Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

DESTACO Pneumatyczne zaciski przegubowe serii 847


Filtruj
Otwarcie listwy zaciskowej: 94 stopni.
StylModelStyl ramienia zaciskowegoPojemnośćOtwór cylindraDługość ramienia zaciskuWielkość portu Cena
A
847-S
Solidny pasek1000 lbs.1.97 "4.87 "1/4 NPT-3714,02zł
B
847-U
U-Bar1000 lbs.1.97 "4.87 "1/4 NPT-3712,28zł

Pneumatyczne zaciski przegubowe serii 847

Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 847 są zintegrowane z centralnym łącznikiem obrotowym połączonym z siłownikiem pneumatycznym, aby zapewnić urządzenie, które można łatwodapstół do szerokiej gamy zastosowań. Te zaciski pneumatyczne są idealne do zastosowań szybkiego mocowania w przemyśle motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym. Są całkowicie samowystarczalne i wymagają jedynie źródła ciśnienia dla bezpieczeństwa użytkownika. Te pneumatyczne dociski szybkomocujące są przystosowane do czujników zarówno okrągłych, jak i z rowkiem teowym i mają wbudowane ograniczenie przepływu, aby wyeliminować potrzebę stosowania zewnętrznych elementów sterujących przepływem. Zaciski te są dostępne w wariantach ramion zaciskowych solidnych i w kształcie litery U do bezpiecznego utrzymywania przedmiotów obrabianych na miejscu i przenoszenia obciążeń do 1000 funtów. Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 847 są wyposażone w ramię dociskowe, które zapewnia większy prześwit w celu łatwego załadunku za pomocą wytrzymałego mechanizmu spiralnej krzywki obsługiwanego przez siłownik pneumatyczny dwustronnego działania. Jednostki te charakteryzują się dużym kątem otwarcia, który zapewnia łatwy demontaż komponentów i może wytrzymać maksymalne ciśnienie 145 psig. Te poziome dociski szybkomocujące wywierają siłę trzymania w same w dół, ale klamka w pozycji zamkniętej znajduje się w pozycji poziomej. Dzięki temu urządzenie może być używane w sytuacjach, w których operator potrzebuje więcej miejsca nad zaciskiem lub gdy podczas pracy potrzebujesz dłoni operatora z dala od zacisku.

Używa

Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 847 są idealne do montażu, sprawdzania i spawania osprzętu w przemyśle towarów konsumpcyjnych, lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym.

Funkcje

 • Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 847 są zintegrowane z wbudowanym mechanizmem ograniczania przepływu, który eliminuje potrzebę zewnętrznej kontroli przepływu.
 • Te pneumatyczne dociski szybkomocujące są wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który zapewnia operatorowi komfort.
 • Przychodzą całkowicie zmontowane i gotowe do pracy.
 • Wybrane modele są dostarczane z podkładkami kołnierzowymi (247109) zapewniającymi bezpieczne połączenie przed wibracjami.
 • Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 847 są przystosowane do montażu czujników z rowkiem teowym (8EA-109-1) lub okrągłymi (810169).
 • Modele te są przystosowane do współpracy z czujnikami 4 mm lub 6.5 x 5 mm.
 • Te pneumatyczne dociski szybkomocujące mają magnetyczne pierścienie tłokowe, które umożliwiają precyzyjne wykrywanie położenia.
 • Charakteryzują się dużym kątem otwarcia, który zapewnia łatwe wyjmowanie komponentów.

Kompatybilne akcesoria

 • Destaco 247109: Ta podkładka z kołnierzem jest używana z Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 847 do utrzymywania wystarczającego obciążenia do dokręcania uszczelek i śrub kołnierza podczas zaciskania. Ta podkładka z kołnierzem jest wykonana ze stali w celu zapewnienia sztywności konstrukcyjnej i odporności na korozję na odsłoniętych powierzchniach.

Normy i aprobaty

 • Te Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 847 są skonstruowane zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak ISO 14001:2015 i ISO 9001:2015 w celu zapewnienia ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz jakości działania docisków.

Instalacja

 • Te Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 847 są wyposażone w przelotowe otwory montażowe w podstawie, które ułatwiają montaż urządzenia na powierzchniach.

Często zadawane pytania

Jak używane są poziome dociskacze pneumatyczne?

Dociski szybkomocujące poziome wykorzystują działanie blokujące ponad środkiem, aby utrzymać obrabiany przedmiot lub osprzęt w zablokowanej pozycji.

Jaka jest korzyść ze stosowania docisku szybkomocującego w porównaniu z innymi rodzajami docisków?

Główną zaletą docisku szybkomocującego jest jego szybkie działanie. Te zaciski mogą generować dużą siłę trzymania z ograniczonej siły, którą wkładasz w zacisk.

Jaka jest różnica między dociskiem poziomym a pionowym?

Docisk szybkomocujący jest bardzo elastyczny. Jedyną różnicą między dociskiem poziomym a pionowym jest uchwyt i drążek. Obie poruszają się w różnych kierunkach. Docisk poziomy ma rączkę ustawioną poziomo (równolegle do podstawy), gdy docisk jest zablokowany, natomiast docisk pionowy ma rączkę ustawioną pionowo (prostopadle do podstawy) w momencie zaciśnięcia.

Jak duży nacisk może wytrzymać docisk szybkomocujący?

Destaco Dociski szybkomocujące poziome wywierają siłę docisku w dół, zwiększając przyłożone obciążenie za pomocą mechanizmów szybkomocujących. Na samym opakowaniu widać siłę docisku, która jest mierzona w Newtonach. Skorzystaj z informacji o rozmiarze docisku szybkomocującego, aby obliczyć stopień nacisku, jaki narzędzie będzie musiało wywrzeć na kawałek drewna. Im większe drewno, tym większy wymagany nacisk. Sugerujemy więc, czy zacisk nie jest mocny lub duży, aby wywierać wystarczający nacisk, konieczne jest użycie różnych narzędzi. Daje to wzrost ciśnienia.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?