Dystrybutor chłodnic wyparnych Portacool (47 pozycji) | Raptor Supplies Polska

PORT-A-COOL

Od 1990 roku Port-A-Cool produkuje chłodnice, części i akcesoria do zastosowań przemysłowych, handlowych i rolniczych. Służy do wydajnego chłodzenia w gorących środowiskach, zapewniając komfortowe warunki pracy i zwiększoną produktywność. Siedziba firmy znajduje się w Kolorado w USA. Czytaj więcej

FILTRY

HVAC i chłodnictwo

Silniki

Lakierki

Pneumatyka

O Port-a-cool

W bogatym katalogu marki znajdują się chłodnice wyparne, części, chłodnice wyparne i ich akcesoria oraz pompy z elastycznym wirnikiem na cokole. Port-A-Cool przenośne lodówki są wyposażone w media wyparne Kul Comfort służące do schładzania powietrza za pomocą odparowanej wody. Chłodnice te posiadają duży odpływ zapobiegający przelaniu, funkcję automatycznego wyłączania pompy chroniącą przed przegrzaniem oraz wskaźnik poziomu cieczy zapobiegający pracy urządzenia na sucho. Są dostępne w wariantach prądowych 8.5, 9.1, 11.9 i 15.9 A, zgodnie z wymaganiami użytkownika. Marka pompy wirnikowe stojące są kompatybilne z PACHR3601A1 Hurricane 360, Hurricane 3600 i klasycznymi przenośnymi chłodnicami wyparnymi, zapewniając wszechstronne i wygodne rozwiązania chłodzące.

Rzeczy do rozważenia

Wysyłka

Produkty Port-A-Cool mają niewielkie rozmiary. Wymagają starannego opakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego też produkty te są dostarczane przesyłką kurierską lub frachtem lotniczym, co pozwala na zminimalizowanie przestojów.

Często Zadawane Pytania

Jaka jest różnica między chłodnicami wyparnymi Port-A-Cool a chłodnicami ogólnego przeznaczenia?

Chłodnice wyparne Port-A-Cool zostały specjalnie zaprojektowane i skonstruowane z myślą o wydajnym i skutecznym chłodzeniu, podczas gdy chłodnice ogólnego przeznaczenia mogą nie zapewniać tego samego poziomu wydajności lub funkcji.

Czy Raptor Supplies oferujecie chłodnice wyparne firmy Port-A-Cool?

Tak, klienci poszukujący chłodziarek wyparnych mogą wybrać Port-A-Cool wyparne media chłodzące. Media te są wykonane z celulozy/włókien syntetycznych i są przeznaczone do pochłaniania i zatrzymywania wody. Powietrze przechodzące przez te mokre poduszki jest schładzane w procesie parowania, co czyni je niezbędnym elementem systemów chłodzenia wyparnego. Dzięki tym czynnikom powietrze uwalniane przez chłodnicę jest chłodniejsze i bardziej komfortowe dla pasażerów w gorącym i suchym klimacie.

Jak wybrać odpowiednią lodówkę Port-A-Cool do moich potrzeb?

  • Określ rozmiar obszaru chłodzenia.
  • Sprawdź klimat – suchy czy wilgotny.
  • Wybierz model o odpowiedniej wydajności chłodzenia.
  • Rozważ przenośność i opcje instalacji.
  • Przejrzyj dodatkowe funkcje.
  • Upewnij się, że odpowiada Twojemu budżetowi i potrzebom w zakresie efektywności energetycznej.