Pionowe zaciski dociskowe serii DESTACO 247, 267


FILTRY
StylModelWysokość pod ramieniem zaciskowymPojemnośćPrzełącz blokadę PlusMateriałPodstawa montażowaStyl ramienia zaciskowegoHandleDługość ramienia zaciskuCena
A
247-S
1.98 "1000 lbs.NieStalKołnierzSolidny pasekPionowy7.02 "346,99zł
B
247-U
2"1000 lbs.NieStalKołnierzPręty UPionowy4.87 "328,34zł
C
247-UB
2.33 "1000 lbs.NieStalProstePręty UPionowy4.87 "341,10zł
B
267-U
3.08 "1200 lbs.NieStalKołnierzPręty UPionowy5.92 "427,01zł
D
267-S
3.08 "1200 lbs.NieStalKołnierzSolidny pasekPionowy8.88 "409,66zł

Pionowe zaciski dociskowe serii 247, 267

Te pionowe zaciski dociskowe serii Destaco 247 i 267 są przeznaczone do przykładania siły docisku skierowanej w dół poprzez zwiększanie przyłożonego obciążenia za pomocą mechanizmów przełączających. Zaciski te stanowią stacjonarną alternatywę dla zdejmowanych zacisków C lub zacisków sprężynowych podczas mocowania materiału do powierzchni roboczej. Składają się z precyzyjnie obrobionych elementów z hartowanymi i szlifowanymi sworzniami i tulejami oraz stalowej konstrukcji odpornej na korozję. Jednostki te mają nośność 1200 funtów i są wyposażone w duże prowadnice prętów zapewniające doskonałą stabilność boczną. Utrzymują obrabiane przedmioty na miejscu za pomocą dźwigni, która jest popychana do pozycji pionowej, gdy zacisk jest włączony. Pionowe zaciski dociskowe serii Destaco 247 i 267 są stosowane w spawaniu, szlifowaniu, obróbce skrawaniem i obróbce metali w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym. Zaciski te mają kołnierzową lub prostą podstawę z gwintowanymi otworami ułatwiającymi montaż i są wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który zapewnia minimalne zmęczenie operatora. Wybrane modele są dostarczane z neoprenowymi trzpieniami, które zapewniają stabilność chemiczną i elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Te serie Destaco 247 i 267 są dostępne z ramionami mocującymi z prętem U i prętem pełnym na Raptor Supplies do regulowanego położenia wrzeciona i oferowania odpowiednio dostosowanych osprzętu i stałego mocowania.

Używa

 • Pionowe zaciski dociskowe serii Destaco 247 i 267 oferują szeroką gamę funkcji, dzięki czemu można je dostosować do takich zastosowań, jak obróbka skrawaniem, spawanie, szlifowanie i obróbka metali w przemyśle metalowym, lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym.

Oferta

 • Te pionowe zaciski dociskowe serii Destaco 247 i 267 są wyposażone w tuleje ze stali hartowanej w kluczowych punktach obrotu, co zapewnia trwałość.
 • Mogą być wyposażone w wrzeciona neoprenowe, aby uzyskać maksymalną siłę trzymania.
 • Duże prowadnice pręta zapewniają doskonałą stabilność boczną.
 • Posiadają ergonomiczną konstrukcję uchwytu dla wygody użytkownika.
 • Te pionowe zaciski dociskowe są w stanie utrzymać obciążenia do 1200 funtów.
 • Posiadają kołnierzową lub prostą podstawę z gwintowanymi otworami dla ułatwienia instalacji.
 • Te serie Destaco 247 i 267 są dostępne w wariantach ramienia mocującego z prętem U i pełnym prętem do regulowanego położenia wrzeciona i oferują odpowiednio dostosowane mocowania i stałe mocowanie.

Kompatybilne akcesoria

 • Destaco 247208-M i 267203-M: Te trzpienie neoprenowe z płaską końcówką (247208-M) i łbem sześciokątnym (267203-M) są kompatybilne z pionowymi zaciskami dociskowymi serii Destaco 247 i 267. Można je dostosować do mocowania materiałów o różnej grubości, a także można je wymieniać, aby wydłużyć żywotność dociskaczy kolanowych, zmniejszając ryzyko uszkodzenia, gdy gumowe stopery zaczną się zużywać. Wrzeciona z płaską końcówką są odporne na olej i nie zawierają LABS. Wrzeciona z łbem sześciokątnym są w pełni gwintowane i pokryte cynkiem w celu ochrony przed korozją. Wrzeciona te wyposażone są w przeciwnakrętki do szybkiego i bezpiecznego mocowania, a także umożliwiające regulację odległości mocowania. Mogą pracować w temperaturach od -22 do 212 stopni Fahrenheita.
 • Destaco 247110 i 110122: Elementy ustalające śruby Destaco są przeznaczone do zacisków serii 247 i 267 marki w celu ułatwienia użytkowania, a także w celu zwiększenia funkcjonalności sztuk.
 • Destaco 247109 & 267102: Markowe podkładki kołnierzowe zapewniają łatwy montaż i zabezpieczają połączenie przed wibracjami podczas procesu mocowania.

Normy i aprobaty

 • Pionowe zaciski dociskowe serii Destaco 247 i 267 są produkowane zgodnie z normami branżowymi, takimi jak ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownika, ochrony środowiska i doskonałej wydajności zacisków.

Instalacja

 • Te pionowe dociski dociskowe są wyposażone w kołnierz lub prostą podstawę z gwintowanymi otworami do szybkiego i bezpiecznego montażu odpowiednio powierzchni i ostrza.

Często Zadawane Pytania

Jak działa docisk szybkomocujący pionowy?

Docisk szybkomocujący działa na obrabiany przedmiot i ściska lub rozciąga wyposażone łączniki, aby utrzymać obrabiany przedmiot w nieruchomej pozycji.

Jaki smar jest idealny do obejm Destaco do ich odbudowy?

W przypadku zacisków mechanicznych Destaco należy stosować smar do sprzęgieł, taki jak Mobil XTC, natomiast smar Magnalube G świetnie nadaje się do uszczelnień cylindrów pneumatycznych.

Co oznacza zdolność trzymania w odniesieniu do zacisków?

Zdolność trzymania lub siła trzymania określa zdolność zacisku do przytrzymywania sprzętu lub blachy na liniach montażowych lub podczas podobnych procesów produkcyjnych.

Jakie znaczenie ma czerwony kolor rękojeści ścisków Destaco?

Kolor uchwytu klamerki nie ma takiego znaczenia, ponieważ reprezentuje on jedynie rozpoznawalny obszar. Pomaga to operatorom w szybkim i łatwym znalezieniu uchwytu.

Co oznacza siła docisku?

Siła zacisku to wielkość siły faktycznie przyłożonej do przedmiotu obrabianego poprzez zamknięcie i zablokowanie zacisku. Zwykle jest mniejsza niż podana zdolność trzymania. Rzeczywista siła zacisku zależy od różnych czynników, w tym otworu cylindra, powierzchni cylindra, pozycji wrzeciona (długość ramienia zaciskowego) i dostępnego ciśnienia powietrza. W większości przypadków siła zacisku jest około 2 do 3 razy większa od siły wywieranej przez cylinder pneumatyczny.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?