Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

DESTACO Pneumatyczne zaciski przegubowe serii 802


Filtruj
Otwarcie listwy zaciskowej: 102 stopni. | Materiał: Stal
StylModelWielkość portuPojemnośćWywieranie siłyStyl ramienia zaciskowegoDługość ramienia zaciskuOtwór cylindraCykl pracyTemp. PracyCena
A
802-UE
1 / 8200 lbs.200 lbs.U-Bar1.73 "1.26 "Słaba/Niska-10 do 90°C1267,35zł
B
802-U
1/8 NPT200 lbs.200 lbs.U-Bar1.73 "1.26 "Słaba/Niska-10 do 90°C880,65zł

Pneumatyczne zaciski przegubowe serii 802

Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 są idealne do zastosowań szybkiego mocowania w przemyśle motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym. Te zaciski pneumatyczne są wyposażone w siłownik pneumatyczny z portem wejściowym do podłączenia do źródła sprężonego powietrza, a następnie wykorzystania sprężonego powietrza do wywierania nacisku zaciskania w celu utrzymania przedmiotu obrabianego w miejscu. Mają one ponad środkowym łącznikiem przełączającym w połączeniu z siłownikiem pneumatycznym, aby zapewnić urządzenie, które można łatwo adapstół do szerokiej gamy zastosowań. Te zaciski pneumatyczne są całkowicie samowystarczalne i wymagają tylko jednego źródła ciśnienia. Te jednostki zaciskowe są przystosowane do czujników zarówno okrągłych, jak i z rowkiem teowym i posiadają wbudowany system ograniczania przepływu. Eliminuje to potrzebę zewnętrznej kontroli przepływu, zapewniając w ten sposób płynne zaciskanie. Charakteryzują się zamkniętą konstrukcją do spawania MIG i punktowego w zanieczyszczonych środowiskach. Te pneumatyczne dociski szybkomocujące są wyposażone w nieobrotowy cylinder, który można łatwo przymocować na twardo do osprzętu. Te dociski szybkomocujące są uruchamiane przez siłowniki pneumatyczne dwustronnego działania, zapewniające maksymalne ciśnienie docisku 145 psig i są zintegrowane z hartowanymi tulejami i sworzniami we wszystkich punktach obrotu, co zapewnia długą żywotność. Zaciski te są w stanie wytrzymać obciążenia do 200 funtów i są zintegrowane z ramionami zaciskowymi w kształcie litery U, aby utrzymać obrabiane przedmioty bezpiecznie na miejscu. Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 są wyposażone w magnetyczny pierścień tłokowy zapewniający dokładne wykrywanie położenia oraz ergonomiczny uchwyt, który zapewnia najwyższy komfort operatora i zmniejsza zmęczenie dłoni. Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 mogą pracować w temperaturach od -14 do 194 stopni F.
Oferujemy również Destaco Zaciski linii prostej serii 610 z gwintowaną podstawą dla wygodnej i bezpiecznej instalacji.

Używa

  • Destaco Pneumatyczne zaciski zasilające serii 802 są używane do zaciskania, pozycjonowania i przytrzymywania blach i części metalowych w uchwytach i systemach manipulacyjnych.

Funkcje

  • Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 są wyposażone w magnetyczny pierścień tłokowy do precyzyjnego wykrywania położenia.
  • Te pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 mają wbudowaną kontrolę przepływu, aby wyeliminować potrzebę zewnętrznej kontroli przepływu.
  • Te zespoły zaciskowe są zintegrowane z ramionami zaciskowymi w kształcie litery U, aby utrzymać obrabiane elementy bezpiecznie na miejscu.
  • Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 są przystosowane do montażu czujników z rowkiem T i czujnikami okrągłymi.
  • Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 są w stanie utrzymać obciążenia do 200 funtów.
  • Te dociskacze pneumatyczne mogą pracować w temperaturach od -14 do 194 stopni F.

Kompatybilne akcesoria

  • Destaco 202208-M: To wrzeciono neoprenowe z płaską końcówką jest używane z Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 zapewniają poduszkę między zaciskami i zaciskanymi elementami, zabezpieczając w ten sposób materiał na powierzchniach roboczych podczas frezowania, wiercenia i spawania. Może być również używany z różnymi Destaco zespoły zaciskowe, w tym 202-U, 202-UL, 202, 202-UB, 202-B, 202-TU, 202-T, 217-U, 217-UB, 215-U i 215-UB. To wrzeciono neoprenowe z płaską końcówką można dostosować do materiałów o różnej grubości, a także można je wymienić, aby przedłużyć żywotność docisków kolanowych, zmniejszając ryzyko uszkodzenia, gdy gumowe korki zaczynają się zużywać.
  • Destaco 215105: Ta podkładka z kołnierzem jest używana z Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 do utrzymywania wystarczającego obciążenia do dokręcania uszczelek i śrub kołnierza podczas zaciskania. Jest przeznaczony do użytku z różnymi zaciskami, w tym 2002-U, 2002-UB, 2002-UR, 2002-UBR, 2002-U207, 2002-UR207, 202-U, 202-UL, 202-UB, 202-B , 202-TU, 202-T, 2017-U, 2017-UR, 217-U, 217-USS, 217-UB, 217-UL i 217-UB-L. Ta podkładka z kołnierzem jest wykonana ze stali, aby zapewnić sztywność konstrukcji i odporność na korozję na odsłoniętych powierzchniach.

Normy i aprobaty

Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 spełniają normy ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 w celu świadczenia wysokiej jakości usług dociskowych.

Instalacja

Destaco Pneumatyczne dociski szybkomocujące serii 802 mają kołnierzową podstawę z gwintowanymi otworami, co zapewnia łatwy i bezpieczny montaż.

Często zadawane pytania

Co to są dociskacze pneumatyczne?

Dociski pneumatyczne wyposażone są w same podstawowa konstrukcja i działanie jako dociskacze ręczne lub proste, ale są obsługiwane pneumatycznie. Są całkowicie samowystarczalne i wymagają jedynie podłączenia źródła ciśnienia.

Do jakiego smaru jest idealny? Destaco zaciski podczas ich odbudowy?

Smar do sprzęgieł, taki jak Mobil XTC, jest idealny do stosowania z Destaco zaciski mechaniczne, natomiast smar Magnalube G należy stosować z uszczelnieniami cylindrów pneumatycznych.

Jaka jest zdolność trzymania zacisku?

Zdolność trzymania lub siła trzymania zacisku oznacza zdolność zacisku do przytrzymywania sprzętu mechanicznego lub blachy podczas montażu części samochodowych lub podobnych procesów produkcyjnych.

Co oznacza czerwony kolor Destaco uchwyty zaciskowe oznaczają?

Czerwony kolor uchwytu zacisku nie ma takiego znaczenia, ponieważ przedstawia jedynie rozpoznawalny obszar. Pomaga to operatorom w łatwym i szybkim znalezieniu uchwytu.

Co oznacza siła docisku?

Siła zacisku to wielkość siły faktycznie przyłożonej do przedmiotu obrabianego poprzez zamknięcie i zablokowanie zacisku. Zwykle jest mniejsza niż podana zdolność trzymania. Rzeczywista siła zacisku zależy od różnych czynników, w tym położenia wrzeciona (długość ramienia zaciskowego), powierzchni cylindra i otworu cylindra oraz dostępnego ciśnienia powietrza. W większości przypadków siła zacisku jest około 2 do 3 razy większa od siły wywieranej przez cylinder pneumatyczny.

Czy Destaco dostarczyć jakiekolwiek wodoodporne czujniki zaciskowe?

Tak, Destaco oferuje również czujniki indukcyjne zaprojektowane zgodnie ze standardami IP65, aby zapewnić ochronę przed silnymi strumieniami hydraulicznymi, kurzem i ulewnym deszczem.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?