tramex

Z siedzibą w Kilmacanogue w hrabstwie Wicklow w Irlandii, Tramex od 1974 roku dostarcza wysokiej jakości sprzęt testujący, idealny do zastosowań związanych z renowacją podłóg i uszkodzeń spowodowanych przez wodę oraz do sprawdzania jakości powietrza w pomieszczeniach. Szeroka linia produktów obejmuje sondy do pomiaru wilgotności, termometry, skanery, rejestratory danych sprzężenia zwrotnego oraz zestawy do renowacji i kontroli. Czytaj więcej

FILTRY

Instrumenty testowe

Narzędzia ręczne

Magazynowanie

Materiały laboratoryjne

Sprzątanie

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

Electrical

O Tramexie

Tramex elektroniczne mierniki wilgotności betonu zasilane baterią do badania wilgotności betonu, płyt stropowych i jastrychów. Mierniki te mają wyraźne analogowe pokrętło do natychmiastowego wyświetlania odczytów oraz przycisk wstrzymania do zamrożenia wyników. marki skanery dachowe i ścienne są zaprojektowane zgodnie z normami ASTM D7954 do nieniszczącej oceny warunków wilgotnościowych i śledzenia nieszczelności w systemach dachowych i w ścianach. Te łatwe w obsłudze mierniki posiadają funkcje wielotrybowe (tryb pokrycia dachowego/izolacji pianką dachu), które umożliwiają użytkownikom wybór między trybem penetracji głębokości a trybem czułości.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery katalogowe produktów Tramex (numery katalogowe producenta) zazwyczaj krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Extech, Flir & Reed Instrument. Tak więc, jeśli szukasz mierników wilgotności i akcesoriów lub zestawów do badań morskich, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, są szanse Raptor Supplies ma dostępny alternatywny produkt.

Wysyłka

Te produkty Tramex są na ogół małe i wymagają kompaktowego opakowania. Niektóre modele są dostępne w zestawie lub paczce z różnymi elementami i nadają się do wysyłki kurierskiej, a nie lotniczej.

Główne nazwy handlowe

SKIPPER 5 Miernik wilgotności

Wilgotnościomierz morski Tramex Skipper 5 to analogowy, nieniszczący przyrząd o podwójnej głębokości, który natychmiast i precyzyjnie wykrywa nadmiar wilgoci wewnątrz warstwowych lub rdzeniowych struktur boa GRP...Czytaj więcej 

Spotkanie wilgoci w betonie X5

Ten miernik wilgotności CMEX5 mierzy zawartość wilgoci i wilgotność względną w płytach i podłogach wykonanych z betonu. Posiada wbudowany higrometr do pomiaru temperatury, punktu rosy, wilgotności względnej otoczenia i...Czytaj więcej 

Skaner grudnia

Ten nieniszczący skaner służy do pomiaru wilgotności, pomiarów i wykrywania nieszczelności dachów płaskich zgodnie z normą ASTM D7954 bez ich rozrywania. Posiada ergonomiczne, łatwe w obsłudze sterowanie ...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne Tramexu

Sonda wilgotności względnej Tramex Hygro-i2

Sonda wilgotności względnej Tramex Hygro-i2 służy do przeprowadzania testów in-situ i typu kapturowego RH w posadzkach betonowych zgodnie z normami BS 8201, 8203, 5325 i ASTM F2170. Te szybkie, precyzyjne i wielokrotnego użytku sondy mierzą również wilgotność względną i wilgotność względną otoczenia, temperaturę punktu rosy i ziarna na funt.

Często Zadawane Pytania

Jak działają wilgotnościomierze Tramex?

Wilgotnościomierz Tramex działa na zasadzie, że impedancja elektryczna badanego materiału zmienia się proporcjonalnie do jego wilgotności. Tak więc pomiar zmiany impedancji elektrycznej prowadzi do pomiaru zmiany wilgotności.

Jakie akcesoria są kompatybilne z wilgotnościomierzami Tramex?

Wilgotnościomierze Tramex są kompatybilne z różnymi akcesoriami, takimi jak elektrody o różnych stylach, sondy ręczne, wymienne kołki i narzędzia do sprawdzania kalibracji.

Do czego służy zestaw do badań morskich Tramex MSK?

Zestaw do pomiarów morskich Tramex MSK zawierający wilgotnościomierz Skipper Plus, miernik rezystancji typu szpilkowego, elektrodę ręczną, higrometr cyfrowy i opcjonalny termometr powierzchniowy na podczerwień, jest używany do wykrywania nadmiernej wilgoci w kadłubach lub elementach łodzi z TWS i drewna w zastosowaniach morskich.