Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

DESTACO Pionowe zaciski dociskowe serii 247, 267


Filtruj
Wrzeciono: Płaska poduszka z neoprenu | Rodzaj: Pionowy uchwyt Przytrzymaj
StylModelWysokość pod ramieniem zaciskowymPojemnośćPrzełącz blokadę PlusMateriałPodstawa montażowaStyl ramienia zaciskowegoUchwytDługość ramienia zaciskuCena
A
247-S
1.98 "1000 lbs.NieStalKołnierzSolidny pasekPionowy7.02 "379,07zł
B
247-U
2"1000 lbs.NieStalKołnierzU-BarPionowy4.87 "233,82zł
C
247-UB
2.33 "1000 lbs.NieStalProsteU-BarPionowy4.87 "582,91zł
B
267-U
3.08 "1200 lbs.NieStalKołnierzU-BarPionowy5.92 "361,01zł
D
267-S
3.08 "1200 lbs.NieStalKołnierzSolidny pasekPionowy8.88 "692,76zł

Pionowe zaciski dociskowe serii 247, 267

Te Destaco Pionowe dociski dociskowe serii 247 i 267 są przeznaczone do przykładania siły docisku w dół poprzez zwiększanie przyłożonego obciążenia za pomocą mechanizmów przełączających. Te zaciski stanowią stacjonarną alternatywę dla zdejmowanych zacisków typu C lub zacisków sprężynowych podczas mocowania materiału do powierzchni roboczej. Składają się z precyzyjnie obrobionych komponentów z hartowanymi i szlifowanymi sworzniami i tulejami oraz mają konstrukcję stalową, która jest odporna na korozję. Jednostki te mają nośność 1200 funtów i są wyposażone w duże prowadnice prętów zapewniające doskonałą stabilność boczną. Utrzymują obrabiane przedmioty w miejscu za pomocą dźwigni dźwigni, która jest przesuwana do pozycji pionowej, gdy zacisk jest zazębiony. Destaco Pionowe dociski dociskowe serii 247 i 267 są stosowane w zastosowaniach spawalniczych, szlifierskich, obróbki skrawaniem i produkcji metali w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym. Zaciski te mają kołnierzową lub prostą podstawę z gwintowanymi otworami ułatwiającymi instalację i są wyposażone w ergonomiczny uchwyt, aby zapewnić minimalne zmęczenie operatora. Wybrane modele są dostarczane z wrzecionami neoprenowymi, aby eksponować chemiStabilność i utrzymanie elastyczności w szerokim zakresie temperatur. Te Destaco Serie 247 i 267 są dostępne w wariantach ramion zaciskowych z prętem U i pręta pełnego na Raptor Supplies do regulowanego położenia wrzeciona i oferowania odpowiednio dostosowanych osprzętu i stałego mocowania.

Używa

 • Te Destaco Pionowe dociski dociskowe serii 247 i 267 oferują szeroką gamę funkcji, dzięki czemu sądapstół do zastosowań takich jak obróbka skrawaniem, spawanie, szlifowanie i obróbka metali w przemyśle metalowym, lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym.

Funkcje

 • Te Destaco Pionowe dociski dociskowe serii 247 i 267 są wyposażone w tuleje z hartowanej stali w kluczowych punktach obrotu, co zapewnia trwałość.
 • Mogą być wyposażone w wrzeciona neoprenowe, aby uzyskać maksymalną siłę trzymania.
 • Duże prowadnice pręta zapewniają doskonałą stabilność boczną.
 • Posiadają ergonomiczną konstrukcję uchwytu dla wygody użytkownika.
 • Te pionowe zaciski dociskowe są w stanie utrzymać obciążenia do 1200 funtów.
 • Posiadają kołnierzową lub prostą podstawę z gwintowanymi otworami dla ułatwienia instalacji.
 • Te Destaco Serie 247 i 267 są dostępne w wariantach ramion zaciskowych z prętem w kształcie litery U i z prętem pełnym do regulowanej lokalizacji wrzeciona i oferują odpowiednio dostosowane mocowania i stałe mocowanie.

Kompatybilne akcesoria

 • Destaco 247208-M i 267203-M: Te wrzeciona neoprenowe z płaską końcówką (247208-M) i z łbem sześciokątnym (267203-M) są kompatybilne z Destaco Pionowe dociski dociskowe serii 247 i 267. Można je dostosować do materiałów o różnej grubości, a także wymienić, aby wydłużyć żywotność docisków szybkomocujących, zmniejszając ryzyko uszkodzenia, gdy gumowe korki zaczynają się zużywać. Wrzeciona z płaską końcówką są odporne na olej i nie zawierają LABS. Wrzeciona z łbem sześciokątnym są w pełni gwintowanymi zespołami, pokrytymi powłoką cynkową chroniącą przed korozją. Te wrzeciona zawierają przeciwnakrętki do szybkiego i bezpiecznego mocowania, a także do regulacji odległości mocowania. Mogą pracować w temperaturach od -22 do 212 stopni Fahrenheita.
 • Destaco 247110 i 110122: Destaco ustalacze śrubowe są przeznaczone do zacisków serii 247 i 267 marki, aby zapewnić łatwość użytkowania, a także zwiększyć funkcjonalność urządzeń.
 • Destaco 247109 i 267102: Markowe podkładki kołnierzowe zapewniają łatwy montaż i bezpieczne połączenie przed wibracjami podczas procesu zaciskania.

Normy i aprobaty

 • Destaco Pionowe dociskacze serii 247 i 267 są produkowane zgodnie z normami branżowymi, takimi jak ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015, co zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkownika, ochronę środowiska i doskonałą wydajność docisków.

Instalacja

 • Te pionowe dociski dociskowe są wyposażone w kołnierz lub prostą podstawę z gwintowanymi otworami do szybkiego i bezpiecznego montażu odpowiednio powierzchni i ostrza.

Często zadawane pytania

Jak działa docisk szybkomocujący pionowy?

Docisk szybkomocujący działa na obrabiany przedmiot i ściska lub rozciąga wyposażone łączniki, aby utrzymać obrabiany przedmiot w nieruchomej pozycji.

Do jakiego smaru jest idealny? Destaco zaciski do ich odbudowy?

Należy stosować smar do sprzęgów, taki jak Mobil XTC Destaco zaciski mechaniczne, podczas gdy smar Magnalube G doskonale nadaje się do stosowania z pneumatycznymi uszczelkami cylindrów.

Co oznacza zdolność trzymania w odniesieniu do zacisków?

Zdolność trzymania lub siła trzymania określa zdolność zacisku do przytrzymywania sprzętu lub blachy na liniach montażowych lub podczas podobnych procesów produkcyjnych.

Jakie znaczenie ma czerwony kolor klamki? Destaco zaciski?

Kolor uchwytu klamerki nie ma takiego znaczenia, ponieważ reprezentuje on jedynie rozpoznawalny obszar. Pomaga to operatorom w szybkim i łatwym znalezieniu uchwytu.

Co oznacza siła docisku?

Siła zacisku to wielkość siły faktycznie przyłożonej do przedmiotu obrabianego poprzez zamknięcie i zablokowanie zacisku. Zwykle jest mniejsza niż podana zdolność trzymania. Rzeczywista siła zacisku zależy od różnych czynników, w tym otworu cylindra, powierzchni cylindra, pozycji wrzeciona (długość ramienia zaciskowego) i dostępnego ciśnienia powietrza. W większości przypadków siła zacisku jest około 2 do 3 razy większa od siły wywieranej przez cylinder pneumatyczny.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?