PRESTO LIFTS

Od ponad 70 lat Presto Lifts tworzy wysoce precyzyjne urządzenia hydrauliczne, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność w miejscach pracy. Marka produkuje najwyższej klasy podnośniki hydrauliczne do obsługi palet i pojazdów ładunkowych oraz pozycjonowania pracowników do specjalistycznych prac. Podnośniki te są przydatne do przenoszenia sprzętu w magazynach, halach montażowych, gniazdach roboczych, laboratoriach, biurach, sklepach detalicznych, zakładach produkcyjnych, przetwórstwa spożywczego i farmaceutycznych. Czytaj więcej

FILTRY

Magazynowanie

AX20-4848AX40-4848M152M452NAS PPS2200-62PPS2200-125ASPPS2200-101ASPPS2200-62NF0-27PPS2200-62NFO-21

Magazynowanie FILTRY

Platformy podnośne

Stopa układarki obsługiwana platformą
Artykuł: AA8BCY
Model: M152
13843,64zł /jednostka
Zapytanie ofertowe

Stoły podnośne nożycowe

Nożycowe Tabela
PRESTO LIFTS

Scissor Lift Table

Pozycja (2)

Maszyny do ładowania

Układarka 1000 funtów 50 cali Wysokość podnoszenia 66 cali
Artykuł: AA8BCZ
Model: M452
15872,73zł /jednostka
Zapytanie ofertowe
  • Regulowana podstawa układarki
  • Regulowana podstawa układarki
Pozycja (3)
Wózek widłowy nad podstawą
Pozycja (2)

O windach Presto

Obszerny katalog Presto Lifts obejmuje podnośniki nożycowe, podnośniki platformowe i układarki. Presto pneumatyczne podnośniki nożycowe, są korzystne przy podnoszeniu dużych ładunków. Jednostki te osiągają siłę nośną dzięki wytrzymałemu systemowi poduszek powietrznych, który nie wymaga dodatkowej energii elektrycznej. Stoły te są standardowo wyposażone w podstawę do monitorowania czynności związanych z podnoszeniem lub opuszczaniem oraz zawór nadmiarowy ciśnienia zapewniający wymagane ciśnienie hydrauliczne. Marka produkuje również sztaplarki które są idealne do podnoszenia i układania ciężkiego sprzętu w magazynach lub w dokach. Silniki te są wyposażone w wyłącznik awaryjny i kluczykowy wyłącznik bezpieczeństwa, które chronią maszynę i operatorów podczas awarii. Podnośniki Presto oferują również sztaplarka obsługiwana nogą do bezwysiłkowego podnoszenia. Ten kompaktowy sprzęt może również zmieścić się w standardowych drzwiach i działać w ograniczonych przestrzeniach.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery modeli Presto Lifts na ogół przecinają się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów Kod producenta Autoquip i Dayton. Tak więc, jeśli szukasz sprzętu do podnoszenia, takiego jak układarki lub podnośniki platformowe, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, są szanse, że Raptor Supplies ma dostępny alternatywny produkt.

Wysyłka

Te produkty Presto Lifts obejmują zarówno małe, jak i duże rozmiary. Mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre przedmioty mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te elementy Presto Lifts są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym przy minimalnym przestoju.

Główne nazwy handlowe

Presto PowerStak

Układarki PowerStak z serii PPS2200 są wyposażone w funkcję prędkości żółwia do manewrowania w ciasnych przestrzeniach oraz przełącznik Belly Bump umożliwiający automatyczne cofanie. Te układarki są oferowane w wersji widełkowej i adju...Czytaj więcej 

Elektryczny wózek paletowy PowerJak

Wózki paletowe PowerJak z napędem elektrycznym są wyposażone w podnośnik i napęd, który umożliwia bezproblemowy transport ładunków paletowych. Wózki te są wygodniejsze i bardziej ekonomiczne niż ręczne wózki paletowe i urządzenia jeżdżące.

Presto podnosi przewagę konkurencyjną

Model LiftStik PLS53-150

LiftStik Model PLS53-150 charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, oferującą wspomaganie podnoszenia i doskonałą zwrotność. Ma lekką konstrukcję z kółkami pod spodem, co zapewnia doskonałą obsługę i stabilność. Ergonomiczny uchwyt i przełącznik sterowania podnośnikiem czubkiem palca tego podnośnika zapewniają łatwy dostęp.

Często Zadawane Pytania

Jaka jest ładowność wózków paletowych PowerJak?

Wózki paletowe PowerJak występują w różnych modelach o ładowności od 3000 do 4500 lb.

Jaka jest nośność podnośników nożycowych?

Marka oferuje nożycowe stoły podnośne w wariantach udźwigu 2000 lub 4000 funtów.

Czy stoły podnośne nożycowe są ruchome?

Podnośniki nożycowe Presto Lifts są nieruchome i muszą być przymocowane do podłogi.