Dystrybutor kranów T & S | Raptor Supplies Polska

T&S

Od 1947 roku firma T&S Brass & Bronze Works, Inc. dostarcza wysoce niezawodne rozwiązania hydrauliczne do zastosowań w przemyśle spożywczym i napojowym, laboratoriach, oczyszczalniach ścieków i obiektach rekreacyjnych. Czytaj więcej

FILTRY

Instalacja wodna

Pneumatyka

Bezpieczeństwo

Sprzęt na zewnątrz

Konserwacja floty i pojazdów

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

HVAC i chłodnictwo

sprzęt komputerowy

Smarowanie

Instalacja wodna FILTRY

Wanna / KranyWyświetl wszystkie

 • Aeratory
 • Baterie łazienkowe

  Baterie mosiężne / mosiężne o niskiej zawartości ołowiu, obsługiwane ręcznie / z dozownikiem, z wylewką odlewaną / sztywną / standardową / obrotową, która zapewnia natężenie przepływu do 2.2 gal / min. Dostępne w wersjach z ostrzem, krzyżem i klamką

 • Akcesoria do kranów

  Akcesoria zamienne, takie jak wąż ze stali nierdzewnej z żaroodpornymi uchwytami, zawory natryskowe o niskim przepływie i zawory do płukania wstępnego, odpowiednie do stosowania z bateriami T & S

 • Części do naprawy kranów

  Obejmuje puste uchwyty dźwigni, uszczelki dolne, zestawy naprawcze wkładów, zespoły uchwytów zimnych kranów, wrzeciona, osłony, podkładki i wsporniki ścienne idealne do użytku w naprawach i konserwacji kranów

 • Baterie kuchenne

  Baterie naścienne i naścienne wyposażone we wkłady kompresyjne z zabezpieczeniem sprężynowym zapobiegającym krzyżowemu przepływowi wody oraz podkładką zabezpieczającą zapewniającą sztywną głowicę natryskową. Zapewnij natężenie przepływu do 55 gal / min. Dostępne w wariantach połączeń FNPT, MNPT, NPSM i FIPS

 • Baterie laboratoryjne
 • Zestawy bębnów węża do płukania wstępnego

  Zespoły otwartego bębna węża powlekanego żywicą epoksydową, składające się z wysokoprzepływowego zaworu natryskowego z łącznikiem, niebrudzącego węża, systemu zapadkowego, wspornika wielokrotnego mocowania, regulowanego zderzaka węża i portu wlotowego FNPT. Może wytrzymać odpowiednio maksymalną temperaturę i ciśnienie 140 stopni F i 125 psi

 • Baterie umywalkowe

Rury ściekoweWyświetl wszystkie

 • Odpływy zlewów

  Zawory odpływowe z odlewanego brązu, zgodne z normami ASME, z obrotowym uchwytem z żaroodpornym uchwytem z tworzywa sztucznego i otworem przelewowym z zaślepką i podkładką uszczelniającą. Są również wyposażone w wyjmowany filtr siatkowy 3-1/2 cala

O T&S

Szeroka linia produktów obejmuje baterie ręczne/czujnikowe, zawory odpływowe, sprzęt do spłukiwania, opryskiwacze, dystrybutory wody, napełniacze do szkła, zestawy bębnów z wężem do płukania wstępnego i komercyjne odpływy zlewozmywakowe. Markowy uchwyt na pokład / ścianę szklane krany wypełniające są przeznaczone do instalacji w komercyjnych kuchniach i posiadają funkcję natychmiastowego odcięcia zapobiegającą kapaniu i wyciekom. Te mosiężne krany są wyposażone w polerowane chromowane wykończenie, które jest odporne na uszkodzenia spowodowane przez płyny ścierne i regulowany wylot przepływu, zapewniający precyzyjną kontrolę przepływu. T&S zawory odpływowe są przeznaczone do montażu w przewodzie odpływowym zlewu w celu kontrolowania przepływu wody i zapobiegania zatykaniu. Są wyposażone w obrotowy uchwyt, który pozwala na łatwą i precyzyjną kontrolę przepływu oraz wyjmowane sitko, które zbiera cząsteczki jedzenia i inne zanieczyszczenia.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta T&S zawierają indywidualne odniesienia do równoważnych numerów modeli Advance Tabco, Delta i Kohler dla baterii kuchennych i łazienkowych oraz części do naprawy. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty T&S.

Wysyłka

Te produkty T&S mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te elementy są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

T&s Przewagi konkurencyjne

Elektroniczne krany ChekPoint

Te baterie bezdotykowe są wyposażone w czujniki elektroniczne, które wykrywają obecność rąk użytkownika i automatycznie włączają i wyłączają wodę, jednocześnie zmniejszając ryzyko zanieczyszczenia. Te baterie zgodne z ADA są wyposażone w zawór mieszający z regulacją temperatury, który miesza ciepłą i zimną wodę w celu uzyskania optymalnej temperatury. Obejmują one również inne funkcje, takie jak automatyczne wyłączanie, regulowane opóźnienie odcięcia wody, soczewka czujnika i filtrowany elektrozawór z serwisowalnym filtrem siatkowym. Posiadają wandaloodporne napowietrzacze, które zmniejszają przepływ wody przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia wody oraz diody LED informujące o niskim poziomie baterii i wskazaniu rozwiązywania problemów.

Często Zadawane Pytania

Jak zainstalować złącze obrotowe T&S na moim zaworze natryskowym do płukania wstępnego?

 • Odkręć uchwyt spryskiwacza od węża i umieść nową podkładkę w cylindrze węża.
 • Rozpocznij gwintowanie męskiego końca krętlika do węża. Teraz dokręć krętlik do węża za pomocą klucza imbusowego 5/16 cala.
 • Teraz umieść drugą podkładkę na końcówce obrotowej i mocno przykręć uchwyt zaworu natryskowego do krętlika, używając rąk lub klucza 7/8 cala.

Jak zainstalować baterie elektroniczne ChekPoint?

 • Przed instalacją należy zakręcić dopływ wody do kranu.
 • Zainstaluj elementy montażowe do kranu. Może to obejmować wiercenie otworów w zlewie lub blacie lub wykorzystanie istniejących otworów.
 • Podłącz przewody ciepłej i zimnej wody do kranu. Upewnić się, że połączenia są szczelne i wolne od wycieków.
 • Podłącz czujniki i przewody sterujące do skrzynki kontrolnej kranu. Upewnij się, że przewody są prawidłowo podłączone i zabezpieczone.
 • Zamontuj skrzynkę kontrolną na spodzie zlewu lub blatu za pomocą dostarczonego sprzętu.
 • Odkręć dopływ wody do kranu i sprawdź, czy nie ma wycieków.

Jak konserwować baterie ze szklanym napełniaczem?

 • Regularnie czyść kran ciepłą wodą z mydłem. Użyj miękkiej szmatki lub gąbki, aby uniknąć zarysowania powierzchni baterii.
 • Okresowo sprawdzaj kran pod kątem wycieków lub kapania. W przypadku wycieku należy dokręcić połączenia lub w razie potrzeby wymienić uszkodzone części.
 • Regularnie sprawdzaj podkładki i uszczelki wewnątrz baterii pod kątem uszkodzeń lub zużycia, które mogą powodować wycieki lub ograniczać przepływ wody. W razie potrzeby wymień podkładki lub uszczelki.
 • Okresowo sprawdzaj przewody doprowadzające wodę, aby upewnić się, że nie są zagięte lub uszkodzone. W razie potrzeby wymień.
 • Jeśli szklany kran do napełniania ma dyszę, upewnij się, że jest czysta i wolna od zanieczyszczeń. Użyj miękkiej szczotki, aby usunąć wszelkie nagromadzenia lub osady.
 • Okresowo sprawdzaj zawory regulacyjne, aby upewnić się, że temperatura mieści się w bezpiecznym i komfortowym zakresie.