Czarne księgi inżynierów


Czarne księgi inżynierów to książki z zasobami inżynierii technicznej, w tym arkusze referencyjne, wzory, arkusze danych, typowe współczynniki konwersji i informacje o różnych procesach przemysłowych/inżynieryjnych, materiałach i narzędziach. Te kieszonkowe książki z łatwością mieszczą się w schowkach na narzędzia lub w rękawiczkach...ure 234 matowe laminowane strony z okładką. Książki te są doskonałym źródłem informacji na temat typów rozwiertaków i wierteł, kołków stożkowych, wymiarowania rowków teowych, pogłębiania/pogłębiania, rowków i gniazd wpustowych oraz kluczy czółenkowych. Ponadto pozyskują arkusze danych dotyczące rozmiarów rowków pod pierścienie ustalające (wewnętrzne i zewnętrzne), rozmiarów pierścieni uszczelniających, rozmiarów kołnierzy, typowych metali warsztatowych, rodzajów klejów i połączeń, łożysk i wielu innych.czytaj więcej

FILTRY
StylModelTypWybierz językWysokośćCena
A
EBB3METRYCZNY-L
Duży podręcznikAngielski10 "180,00zł
B
EBB3INCH-L
Duży podręcznikAngielski9.75 "180,00zł
C
EBB-USA-ESP
Poradnik kieszonkowyhiszpański6.53 "112,19zł
A
EBB3METRYCZNY
Poradnik kieszonkowyAngielski6.53 "135,00zł
B
EBB3CALE
Poradnik kieszonkowyAngielski6.53 "135,00zł

Korzyści

  • Czarne księgi inżynierów są powszechnie używane przez praktykantów, stażystów, handlowców i mechaników.
  • Pochodzą z konwersjami metrycznymi wszystkich danych; Wartości imperialne (cale) na niebiesko, a metryczne (mm) na czerwono, aby ułatwić zrozumienie.
  • Te książki z łatwością mieszczą się w kieszeniach i innych kompaktowych przestrzeniach.
  • Unikalny system oprawy WIRE-O umożliwia ułożenie prowadnika całkowicie płasko i odczytanie go w całości, nie tracąc przy tym żadnych informacji przy grzbiecie książki.
  • Ich odporne na tłuszcz strony można wytrzeć do czysta bez pozostawiania śladów.
  • Posiadają właściwości przeciwodblaskowe, co ułatwia czytanie w jasno oświetlonych lub słonecznych warunkach.
  • Książki te zawierają informacje i dane dotyczące wzorów technicznych, powłok powierzchniowych, równoważnych wykresów, rozmiarów wierteł do gwintowania, grubości blach i drutu, ciężarów metali, współczynników konwersji, prędkości i posuwów.

Często Zadawane Pytania

Czym są poradniki inżynierskie?

Na przykład Czarne Księgi Inżynierów to podręczniki używane przez inżynierów, mechaników i wytwórców w celu odwoływania się do formuł lub procesów inżynierskich. Zawierają dane dotyczące zasad i połączeń elektrycznych, arkusze danych i inżynierskie współczynniki przeliczeniowe.

Czy te czarne księgi inżynierskie są odporne na rozdarcie?

Inżynierowie Black Books są zazwyczaj odporne na zużycie. Posiadają przezroczystą powłokę ochronną, która chroni przed rozdarciem i bardzo ściernymi warunkami przemysłowymi. Ta bariera zapewnia, że ​​książki mogą być używane i przechowywane w skrzynkach narzędziowych, podłogach fabrycznych i twardych środowiskach warsztatowych, w których powszechne są wycieki płynów i tłuste warunki.

W jaki sposób zorganizowane i indeksowane są informacje zawarte w Czarnej Księdze Inżynierii?

Informacje są uporządkowane według tematu lub kategorii, co ułatwia użytkownikom szybkie znalezienie potrzebnych informacji.

Jak dbać o te księgi?

  • Chroń książkę przed fizycznym uszkodzeniem, wilgocią i ekstremalnymi temperaturami.
  • Przechowuj go w suchym i chłodnym miejscu.
  • Regularnie czyść książkę miękką ściereczką.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?