Regulowane zaciski serii OETIKER 159, opaska ze stali nierdzewnej


Kto by pomyślał, że łączenie razem kabli lub materiałów o podobnych rozmiarach może być tak skomplikowane? Tutaj z pomocą przychodzą zaciski do węży. Jeśli szukasz zaciski węża które idealnie nadają się do zabezpieczania węży, otworów wentylacyjnych suszarek, rur, kabli, rurek, przewodów paliwowych itp., a następnie regulacja Oetiker serii 159...Zaciski do węży le są właściwym wyborem dla Ciebie.czytaj więcej

FILTRY
Materiał pasma: Stal nierdzewna, Nr materiału 1.4301/UNS S30400 , Grubość pasma: 0.031 " , Szerokość ucha: 8.5 mm
StylModelZakres rozmiarówRodzaj blokadyPasmoRozmiar opakowaniaopak. IlośćCena
A
15900002
25 mm do 50 mmBlokada zewnętrzna0.27 "100100199,64zł
Zapytanie ofertowe
A
15900005
25 mm do 50 mmBlokada wewnętrzna0.27 "100100199,64zł
Zapytanie ofertowe
A
15900004
40 mm do 110 mmBlokada zewnętrzna0.27 "100100273,27zł
Zapytanie ofertowe
A
15900007
40 mm do 110 mmBlokada wewnętrzna0.27 "100100553,09zł
Zapytanie ofertowe

Regulowane zaciski serii 159, opaska ze stali nierdzewnej

Co to są regulowane zaciski do węży?
Regulowane zaciski węża są przydatne do mocowania węża do złączki/złączki, dzięki czemu płyn wewnątrz węża może z powodzeniem przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego, bez rozlewania lub wyciekania. Te małe, okrągłe zaciski są wykonane z aluminium lub podobnych cienkich metali i można je dokręcać za pomocą małej śruby. Mogą być również używane jako opcjonalne narzędzia do opasek kablowych lub taśmy klejącej.
Regulowane zaciski serii 159 firmy Oetiker są wyposażone w technologię łączenia, dzięki czemu idealnie nadają się do miękkich materiałów. Zaciski te umożliwiają wiele pozycji zaczepienia i można je dostosować do kilku średnic nominalnych. Te opaski zaciskowe są przeznaczone do prostego i szybkiego montażu. Widoczne odkształcenie ucha świadczy o prawidłowym zamknięciu podczas łączenia wężyków PEX z plastikowymi złączkami w automatach do kawy i vendingowych. Zaciski regulowane serii 159 firmy Oetiker mają krawędzie bez zadziorów, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia zaciskanych części. Zaciski te tworzą jednolite uszczelnienie, zachowując swój kształt po zamontowaniu. Posiadają pierścień wewnętrzny z promieniowym prowadzeniem, zapewniający wszechstronne uszczelnienie.

Używa

Regulowane zaciski serii Oetiker 159 można przymocować do złącza węża, takiego jak złączka lub króciec, w celu uszczelnienia i stabilizacji konfiguracji węża. Zatrzymują wyciek lub rozlanie płynu. Te regulowane zaciski do uszu nadają się do zaciskania węży w zastosowaniach rolniczych, samochodowych, grzewczych i chłodniczych i są idealne zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Mechanizm pracy

Jak używać regulowanych zacisków serii Oetiker 159?

 • Zmierz zewnętrzną średnicę węża zamontowanego na nasadce, takiej jak złączka. Wybierz cęgi, które mają średni zakres średnic nieco poniżej wartości zmierzonej średnicy zewnętrznej.
 • Założyć zacisk na miejsce zaciskania na wężu i bezpiecznie zamknąć za pomocą blokady mechanicznej.
 • Aby idealnie uszczelnić opaskę, użyj szczęki narzędzia o stałej sile lub szczypiec do zaciśnięcia na całej szerokości ucha opaski i zmniejszenia średnicy opaski.
 • Do zdejmowania zacisku można używać narzędzi takich jak boczne, obrotowe lub miseczkowe noże bez uszkadzania węża lub innych narzędzi łączących.

Korzyści

 • Regulowane zaciski serii 159 firmy Oetiker mają elastyczną konstrukcję, która umożliwia dopasowanie do kilku średnic nominalnych.
 • Są dostarczane z pierścieniem wewnętrznym z promieniowym prowadzeniem, aby zapewnić skuteczne uszczelnienie na całym obwodzie.
 • Jednostki te oferują prosty i szybki montaż oraz charakteryzują się widoczną deformacją, która świadczy o prawidłowym zamknięciu.
 • Regulowane zaciski serii Oetiker 159 mają krawędzie paska bez zadziorów, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia zaciskanych części.
 • Technologia łączenia sprawia, że ​​zaciski serii Oetiker 159 są idealne do miękkich materiałów.

Kompatybilne akcesoria

 • Szczypce ręczne HMK 01: Te szczypce są używane w połączeniu z regulowanymi zaciskami serii Oetiker 159 i mają prostą szczękę zaciskową do obsługi.
 • HO 3000 ME Pneumatyczne zaciskarki do uszu: Te pneumatyczne systemy zaciskowe umożliwiają równomierną instalację zacisków usznych Oetiker serii 159. Te szczypce zapewniają optymalną siłę zamykania do zaciskania uszu zacisków i zaciskania zacisków wokół węży. Są przystosowane do siły ściskania około 3000 N.
 • Akumulatorowe zaciskarki do zacisków CP 01: Te bezprzewodowe zaciskarki do zacisków mają lekką i ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia swobodny ruch podczas montażu zacisku. Oferują nieograniczoną pracę w dowolnym miejscu.

Normy i aprobaty

Regulowane zaciski serii Oetiker 159 są produkowane zgodnie z międzynarodowymi normami DIN EN ISO 9227 dotyczącymi odporności na korozję i trwałości. Aby zapewnić ochronę środowiska i doskonałą wydajność zacisków, te regulowane zaciski i powiązane akcesoria są certyfikowane zgodnie z normami, takimi jak IATF 16949:2016 i ISO 9001:2015.

Instalacja

 • Wypustka utworzona po wewnętrznej stronie regulowanych zacisków Oetiker 159 Series umieszcza się w szczelinie na zewnętrznej powierzchni opaski.
 • Wypustka wsuwa się do wspomnianej szczeliny podczas montażu i zamykania, unikając wszelkich kroków wokół wewnętrznego obwodu zacisku.
 • Uwaga: Zaciski serii 159 Oetiker są dostarczane w stanie rozłożonym. Zacisk musi być ukształtowany przed montażem. Każdy kolejny stopień zamka zmniejsza średnicę przed zamknięciem o około 1.6 mm.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?