DESTACO Seria 235 Dociskacze poziome


FILTRY
StylModelPojemnośćPrzełącz blokadę PlusMateriałPodstawa montażowaStyl ramienia zaciskowegoHandleDługość ramienia zaciskuWysokość pod ramieniem zaciskowymCena
A
235-U
750 lbs.NieStalKołnierzPręty UHoryzontalny4.17 "1.69 "205,94zł
B
235-UB
750 lbs.NieStalProstePręty UHoryzontalny4.17 "2.09 "213,38zł
C
235-UR
750 lbs.TakStalKołnierzPręty UHoryzontalny4.16 "1.7 "408,68zł
D
235-USS
850 lbs.NieStal nierdzewnaKołnierzPręty UHoryzontalny4.14 "1.7 "491,40zł

Poziome zaciski dociskowe serii 235

Te pionowe zaciski blokujące z serii Destaco 201, znane również jako pionowe ręczne zaciski dociskowe, zostały zaprojektowane jako stacjonarna alternatywa dla wyjmowanych zacisków typu C lub zacisków sprężynowych podczas mocowania materiałów do powierzchni roboczej. Te ręczne zaciski utrzymują obrabiane przedmioty na miejscu za pomocą dźwigni, która jest popychana do pozycji pionowej, aby mocno trzymać obrabiane przedmioty na miejscu, gdy zaciski są włączone. Ponadto wywierają siłę docisku skierowaną w dół, zwiększając przykładane obciążenie za pomocą mechanizmów przełączających i są idealne do sprawdzania osprzętu, montażu i testowania, obróbki drewna i lekkiej obróbki w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz spożywczym i opakowaniowym. Te zaciski dociskowe mają niskoprofilową konstrukcję do ciasnych przestrzeni i oferują elastyczność w ustawianiu podstawy, ramienia zacisku i uchwytu poprzez spawanie ich w żądanej pozycji. Składają się z dokładnie obrobionych elementów z hartowanymi i szlifowanymi sworzniami i tulejami obrotowymi. Te zaciski są dostarczane z neoprenowym trzpieniem zapewniającym maksymalną siłę trzymania i ergonomiczny uchwyt. Pionowe ręczne zaciski dociskowe Destaco mają prostą lub kołnierzową podstawę z gwintowanymi otworami ułatwiającymi instalację. Te zgrzewalne pionowe zaciski kolanowe zapewniają elastyczność w ustawianiu uchwytu zgodnie z wymaganiami i zapewniają mniej męczący uchwyt. Te pionowe zaciski dociskowe są wykonane ze stali/stali nierdzewnej, aby były odporne na korozję na odsłoniętych powierzchniach i są w stanie wytrzymać obciążenia do 125 funtów. Dodatkowo mają kołnierzową lub prostą podstawę z gwintowanymi otworami do bezpiecznego mocowania odpowiednio powierzchni lub ostrza. Zaciski te zapewniają duży prześwit dłoni i wykazują maksymalny kąt otwarcia listwy zaciskowej wynoszący 100 stopni, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Używa

Poziome zaciski mocujące serii Destaco 235 są idealne do obróbki drewna, sprawdzania osprzętu i montażu części samochodowych.

Oferta

 • Dociskacze poziome serii Destaco 235 mają niski profil, który zapobiega powstawaniu przeszkód.
 • Te poziome dociski szybkomocujące charakteryzują się konstrukcją ze stali / stali nierdzewnej, która zapewnia sztywność i trwałość konstrukcji.
 • Dociskacze poziome serii Destaco 235 są wyposażone we wrzeciona z łbem sześciokątnym z neoprenu lub stali nierdzewnej, zapewniające maksymalną siłę trzymania.
 • Dociskacze poziome serii 235 mogą pomieścić akcesoria wrzeciona M10 lub 3/8 cala.
 • Dociskacze poziome serii Destaco 235 są w stanie wytrzymać obciążenie do 850 funtów.
 • Te poziome dociski szybkomocujące mają podstawę z kołnierzem lub prostą, co ułatwia instalację.
 • Wybrane modele wyposażone są w mechanizm zabezpieczający Toggle Lock Plus, który zapobiega przypadkowemu otwarciu zacisków.

Kompatybilne akcesoria

 • Destaco 240208-M: Ten neoprenowy trzpień z płaską końcówką zapewnia odporność na olej i nie zawiera LABS (silikonu). Wrzeciono to może pracować w temperaturach od -20 do 100 stopni C.
 • Destaco 235106: Ta podkładka kołnierzowa jest przeznaczona do użytku z 2010-U, 2010-UB, 2010-UR, 2010-UBR, 210-U, 210-UB, 210-UR, 210-TU, 237-U, 235-U , obejmy 235-UR, 235-UB, 309-U i 309-UR.

Normy i aprobaty

 • Zaciski zatrzaskowe serii Destaco 235 są produkowane zgodnie z normami branżowymi, takimi jak ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownika, ochrony środowiska i doskonałej wydajności zacisku.

Instalacja

 • Poziome zaciski dociskowe serii Destaco 235 są wyposażone w kołnierzową podstawę z gwintowanymi otworami do szybkiego i bezpiecznego montażu.

Często Zadawane Pytania

Jak wyregulować docisk poziomy?

Po zaciśnięciu siłę można regulować, poluzowując/dokręcając nakrętkę wrzeciona (dostarczana z wybranymi zespołami w celu ochrony przed ścieraniem, skręcaniem lub zginaniem).

Jaki smar jest idealny do obejm Destaco do ich odbudowy?

Smar do sprzęgieł, taki jak Mobil XTC, powinien być preferowany w przypadku zacisków mechanicznych Destaco, natomiast smar Magnalube G doskonale nadaje się do stosowania z uszczelnieniami cylindrów pneumatycznych.

Co oznacza zdolność trzymania zacisku?

Zdolność trzymania lub siła trzymania zacisku reprezentuje zdolność zacisku do przytrzymywania sprzętu mechanicznego lub blachy podczas montażu części samochodowych lub podczas procesów produkcyjnych.

Jakie znaczenie ma czerwony kolor rękojeści ścisków Destaco?

Kolor uchwytu klamerki nie ma takiego znaczenia, ponieważ reprezentuje on jedynie rozpoznawalny obszar. Pomaga to operatorom w szybkim i łatwym znalezieniu uchwytu.

Co oznacza siła docisku?

Siła zacisku to wielkość siły faktycznie przyłożonej do przedmiotu obrabianego poprzez zamknięcie i zablokowanie zacisku. Zwykle jest mniejsza niż podana zdolność trzymania. Rzeczywista siła zacisku zależy od różnych czynników, w tym otworu cylindra, powierzchni cylindra, pozycji wrzeciona (długość ramienia zaciskowego) i dostępnego ciśnienia powietrza. W większości przypadków siła zacisku jest około 2 do 3 razy większa od siły wywieranej przez cylinder pneumatyczny.

Czy Destaco dostarcza wodoodporne czujniki zaciskowe?

Tak, Destaco dostarcza również czujniki indukcyjne zaprojektowane zgodnie ze standardami IP65, aby zapewnić ochronę przed silnymi strumieniami hydraulicznymi, pyłem i ulewnym deszczem.

Jesteśmy tutaj aby pomóc!

Szukasz części nie wymienionej tutaj?