Łopatki i śmigła wentylatorów

Raptor Supplies oferuje szeroką gamę łopatek i śmigieł wentylatorów Dayton i Revcor zaprojektowanych w celu ułatwienia przepływu powietrza w ograniczonych przestrzeniach i środowiskach o ekstremalnych temperaturach. Nadają się do użytku z wentylatorami osiowymi, skraplaczami HVAC i indu ...   Zobacz więcej>

Raptor Supplies oferuje szeroką gamę łopatek i śmigieł wentylatorów Dayton i Revcor zaprojektowanych w celu ułatwienia przepływu powietrza w ograniczonych przestrzeniach i środowiskach o ekstremalnych temperaturach. Nadają się do stosowania z wentylatorami osiowymi, skraplaczami HVAC i dmuchawami przemysłowymi, a także mogą być stosowane jako zamiennik zużytych lub uszkodzonych łopatek i śmigieł wentylatorów. Są dostępne w wersjach ze stalowym, aluminiowym lub plastikowym korpusem, które mogą obracać się zarówno w kierunku zgodnym, jak i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Te łopatki wentylatora i śmigła o różnych kątach nachylenia łopatek, znamionowych prędkościach obrotowych, szerokościach łopatek i średnicach otworów.
Dostarczamy również trwałe i wytrzymałe piasty śmigieł firmy Dayton. Te piasty ze stali stopowej są przeznaczone do łączenia łopatki wentylatora z wałem napędowym silnika i są dostępne z otworami o średnicy 3/8, 1/2 i 5/8 cala.