WIDIA

FILTRY

obróbka

HVAC i chłodnictwo

obróbka FILTRY

Narzędzia do cięcia maszynowegoWyświetl wszystkie

Materiały do ​​obróbki skrawaniemWyświetl wszystkie

  • Zestawy wierteł z węglika spiekanego
  • Wiertła węglikowe

    Pojedyncze i podwójne frezy cylindryczne z węglików spiekanych ze spiralnymi / spiralnymi rowkami do różnych metali żelaznych i nieżelaznych do fazowania, usuwania zadziorów i łamania krawędzi. Mają maksymalną prędkość obrotową 100000 XNUMX i są oferowane z różnymi średnicami frezów, długościami i rozmiarami trzonków

  • Rozwiertaki mocujące

O Widia

Widia GTD to marka produktowa firmy WIDIA, która od ponad 100 lat produkuje szeroką gamę produktów do systemów gwintowania. Katalog Widia Products zawiera wiertła z węglików spiekanych, pogłębiacze, gwintowniki i zestawy gwintowników w różnych długościach i rozmiarach. Pogłębiacze firmy służą do wykonywania głębokich otworów zarówno w elementach metalowych, jak i drewnianych i są dostępne w różnych kształtach i wydajnościach skrawania.
Gwintowniki Widia GTD są produkowane zgodnie z normami ANSI i DIN i służą do wykonywania precyzyjnych gwintów wewnętrznych w drewnie, metalach i tworzywach sztucznych. Gwintowniki te są dostępne w wersjach ręcznych, rurowych, spiralnych, maszynowych prostych, spiralnych rowków wiórowych i gwintowników. Raptor Supplies oferuje szeroką gamę wierteł, gwintowników i zestawów gwintowników firmy Widia zarówno w wymiarach calowych, jak i metrycznych.