Dystrybutor induktorów Packard Draft (33 pozycje) | Raptor Supplies Polska

PACKARD

Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu firma Packard z siedzibą w Kennesaw w stanie Georgia oferuje wysokiej jakości urządzenia HVAC dla przemysłu wytwórczego, spożywczego, mechanicznego i obróbki metali. Czytaj więcej

FILTRY

Silniki

HVAC i chłodnictwo

Lakierki

Pneumatyka

O firmie Packard

Katalog firmy obejmuje dmuchawy, łopatki wentylatorów, koła pasowe, wały, sprężarki, agregaty skraplające, tłumiki łuku, bezpieczniki i zapalniki. Wzbudniki ciągu firmy Packard idealnie nadają się do rozwiązywania problemów z odpowietrzaniem spowodowanych przez niewymiarowe kominy, grzejniki, kotły i piece zarówno w wentylatorach komercyjnych, jak i przemysłowych. Te induktory są wyposażone w wytrzymały, zamknięty silnik do generowania dużego przepływu powietrza i są dostępne w obudowach ze stali, stali aluminiowanej, miedzi i tworzywa sztucznego, co zapewnia wysoką trwałość. Packarda Zatapialna pompa odwadniająca SD300 jest idealny do operacji pompowania wody w zastosowaniach związanych z ochroną przeciwpowodziową lub pompowaniem awaryjnym ze względu na swoją polipropylenową konstrukcję. Jest odporny na szeroką gamę chemikaliów i obsługuje przepływy płynów do 57 GPM na wysokości 10 stóp. To urządzenie jest wyposażone w 3-bolcowy przewód uziemiający dla bezpieczeństwa użytkownika i wymaga zasilania 120 VAC do działania. Wybierz z szerokiej gamy tych produktów dostępnych w wariantach 1/25, 1/30, 1/35, 1/40 i 1/50 HP na Raptor Supplies.

Rzeczy do rozważenia

Wysyłka

Te produkty Packard mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te elementy są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

Pasy Grinotcha

Paski te mają kształt podłoża, który zmniejsza wibracje, zużycie i początkową utratę napięcia paska. Mają również większe ściany boczne, które zapewniają większy kontakt z krążkiem. Te karbowane pasy mają precyzję...Czytaj więcej 

Sterowanie dmuchawą wentylatora ICM

Ten system sterowania z certyfikatem UL jest idealny do zastosowań w sprężarkach. Posiada zegar opóźnienia wentylatora po oczyszczeniu, który usuwa powietrze z kanałów pod koniec cyklu ogrzewania/chłodzenia. Zawiera również int...Czytaj więcej 

Silnik dmuchawy z napędem bezpośrednim EC

Ten silnik jest idealny do stosowania w piecach wewnętrznych, centralach wentylacyjnych i pompach ciepła. Wyposażony jest w technologię wykrywania obrotów, która pomaga silnikowi automatycznie wybrać kierunek obrotów podczas uruchamiania. obejmuje ...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne Packarda

Kondensator Titan HD Run

Kondensator ten jest wyposażony w technologię metalizowanej folii polipropylenowej do samoregeneracji w przypadku awarii. Wyposażony jest w czuły na nacisk przerywacz z certyfikatem UL, który umożliwia łatwe usunięcie kondensatora z obwodu pod koniec jego okresu eksploatacji (do 60000 XNUMX godzin). Zawiera opatentowany, przyjazny dla środowiska olej, który zapobiega korozji i pomaga w optymalnym przenoszeniu ciepła.

Często Zadawane Pytania

Do czego służy zapalnik z węglika krzemu?

Zapalarka z węglika krzemu służy do rozpalania pieców gazowych w celu ogrzania otaczającego powietrza w pomieszczeniu. Materiał węgliku krzemu jest zdolny do sublimacji, co pozwala mu bezpośrednio przejść ze stanu stałego do postaci gazowej, dzięki czemu dobrze sprawdza się nawet w obecności wysokich napięć i wysokich temperatur. Wykazuje również dodatkowe właściwości, takie jak ekstremalna obojętność chemiczna, odporność na korozję i doskonałe właściwości termiczne.

Co się dzieje, gdy silnik induktora ciągu ulegnie awarii?

Jeśli silnik wzbudnika ciągu ulegnie awarii, generuje hałas i zmniejsza wydajność pieca. Jeśli nie zostanie szybko wymieniony, piec przestanie działać i przestanie dostarczać ciepło.

W jakim kierunku powinien być zainstalowany induktor ciągu?

W celu uzyskania optymalnej wydajności, induktor ciągu można zainstalować na poziomych, pionowych lub nachylonych rurach wentylacyjnych.