Dystrybutorzy Yale Locks | Raptor Supplies Polska

YALE

Z siedzibą w Sztokholmie, Szwecja, Yale, część ASSA ABLOY Group, oferuje wysokiej jakości okucia do drzwi szeroko stosowane w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych. Czytaj więcej

FILTRY

sprzęt komputerowy

Bezpieczeństwo

O Yale

Katalog Yale Locks obejmuje zestawy zamków do klamek drzwiowych, zestawy zamków wpuszczanych, zamki bezkluczykowe z kontrolą dostępu, zamki ryglowe, zestawy zamków do klamek drzwiowych, zamki obręczowe i zamki pomocnicze. Produkty te są wytwarzane zgodnie ze standardami jakości ANSI i UL. Zamki ryglowe Yale pasują do drzwi przednich z gałkami i klamkami i są dostępne w wersjach stalowych i mosiężnych z satynowym chromem.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre zamki Yale zawierają indywidualne odniesienia do równoważnych numerów modeli zamków Alarm Lock. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne odpowiedniki zamków Yale.

Wysyłka

Te zamki Yale są na ogół niewielkie i wymagają kompaktowego opakowania. Te zamki Yale nadają się do przesyłek kurierskich, a nie frachtu lotniczego.

Główne nazwy handlowe

Siłowniki podwójne Euro Profile serii 1000

Te cylindryczne zamki kształtowe są stosowane w wejściach i sypialniach. Posiadają właściwości zapobiegające rozwiercaniu i wyrywaniu oraz są zgodne z normą EN 1303:2005, zapewniając odporność na atak fizyczny, ...Czytaj więcej 

Siłowniki podwójne Euro Profile serii 210

Te cylindryczne zamki kształtowe są stosowane w wejściach, sypialniach i cylindrach toaletowych i są dostarczane z 3 kluczami. Są wykonane z mosiądzu i są zwykle dostępne w wersji satynowo-niklowej i polerowanej...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne Yale

Technologia zębatki i zębnika

Ta technologia jest stosowana w gamach samozamykaczy Yale. Kiedy ramię drzwi jest ciągnięte, zębnik obraca się i sprzęga zęby z zębami zębatki w tłoku. To wpycha tłok w dół cylindrycznego otworu i ściska jego sprężynę znajdującą się w środku. Energia zmagazynowana podczas otwierania drzwi jest uwalniana przez sprężynę, gdy drzwi są pozostawione / puścić, aby zamknąć drzwi. Prędkość drzwi i zatrzaskiwania można kontrolować za pomocą dostępnych zaworów płynu hydraulicznego.

Często Zadawane Pytania

Która firma jest właścicielem zamków Yale?

Linus Yale Jr., jeden z najstarszych producentów i projektantów zamków, założył Yale, mając Assa Abloy jako firmę macierzystą.