Imadło Wiltona | Oficjalny dystrybutor w Wielkiej Brytanii | Raptor Supplies Polska

WILTON TOOLS

Od 1941 roku Wilton Tools, marka z siedzibą w USA z siedzibą w Elgin, Illinois, USA, produkuje wysokiej jakości imadła i narzędzia do obróbki metali do zastosowań w budownictwie, motoryzacji, produkcji metali, rzemieślnikach, usługach i MRO oraz w przemyśle komunalnym . Imadło kuliste zaprojektowane przez Hugh Vogla w 1941 roku jest nadal najlepiej sprzedającym się imadem przemysłowym. Czytaj więcej

FILTRY

obróbka

Narzędzia ręczne

Elektronarzędzia

Przesył mocy

Magazynowanie

Electrical

Konserwacja floty i pojazdów

Pneumatyka

Bezpieczeństwo

Smarowanie

Zapięcia

Sprzęt i materiały do ​​malowania

Hydraulika

HVAC i chłodnictwo

Sprzęt na zewnątrz

Sprzątanie

Instrumenty testowe

Instalacja wodna

Silniki

obróbka FILTRY

Akcesoria do obrabiarekWyświetl wszystkie

O narzędziach Wilton

Katalog Wilton Tools obejmuje imadła przemysłowe, rury prętowe, zaciski, sanki, magnetyczne nasadki szczęk, młotki kulkowe, strugi, odpylacze, wózki, siekiery i kliny do łupania. Marka imadła stołowe są przeznaczone do bezpiecznego trzymania przedmiotów podczas szlifowania, wykańczania, piłowania, planowania, wiercenia i spawania. Te imadła Wilton oferują podwójną podstawę obrotową z blokadą dla większego bezpieczeństwa i zapewniają możliwość obrotu o 360 stopni w celu ustawienia prawidłowego kąta na obrabianym przedmiocie. Co więcej, te imadła Wiltona są wyposażone w rowkowane stalowe szczęki, które zapewniają antypoślizgowy uchwyt i mają zintegrowane duże tylne kowadełko, które działa jak amortyzator i jest odporne na uderzenia uderzających narzędzi. Wiltona zaciski 90 stopni są idealne do zastosowań związanych ze spawaniem pod kątem prostym, łączeniem lub szlifowaniem. Te narzędzia Wilton są wykonane z żeliwa z kwadratowo obrobioną podstawą i bokami, aby zapewnić wysoką wytrzymałość na ściskanie i mają samocentrujące szczęki do szybkiej regulacji przedmiotów obrabianych. Posiadają również szczelinowe otwory w podstawie, które ułatwiają montaż na stole warsztatowym, oraz miedziane czopy wrzeciona, które umożliwiają ruchomej szczęce zapewnienie bezpiecznego uchwycenia części wyposażenia. Wybieraj z szerokiej gamy tych narzędzi Wilton wraz z saniami i akcesoriami zaciskowymi Raptor Supplies, zaufanego dystrybutora Wilton.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre narzędzia Wilton Tools krzyżują indywidualne odniesienia z równoważnymi numerami modeli Westward. Tak więc, jeśli szukasz silnika konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse: Raptor Supplies ma dostępne odpowiedniki Wilton Tools.

Wysyłka

Te narzędzia Wilton obejmują zarówno małe, jak i duże rozmiary. Mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te narzędzia Wilton są dostarczane przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnych przestojach.

Główne nazwy handlowe

Przewagi konkurencyjne Wilton Tools

Broń Wilton Tools Pow-R

Wilton Tools Pow-R-Arms są idealne do zapewniania wsparcia przy pracy na stałych stanowiskach roboczych, stołach warsztatowych i liniach montażowych. Ramiona te precyzyjnie i szybko przestawiają obrabiany przedmiot, eliminując konieczność zaciskania i zwalniania, minimalizując w ten sposób przestoje. Ich obrotowe pozycjonery robocze o 360 stopni ustawiają i utrzymują obrabiany przedmiot w odpowiedniej pozycji, zapewniając produkcję bez użycia rąk.

Okrągły kanał Wilton Tools

Imadła Wilton Tools mają konstrukcję z okrągłym kanałem, która umożliwia całkowicie zamknięty zespół nakrętki i wrzeciona, zachowując w ten sposób smarowanie przez dłuższy czas. Taka konstrukcja zapewnia również, że zanieczyszczenia pozostają na zewnątrz, minimalizując ryzyko tarcia. Imadła Wilton są zakotwiczone z tyłu w celu zapewnienia prostego nacisku i ciągnięcia przedmiotu obrabianego, co zapewnia wysoką trwałość.

Często Zadawane Pytania

Jak zmierzyć głębokość gardła imadła Wilton?

Głębokość gardła w imadle to odległość w pionie między górną krawędzią szczęki a czubkiem śruby głównej. Idealna głębokość gardła dla tych imadeł wynosi od 3 do 4 cali.

Jak wybrać odpowiednie imadło?

Aby wybrać właściwe imadło do danego zastosowania, użytkownik powinien sprawdzić głębokość w imadle. Imadła o większej głębokości wysięgu są idealne do trzymania nieporęcznych i dużych przedmiotów obrabianych. Dodatkowo, większe przedmioty wymagają również imadła o większej szerokości szczęk.

Jak wybrać młoty kowalski Wilton Tools?

Głównymi czynnikami branymi pod uwagę przy wyborze młotów są długość trzonu, waga i materiał. Idealnie, waga młota wynosi od 2 do 20 funtów. Jeżeli aplikacja jest związana z rozbiórką, użytkownik powinien wybrać ciężkie młoty kowalskie. Do innych zastosowań idealnie nadają się młoty kowalskie do lekkich i średnich obciążeń.

Jaka jest różnica między prostym młotkiem a młotem kowalskim?

Różnica polega na konstrukcji młotka. Młoty kowalskie mają szerokie, ciężkie i płaskie metalowe główki przymocowane do długiej rękojeści. Długa rękojeść została zaprojektowana tak, aby zapewniać silne wahania podczas wykonywania prac wyburzeniowych.