci mogą zaznaczyć swoje stopnie za przykładowe odczyty.