Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

PRZEMYSŁY SPRZEDAŻY

Filtruj

Bezpieczeństwo

Magazynowanie

sprzęt komputerowy

Bezpieczeństwo

Electrical

Oświetlenie

Meble dla hoteli i restauracji

Materiały referencyjne i edukacyjne

Bezpieczeństwo Filtruj

Identyfikacja kluczowych elementów sterującychWyświetl wszystkie

Systemy blokująceWyświetl wszystkie

Skrzynki pocztowe i wiadomościWyświetl wszystkie

  • Posty w skrzynce pocztowej

    Wytrzymałe aluminiowe słupy do skrzynek pocztowych, które mogą pomieścić skrzynki pocztowe i rozsiewacze w stylu wiejskim i postu. Słupki montowane w gruncie są wyposażone w górną płytę montażową.

  • Skrzynki pocztowe

    Skrzynki pocztowe ładowane od przodu idealne do użytku w mieszkaniach, wspólnotach mieszkaniowych, budynkach biurowych lub bazach wojskowych. Wyposażone w aluminiowe / mosiężne / stalowe drzwi z systemem bezpieczeństwa 1- / 2-kluczowym i chronioną przed warunkami atmosferycznymi klapą w przegrodzie na pocztę wychodzącą (w wybranych modelach)

O marce

Salsbury Industries jest producentem szafek i skrzynek pocztowych z certyfikatem ISO 9001:2015. Linia produktów firmy obejmuje szafki metalowe, szafki drewniane, szafki plastikowe, rozwiązania do przechowywania, komercyjne skrzynki pocztowe USPS, prywatne komercyjne skrzynki pocztowe i szafki do przechowywania telefonów komórkowych. Salsbury metalowe szafki są wykonane ze stali o grubości 16 i są powlekane proszkowo, aby zapewnić trwałość. Szafki te są dostępne w konfiguracjach jednopoziomowych, dwupoziomowych, trzypoziomowych, czteropoziomowych i sześciopoziomowych i są szeroko stosowane jako szafki basenowe, restauracyjne, gimnastyczne i mieszkalne. Salsbury posty w skrzynce pocztowej deluxe mają wytrzymałą aluminiową konstrukcję i mogą pomieścić do pięciu skrzynek na listy (w tym skrzynki na listy wiejskie i skrzynki pocztowe w stylu miejskim). Kupuj z szerokiej gamy tych słupków do skrzynek pocztowych i innych produktów Salsbury, takich jak półfabrykaty kluczy i kłódki na klucz, na Raptor Supplies.

Ekskluzywne produkty marki