Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

TYGON

Tygon, marka zależna Saint-Gobain Performance Plastics, produkuje wysokowydajne produkty do obsługi płynów i gazów dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, semidyrygent i chemiprzemysłu przetwórczego. Przeczytaj więcej

Filtruj

Pneumatyka

ADA00070ADA05074ADA05079AAG00700AAG00165AAG00007AAG00012AAG00017AAG00022AAG00027AAG00029AAG00032

Pneumatyka Filtruj

Rury

Przezroczysty, trwały, nieporowaty i chemiwęże żaroodporne przeznaczone do transportu płynów w przemyśle spożywczym, chemical, kosmetyczny i medyczny. Mają maksymalne ciśnienie robocze 55 psi i są oferowane w wariantach 25- i 50-ft

O Tygonie

Katalog Tygon obejmuje przewody, węże i złączki, taśmy samoprzylepne, systemy filtracji i urządzenia do zgrzewania na gorąco. Tygoń rury jest idealny do krytycznego przenoszenia płynów i dozowania napojów. Te elastyczne rury są wykonane z PVC, które jest odporne na ścieranie, zużycie i korozję oraz zapewnia wytrzymałość na rozciąganie do 1800 psi. Oferują maksymalną twardość 56 Shore A i mogą pracować w temperaturach od -67 do 165 stopni F. Wybierz z szerokiej gamy rur, szyjki korka, zamknięcia i pęsety włączone Raptor Supplies, zaufanego dystrybutora firmy Tygon.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre numery Kod producenta firmy Tygon krzyżują indywidualne odniesienia z odpowiednikami Dixon or Apollo numery modeli. Tak więc, jeśli szukasz produktów konkurencji, które są niedostępne lub przestarzałe, są szanse: Raptor Supplies ma dostępne odpowiednie węże Tygon.

Dlaczego my?

Raptor Supplies, zaufany dystrybutor firmy Tygon, oferuje pełną gamę produktów. Do docelowych zastosowań możemy polecić odpowiednie produkty.

Wysyłka

Rurki Tygon są dostępne w rozmiarach od małych do dużych. Te tuby mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te tuby Tygon są dostarczane przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnych przestojach.

Główny handel Names

Często zadawane pytania

Czy ftalany są niebezpieczne dla ludzi?

Są szkodliwe dla układu neurologicznego i rozrodczego człowieka, zwłaszcza dzieci.

Z jakimi normami prawnymi są zgodne jednostki Tygon S3?

Spełniają normy FDA, NSF, 3-A i REACH.

Co to jest DEHP?

DEHP to bezwonna i bezbarwna organiczna chemiCal, który jest dodawany do tworzyw sztucznych w celu uelastycznienia ich.

Z czego wykonane są węże Tygon S3?

Rurki Tygon S3 nie zawierają ftalanów i są produkowane z plastyfikatora pochodzenia biologicznego lub NIEDEHP.