SCOTCH

Od 1925 roku Scotch, część 3M, oferuje ponad 400 rodzajów taśm samoprzylepnych i niezliczone inne produkty, takie jak kleje w sprayu i super kleje do dyspenserów taśm i laminatorów. Czytaj więcej

FILTRY

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

Magazynowanie

Electrical

sprzęt komputerowy

ścierne

Pneumatyka

Materiały laboratoryjne

Instalacja wodna

Bezpieczeństwo

Sprzątanie

HVAC i chłodnictwo

Narzędzia ręczne

Spawanie

Zapięcia

O szkockiej

Szeroka linia produktów firmy obejmuje taśmy, laminatory i winyle, precyzyjne nożyczki, elementy złączne do wnętrz, paski i wieszaki, materiały opakowaniowe, paski, klipsy i pokrowce; dyspensery, podkładki filcowe, kubki na kółkach, końcówki do krzeseł, slidery, ślizgacze do krzeseł, zderzaki i inne akcesoria. szkockie taśmy pakowe są przeznaczone do bezpiecznego zamykania szerokiej gamy ciężkich pudeł i są wyposażone w podkład z folii polipropylenowej z klejem z kauczuku syntetycznego, który zapewnia dopasowanie pod obciążeniem. Łatwo się odwijają i są odporne na ścieranie, wilgoć i zadrapania, dzięki czemu można je stosować na szybkich zautomatyzowanych liniach pakujących. Mają również wysoką odporność na rozdzieranie i pękanie krawędzi oraz mogą wytrzymać temperatury do 140 stopni Fahrenheita. marki dyspensery do taśmy są wyposażone w uchwyt pistoletowy, który umożliwia operatorowi sczepianie, rolowanie, polerowanie i rozdzieranie taśmy jednym płynnym ruchem. Ich regulowany hamulec montowany na piaście kontroluje napięcie i zapewnia skuteczne uszczelnienie wzdłuż szwu pudełka, zapobiegając marnotrawstwu.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Scotch Kod producenta zawiera indywidualne odniesienia do równoważnych samoprzylepnych uszczelniaczy i taśm 3M i Intertape. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty szkockie.

Wysyłka

Te produkty Scotch wahają się od małych do dużych rozmiarów. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. W związku z tym te szkockie produkty są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

Szkocka przewaga konkurencyjna

Zgodna technologia

Innowacyjna technologia ma mikroreplikowany wzór (wiele kanałów uwalniających powietrze) wytłoczony na wyściółce, który przypomina „strukturę wafla”. Kanały te umożliwiają usuwanie powietrza i unikanie uwięzienia między folią a powierzchnią, zapewniając w ten sposób szybki, łatwy i wolny od pęcherzyków montaż. Ten aktywowany ciśnieniem klej dopasowuje się do płaskich powierzchni, prostych / złożonych krzywizn i pofałdowań, umożliwiając łatwe przesuwanie, sczepianie, zatrzaskiwanie i zmianę położenia w celu bezproblemowej aplikacji.

Często Zadawane Pytania

Jaka jest różnica między taśmą Scotch Magic a taśmą przezroczystą?

Przezroczysta taśma Scotch ma błyszczące wykończenie, natomiast taśma Scotch Magic jest mroźna na rolce, ale niewidoczna na papierze, dzięki czemu idealnie nadaje się do pisania ołówkiem lub długopisem.

Czy taśmy pakowe są wodoodporne / odporne na warunki atmosferyczne?

Taśmy pakowe Scotch mogą wytrzymać umiarkowaną ilość wilgoci przez krótki czas, ale nie są przeznaczone do długotrwałej i trudnej pogody.

Jak uzupełnić dyspenser do taśmy pakowej?

  • Usuń stary rdzeń taśmy. Umieść nową rolkę taśmy na dużej rolce i odpowiednio dociśnij. Upewnij się, że lepka strona taśmy jest skierowana w dół.
  • Delikatnie przeciągnij taśmę nad prowadnicą (w pobliżu uchwytu) i pod drugą, mniejszą rolką.
  • Pociągnij taśmę do ząbkowanej krawędzi i zacznij oklejać przedmioty.

Czy maszyna do laminowania Scotch ma jakieś funkcje oszczędzania energii?

Wybrane modele laminatorów termicznych mają wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania, która wyłącza się automatycznie po godzinie nieużywania, oszczędzając w ten sposób energię.