Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

DURAC

Duracnależąca do rodziny marek HB Instruments, Bel-Art i SP-Scienceware, jest wiodącym producentem termometrów i hydrometrów, idealnych do zastosowań w chemilaboratoria, instytucje naukowe, petrochemilaboratoria farmaceutyczne i calowe, centra medyczne, mleczarnie, browary i inne. Przeczytaj więcej

Filtruj

Materiały laboratoryjne

50910509205092550930509355094050945509504450445544704835

Instrumenty testowe

4 / 00104 / 00304 / 00004 / 00154 / 00204 / 00254 / 00454 / 00504 / 01304 / 01604 / 02003LPA3

Meble dla hoteli i restauracji

3KTK2

Materiały laboratoryjne Filtruj

Hydrometry

Hydrometry z certyfikatem ASTM stosowane w testach farmakologicznych do pomiaru ciężaru właściwego płynów ciężkich i lekkich. Cechuje się łatwą do odczytania czarną skalą, która zapobiega zmęczeniu oczu i jest oferowana w różnych podziałach skali i poziomach dokładności

O nas Durac

Durac, część rodziny marek HB Instruments, Bel-Art i SP-Scienceware, jest wiodącym producentem przyrządów do pomiaru temperatury i gęstości do zastosowań w różnych badaniach klinicznych (bakteriologia, immunologia, biologia komórki i biologia molekularna). Rozbudowane instrumenty HB-Durac w katalogu znajdują się hydrometry, termometry cieczowe w szkle, termometry gastronomiczne oraz termometry ścienne/biurkowe/okienne. Marka ciecz w szklanych termometrach są idealne do weryfikacji temperatury próbek w lodówkach banków krwi. Dla różnych poziomów dokładności pomiaru, te Durac termometry oferowane są w różnych podziałkach skali i zakresach temperatur. Certyfikat ASTM Durac areometry służą do pomiaru ciężaru właściwego zarówno ciężkich, jak i lekkich cieczy w żywności i napojach, chemiprzemysł farmaceutyczny i farmaceutyczny. Raptor Supplies oferuje ich szeroką gamę Durac przyrządy o różnych wymiarach i poziomach dokładności.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Durac Numery Kod producenta krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Thermco i Vee Gee. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse: Raptor Supplies ma odpowiednik Durac produkty dostępne.

Dlaczego my?

Raptor Supplieszaufany Durac dystrybutora, oferuje pełną gamę swoich produktów. Możemy polecić odpowiednie produkty do różnorodnych wymagań aplikacji.

Wysyłka

Durac termometry i hydrometry zajmują niewiele miejsca i wymagają kompaktowego opakowania. Dzięki temu jednostki te mogą być dostarczone w krótkim czasie przesyłką kurierską lub lotniczą.

Główny handel Names

Durac Przewagi konkurencyjne

HB Durac Termometry do weryfikacji banku krwi Frio-Temp

Te termometry dokładnie monitorują temperaturę próbek w lodówkach banków krwi. Są one wypełnione płynem Enviro-Safe i dostarczane z nietłukącą się plastikową butelką wypełnioną próbkami do testowania. Termometry te można bezpiecznie włożyć do cieczy, aby uzyskać dokładną temperaturę bez zanieczyszczania próbki. Termometry te mają powłokę z fluoropolimeru PFA, zapewniającą najwyższą ochronę w przypadku pęknięcia, oraz opakowanie nadające się do recyklingu, zapewniające pełne bezpieczeństwo krytycznych elementów.

Bezpieczne złącze termometru laboratoryjnego Adapter

Ten regulowany termometr adapTermometry są przeznaczone do wytwarzania dowolnego standardowego termometru laboratoryjnego w procesie organicznym lub nieorganicznym, przy zachowaniu systemu w pełni zamkniętego w szkle. Posiadają korpus z teflonu PTFE z O-ringiem z Vitonu do stosowania w aplikacjach związanych z próżnią. Morzedapsą dostarczane z gwintowaną polipropylenową nakrętką, którą należy obrócić, aby wyjąć lub zainstalowaćdapter z kolby.

Często zadawane pytania

Dlaczego musimy ponownie skalibrować? Durac termometry / hydrometry?

Durac termometry i hydrometry muszą być od czasu do czasu ponownie kalibrowane, aby uzyskać dokładne odczyty temperatury w różnych warunkach.

Co to jest NIST?

NIST oznacza Narodowy Instytut Standardów i Technologii. Jest to nieregulacyjna agencja federalna w ramach Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych, która promuje innowacje i konkurencyjność przemysłową poprzez rozwój pomiarów i technologii w celu zwiększenia bezpieczeństwa ekonomicznego i poprawy życia.

Jakie są zalety powłoki fluoropolimerowej PFA?

Powłoka fluoropolimerowa PFA oferuje chemiodporność termiczna, wysoka czystość i niska sztywność w krytycznych termometrach, aby zapobiec uszkodzeniu szkła i utracie cieczy.

Co to są termometry częściowe zanurzeniowe Double-Safe?

Termometry z częściowym zanurzeniem zapewniają dokładne odczyty dzięki zanurzeniu termometru w płynie na określoną głębokość zanurzenia, a pozostałej części trzpienia w powietrzu. Termometry z serii Double-Safe są idealne do zastosowań w laboratoriach, procesach produkcji żywności/napojów i technologii grzewczej.

Jaki jest cel bezstopniowych termometrów?

Termometry tego typu są wypełnione płynem organicznym na tle białego szkła i są idealne do celów eksperymentalnych, określając dwa stałe punkty i różnice między skalami Celsjusza i Fahrenheita. Studenci mogą zaznaczyć swoje stopnie za przykładowe odczyty.