Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

NORD-LOCK

Od 1982 roku Nord-Lock oferuje trwałe rozwiązania śrubowe dla przemysłu budowlanego, produkcyjnego, naftowego i gazowego, wydobywczego, transportowego i energetycznego. Przeczytaj więcej

Filtruj

Zapięcia

152115251530153215431544154615511567156915711573

Zapięcia Filtruj

Podkładki blokujące

  • Podkładki blokujące
  • Podkładki blokujące
  • Podkładki blokujące
  • Podkładki blokujące+ 61
Pozycja (64)
  • Podkładki blokujące klinowe
  • Podkładki blokujące klinowe
  • Podkładki blokujące klinowe
  • Podkładki blokujące klinowe+ 156
Pozycja (159)

Śruby z gniazdem

Śruba dociskowa, miseczkowa, długość 50 mm, gwint M20 x 2.5, stal, opakowanie 5 szt
Artykuł: CH6THL
Model: M07840.200.0050
97,82zł /jednostka
Zapytanie ofertowe

Nakrętki i kołpaki do kół

Nakrętka koła, rozmiar gwintu M22-1.50, klasa klasy 10
Artykuł: CG8YFV
Model: 1631
172,73zł /jednostka
Zapytanie ofertowe

O Nord-locku

Firma oferuje szeroką gamę podkładek Combi-Bolt i X-Series, podkładek klinowych, podkładki sprężyste, śruby dociskowe i nakrętki do kół. Łatwe w montażu / demontażu nakrętki do kół Nord-Lock są wstępnie nasmarowane i są przeznaczone do zabezpieczania kół pojazdów drogowych i terenowych. Nord-Lock podkładki klinowe, do zabezpieczania połączeń śrubowych, które są narażone na obciążenia dynamiczne lub silne wibracje, należy stosować napięcie zamiast tarcia. Podkładki te są wykonane ze stali / stal nierdzewna 254 SMO / stal nierdzewna 316 z gładką / delta powłoka chroniąca przed korozją na odsłoniętych powierzchniach. Oferują tolerancje grubości w zakresie od +/- 0.25 mm do +/- 0.03 cala.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre numery Kod producenta firmy Nord-Lock krzyżują indywidualne odniesienia z równoważnymi numerami modeli Fabory. Tak więc, jeśli szukasz produktów konkurencji, które są niedostępne lub przestarzałe, są szanse: Raptor Supplies ma dostępne odpowiedniki produktów Nord-Lock.

Dlaczego my?

Raptor Supplies, zaufany dystrybutor Nord-Lock, oferuje pełną gamę produktów. Możemy polecić odpowiednie produkty do różnych wymagań aplikacji.

Wysyłka

Te produkty Nord-Lock są dostępne w rozmiarach od małych do dużych. Mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te produkty Nord-Lock są dostarczane przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnych przestojach.

Główny handel Names

Podkładki serii X

Łączą one funkcję blokowania klina Nord-Lock z innowacyjnym efektem sprężyny, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przed częstym luzowaniem śrub i ryzykiem luzowania, takich jak wielokrotne zaciskanie części, sh...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne Nord-lock

Technologia blokowania klina

Nord-Lock wykorzystuje technologię blokowania klinów, aby zapewnić, że połączenia śrubowe nie zostaną poluzowane nawet w przypadku silnych wibracji i obciążeń dynamicznych. Po dokręceniu nakrętki lub śruby zęby chwytają i osadzają współpracujące powierzchnie. Ponieważ kąt krzywki jest większy niż skok gwintu, krzywki tworzą efekt klina, zapobiegając w ten sposób poluzowaniu śruby podczas jej obracania”. W ten sposób podkładki klinowe są blokowane na miejscu, umożliwiając ruch tylko po powierzchni krzywki.

Często zadawane pytania

Kto wynalazł podkładki Nord-Lock?

Rolf Steinbock wynalazł podkładki Nord-Lock.

Kiedy nie należy używać podkładki zabezpieczającej Nord?

Podkładki Nord-Lock nie są zalecane do powierzchni współpracujących, które nie są zablokowane, mają połączenia nienapięte i są twardsze niż podkładki.