DEVILBISS

DeVilbiss, marka należąca do Carlisle Fluid Technologies, zajmuje się produkcją wysokiej jakości systemów filtracji powietrza, materiałów i akcesoriów do lakierowania samochodowego. Marka ma siedzibę główną w Scottsdale w Arizonie w USA i przynosi korzyści branżom motoryzacyjnym, drzewnym i malarskim. Czytaj więcej

FILTRY

Sprzęt i materiały do ​​malowania

Pneumatyka

Instalacja wodna

Sprzątanie

HVAC i chłodnictwo

Konserwacja floty i pojazdów

Electrical

Zapięcia

O Devilbissie

Obszerny katalog DeVilbiss obejmuje pistolety z zasilaniem grawitacyjnym, pistolety z zasilaniem ssącym, pistolety z zasilaniem ciśnieniowym, regulatory powietrza, maski oddechowe i akcesoria. marki Pistolety natryskowe HVLP aerozolować i napędzać farbę przy niskim ciśnieniu przy użyciu dużej ilości powietrza. Idealnie nadają się do celów produkcyjnych i malarskich. Te pistolety natryskowe DeVilbiss są wyposażone w syfon do szybkiego i skoncentrowanego na danym obszarze dostarczania farby w sprayu oraz wiele ustawień prędkości dla żądanej operacji. marki regulatory powietrza mają lekką konstrukcję i mogą być z łatwością używane zarówno przez leworęcznych, jak i praworęcznych profesjonalistów. Oferują precyzyjną kontrolę przepływu powietrza w celu dopasowania do wymagań kolorystycznych. Ich adaptery obrotowe umożliwiają łatwą instalację na każdym profesjonalnym pistolecie natryskowym.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery części DeVilbiss często odsyłają do różnych produktów Binks i 3M. Tak więc, jeśli szukasz pistoletów natryskowych DeVilbiss, które są przestarzałe lub niedostępne, prawdopodobnie mamy dostępne równoważne produkty.

Wysyłka

Te produkty DeVilbiss mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te elementy są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

Pistolety natryskowe TEKNA

Pistolety natryskowe DeVilbiss TEKNA są wyposażone w wysokowydajne głowice powietrzne TE25 zapewniające równomierne rozprowadzanie materiału. Zapewniają równomierne rozpylanie, ułatwiając aplikację farby.

Pistolety natryskowe PROLite

Pistolety natryskowe DeVilbiss PROLite z łatwością rozpylają materiały o niskiej zawartości lotnych związków organicznych (VOC), o wysokiej zawartości części stałych, perły i materiały metaliczne do lakierowania samochodów. Ich korpus z kutego aluminium jest pokryty powłoką QuickClean, która zapobiega przywieraniu...Czytaj więcej 

Pistolet do naprawy punktowej SRIPro

Pistolet do naprawy punktowej DeVilbiss SRIPro jest wyposażony w samoregulującą się igłę o płynnym działaniu i zrównoważony zawór powietrza zapewniający płynne wyzwalanie i kontrolę podczas blaknięcia i mieszania. Ten pistolet ma spust na 2 palce...Czytaj więcej 

Przewaga konkurencyjna Devilbiss

DeVilbiss CZYSTY

System DeVilbiss CLEAN zapewnia rozwiązania kontroli zanieczyszczeń. Kombinezony i fartuchy laboratoryjne tej marki chronią techników / mechaników przed plamami. Suche wycieraczki DeVilbiss redukują defekty lakieru spowodowane nierównowagą statyczną. Ich neutralna powierzchnia eliminuje problemy powodowane przez brud i cząsteczki unoszące się w powietrzu oraz umożliwia lepszą orientację metaliczną i przepływ lakierów bezbarwnych.

Często Zadawane Pytania

Co to jest pistolet natryskowy HVLP?

Jest to rodzaj pistoletu do malowania natryskowego, który zmniejsza nadmiar natrysku i zwiększa wydajność przenoszenia. Ten pistolet natryskowy HVLP wykorzystuje dużą ilość powietrza do rozpylania i natryskiwania farby, ale przy niższym ciśnieniu niż konwencjonalne pistolety natryskowe.

Jakie rodzaje pistoletów natryskowych produkuje DeVilbiss?

DeVilbiss produkuje szeroką gamę pistoletów natryskowych, w tym pistolety natryskowe HVLP, pistolety konwencjonalne i systemy wykończeniowe.

Czy pistolety natryskowe DeVilbiss są łatwe w użyciu?

Pistolety natryskowe tej marki zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu i zapewniały wysokiej jakości wykończenie. Wiele z ich pistoletów natryskowych ma ergonomiczną konstrukcję i łatwe w obsłudze elementy sterujące, takie jak regulowane elementy sterujące płynem i powietrzem, umożliwiające uzyskanie pożądanego wzoru natryskiwania i wykończenia.

Jak czyścić pistolet natryskowy DeVilbiss?

  • Zdjąć pojemnik/zbiornik na farbę z pistoletu i opróżnić pozostałą farbę.
  • Przepłukać pistolet roztworem czyszczącym (spirytusem mineralnym lub środkiem do czyszczenia pistoletów lakierniczych).
  • Za pomocą pędzla lub szmatki wyszoruj wnętrze pistoletu, aby usunąć wszelkie pozostałości farby.
  • Przepłukać pistolet czystą wodą i dokładnie wysuszyć przed przechowywaniem lub ponownym użyciem.