Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

DESTACO Poziome zaciski dociskowe serii 5305, 5310


Filtruj
Otwarcie listwy zaciskowej: 90 stopni. | Budowa: Solidny drążek zaciskowy można zmodyfikować, aby spełnić wymagania | Otwarcie uchwytu: 69 stopni.
StylModelPojemnośćPrzełącz blokadę PlusMateriałPodstawa montażowaStyl ramienia zaciskowegoUchwytDługość ramienia zaciskuWysokość pod ramieniem zaciskowymCena
A
5305-BR
600 lbs.TakStalSolidnySolidny pasekHoryzontalny2.75 "0.81 "585,95zł
B
5305-B
600 lbs.NieStalSolidnySolidny pasekHoryzontalny2.75 "1.12 "386,41zł
C
5305-R
600 lbs.TakStalKołnierzSolidny pasekHoryzontalny2.75 "0.81 "616,44zł
B
5305
600 lbs.NieStalKołnierzSolidny pasekHoryzontalny2.75 "0.81 "417,01zł
D
5310-R
1300 lbs.TakStalKołnierzSolidny pasekHoryzontalny3.63 "1"819,64zł
E
5310-BR
1300 lbs.TakStalSolidnySolidny pasekHoryzontalny3.63 "1.31 "771,09zł
F
5310-B
1300 lbs.NieStalSolidnySolidny pasekHoryzontalny3.63 "1.31 "404,86zł
B
5310
1300 lbs.NieStalKołnierzSolidny pasekHoryzontalny3.63 "1"539,21zł

Poziome zaciski dociskowe serii 5305, 5310

Te Destaco Poziome dociski dociskowe serii 5305, 5310 charakteryzują się solidną konstrukcją z wykończeniem oksydowanym na czarno, co zapewnia trwałość. Te dociski szybkomocujące służą do przytrzymywania przedmiotów obrabianych w miejscu za pomocą poziomej dźwigni dźwigniowej, która leży płasko, gdy docisk jest zazębiony. Stanowią stacjonarną alternatywę dla zdejmowanych zacisków podczas wykonywania powtarzalnych zadań. Te dociski dociskowe składają się z dokładnie obrobionych elementów z hartowanymi i szlifowanymi sworzniami obrotowymi i tulejami. Destaco Poziome dociski dociskowe serii 5305, 5310 charakteryzują się dużą zdolnością docisku, co zmniejsza liczbę koniecznych mocowań dla konkretnego zastosowania. Zaciski te umożliwiają użytkownikowi podjęcie akcji bez obawy o częste przemieszczanie się przedmiotu obrabianego. Utrzymują obrabiane przedmioty w miejscu za pomocą rączki dźwigni, która jest przesuwana do pozycji pionowej, gdy zacisk jest zazębiony, a także są wyposażone w sprężynę w szczęce, która utrzymuje ją w miejscu po kilku regulacjach. Destaco Dociski szybkomocujące są używane w zastosowaniach związanych ze szlifowaniem, spawaniem, montażem, obróbką skrawaniem i obróbką metali w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym. Charakteryzują się stałą konstrukcją, aby zabezpieczyć i poluzować obrabiane elementy bez przesuwania samego zacisku. Destaco dociski szybkomocujące wyposażone są w system automatycznej regulacji docisku, który automatycznie dostosowuje docisk do wielkości przedmiotu obrabianego. Są one wyposażone w bardzo wytrzymałe ramię zaciskowe z kutej stali stopowej, zapewniające większą wytrzymałość i obsługujące maksymalne obciążenie 1300 funtów. Wybrane modele są wyposażone w funkcję bezpieczeństwa Toggle Lock Plus, aby zapewnić utrzymanie stanu blokowania ponad środkiem, a zacisk pozostaje zabezpieczone przed niezamierzonym otwarciem. Destaco Poziome dociski dociskowe zawierają system łączników, który zapewnia dużą siłę docisku przy niewielkim wysiłku, aby zablokować lub odblokować. Ponieważ siła ta jest skierowana wzdłuż ogniw, blokowanie lub odblokowywanie przełącznika nie wymaga żadnej siły.

Używa

Te Destaco Poziome dociski dociskowe serii 5305, 5310 oferują szeroką gamę funkcji, dzięki czemu sądapstół do zastosowań takich jak szlifowanie, spawanie, montaż, obróbka skrawaniem i obróbka metali, w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym.

Funkcje

  • Te Destaco Poziome dociski dociskowe serii 5305, 5310 mają sworznie i tuleje obrotowe ze stali hartowanej, co zapewnia długą żywotność.
  • Wyposażone są w solidne ramię zaciskowe, które można dostosować do różnych wymagań.
  • Konstrukcja o niskiej wysokości pozwala na stosowanie urządzenia w ciasnych przestrzeniach.
  • Destaco Dociskacze zaciskowe mają konstrukcję z kutej stali stopowej z wykończeniem z czarnego tlenku w celu zmniejszenia korozji i tarcia.
  • Są zintegrowane z Destaco Funkcja Toggle Lock zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, zapewniając utrzymanie stanu blokowania ponad środkiem, a zacisk pozostaje chroniony przed niezamierzonym otwarciem (poszukaj modeli kończących się na -R).
  • Te Destaco Poziome zaciski dociskowe serii 5305, 5310 są dostępne z solidną, prostą i kołnierzową podstawą do bezpiecznego montażu ostrza lub powierzchni.

Normy i aprobaty

  • Te Destaco Poziome dociskacze serii 5305, 5310 posiadają certyfikaty ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

Instalacja

  • Destaco Poziome dociski szybkomocujące serii 5305 i 5310 posiadają kołnierzową/solidną podstawę z otworami, które umożliwiają łatwy i szybki montaż przedmiotu obrabianego na płycie mocującej.

Często zadawane pytania

Jak duży nacisk może wytrzymać docisk szybkomocujący?

Destaco przytrzymujące dociski szybkomocujące wywierają siłę docisku skierowaną w dół, zwiększając przyłożone obciążenie za pomocą mechanizmów szybkomocujących. Siłę docisku można zobaczyć na samym opakowaniu, która jest wyrażona w Newtonach (N). Wykorzystaj te informacje wraz z rozmiarem docisku szybkomocującego, aby obliczyć stopień nacisku, jaki narzędzie będzie musiało wywrzeć na kawałek drewna. Im większy kawałek drewna, tym większy wymagany nacisk.

Czy Raptor Supplies zaoferować zamienne wrzeciona do dociskaczy?

Tak, Raptor Supplies zapewnia Destaco Wrzeciona do docisków dociskowych, do wymiany zużytych elementów i zabezpieczenia ich przed uszkodzeniem w wyniku przetarcia/skręcenia/zgięcia. Są dostępne w wariantach z płaską końcówką i obrotową stopką.

Co to jest siła docisku?

Siła docisku to siła przyłożona do kawałka drewna. Dzieje się tak, gdy operator zamyka i blokuje przełącznik. Zwykle maksymalna siła zaciskania wynosi około 80% całkowitej siły trzymania zacisków.

Co oznacza przytrzymanie akcji?

Destaco zaciski przytrzymujące wywierają siłę w dół. Jest prostopadły do ​​narzędzi montowanych do powierzchni. Są dostępne w stylach pionowych i poziomych.

Jaka jest różnica między dociskaczami poziomymi i pionowymi?

Docisk szybkomocujący jest bardzo elastyczny. Różnica między dociskiem poziomym a pionowym polega na tym, że rączka i drążek poruszają się w różnych kierunkach. Docisk poziomy ma rączkę ustawioną poziomo (równolegle do podstawy), gdy docisk jest zablokowany, podczas gdy docisk pionowy ma rączkę ustawioną pionowo (prostopadle do podstawy) podczas zaciskania.

Jak używane są dociskacze poziome?

Dociski szybkomocujące poziome wykorzystują działanie blokujące ponad środkiem, aby utrzymać obrabiany przedmiot lub osprzęt w zablokowanej pozycji.

Jaki smar jest zalecany do stosowania z Destaco zaciski przy przebudowie?

W przypadku zacisków mechanicznych marki zalecamy stosowanie smaru do sprzęgieł, takiego jak Mobil XTC. Używając pneumatycznych uszczelek cylindrów, użyj smaru Magnalube G. Wymagają tylko kilku kropel oleju smarującego, aby utrzymać je w doskonałym stanie.

Co oznacza zdolność trzymania w odniesieniu do zacisków?

Zdolność trzymania lub siła trzymania przedstawia zdolność zacisku do przytrzymywania sprzętu lub blachy na linii montażowej lub podczas podobnych procesów produkcyjnych.

Jak zrobić Destaco zaciski ręczne działają i przynoszą korzyści w zastosowaniach mocujących?

Destaco Ręczne dociski szybkomocujące pewnie utrzymują część w uchwycie w bezpieczny sposób. Te szybko działające zaciski poprawiają wydajność i skracają czasy cykli.

Co oznacza docisk?

Siła trzymania docisku to kluczowy czynnik, który należy wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem jakiejkolwiek aplikacji. Operator musi wywierać odpowiedni nacisk na obrabiany przedmiot podczas mocowania. Sugerujemy, aby nie przekraczać zalecanego ciśnienia, ponieważ może to spowodować ogromne uszkodzenie obrabianego przedmiotu. Zbyt mała waga również nie jest idealna.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?