CHICAGO-LATROBE

Chicago-Latrobe, marka podrzędna Greenfield Industries, produkuje narzędzia skrawające ogólnego zastosowania dla przemysłu motoryzacyjnego, drzewnego, metalowego, budowlanego i jubilerskiego. Czytaj więcej

FILTRY

obróbka

Narzędzia ręczne

Bezpieczeństwo

obróbka FILTRY

Narzędzia do cięcia maszynowegoWyświetl wszystkie

O Chicago-latrobe

Katalog Chicago-Latrobe obejmuje wiertła z pogłębiaczem stożkowym, długości roboczej, zredukowanym chwytem, ​​bardzo długie, o długości wkręcania, długości stożka, pełne wiertła łopatkowe i proste z rowkiem rowkowym. marki wiertła o długości roboczej są używane zarówno z wkrętakami obrotowymi, jak i udarowymi w różnych zastosowaniach związanych z wierceniem. Mają dłuższe długości niż średnice, co zwiększa szybkość cięcia i odporność na ciepło. Chicago-Latrobe wiertło kombinowane / wpuszczane zestawy służą do wiercenia i pogłębiania śrub w stali i innych materiałach żelaznych. Te wykonane ze stali szybkotnącej zestawy z prawym kierunkiem cięcia są dostępne w zestawach od 5 do 8 sztuk.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre numery Kod producenta Chicago-Latrobe krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli PSG, Cle-Line i Westward. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty Chicago-Latrobe.

Wysyłka

Te wiertła mają niewielkie rozmiary i wymagają kompaktowego opakowania. Nadają się do wysyłki kurierskiej.

Często Zadawane Pytania

Z jakiego materiału wykonane są wiertła Chicago-Latrobe Jobber?

Wiertła tej marki o długości roboczej są wykonane ze stali szybkotnącej, aby były odporne na ciepło i zużycie podczas powtarzalnych prac wiertniczych o dużej objętości.

Czy bity węglikowe tej marki poradzą sobie z ekstremalnymi temperaturami?

Wiertła z węglika Chicago-Latrobe wytrzymują temperatury do 140 stopni F.

W jaki sposób Chicago-Latrobe zapewnia bezpieczeństwo pracownikom branży budowlanej?

Oferty Chicago-Latrobe uprząż na całe ciało dla tych, którzy pracują w obszarach, w których istnieje ryzyko upadku. Posiada pojedynczy D-ring z tyłu do mocowania samozwijającej się liny asekuracyjnej lub lonży amortyzującej do bezpiecznego punktu kotwiczenia.