Dystrybutor podkładek Nord-lock | Raptor Supplies Polska

NORD-LOCK

Od 1982 roku Nord-Lock oferuje trwałe rozwiązania śrubowe dla przemysłu budowlanego, produkcyjnego, naftowego i gazowego, wydobywczego, transportowego i energetycznego. Czytaj więcej

FILTRY

Zapięcia

O Nord-locku

Firma oferuje szeroką gamę podkładek Combi-Bolt i X-Series, podkładek klinowych, podkładki sprężyste, śruby dociskowe i nakrętki do kół. Łatwe w montażu / demontażu nakrętki do kół Nord-Lock są wstępnie nasmarowane i są przeznaczone do zabezpieczania kół pojazdów drogowych i terenowych. Nord-Lock podkładki klinowe, stosować napięcie zamiast tarcia do zabezpieczania połączeń śrubowych narażonych na obciążenia dynamiczne lub silne wibracje. Te podkładki są wykonane ze stali / stali nierdzewnej 254 SMO / stali nierdzewnej 316 z wykończeniem gładkim / delta zabezpieczającym przed korozją na odsłoniętych powierzchniach. Oferują tolerancje grubości w zakresie od +/-0.25 mm do +/-0.03 cala.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre numery Kod producenta firmy Nord-Lock krzyżują indywidualne odniesienia z równoważnymi numerami modeli Fabory. Tak więc, jeśli szukasz produktów konkurencji, które są niedostępne lub przestarzałe, są szanse: Raptor Supplies ma dostępne odpowiedniki produktów Nord-Lock.

Wysyłka

Te produkty Nord-Lock są dostępne w rozmiarach od małych do dużych. Mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te produkty Nord-Lock są dostarczane przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnych przestojach.

Główne nazwy handlowe

Podkładki serii X

Łączą one funkcję blokowania klina Nord-Lock z innowacyjnym efektem sprężyny, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przed częstym luzowaniem śrub i ryzykiem luzowania, takich jak wielokrotne zaciskanie części, sh...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne Nord-lock

Technologia blokowania klina

Nord-Lock wykorzystuje technologię blokowania klinów, aby zapewnić, że połączenia śrubowe nie zostaną poluzowane nawet w przypadku silnych wibracji i obciążeń dynamicznych. Po dokręceniu nakrętki lub śruby zęby chwytają i osadzają współpracujące powierzchnie. Ponieważ kąt krzywki jest większy niż skok gwintu, krzywki tworzą efekt klina, zapobiegając w ten sposób poluzowaniu śruby podczas jej obracania”. W ten sposób podkładki klinowe są blokowane na miejscu, umożliwiając ruch tylko po powierzchni krzywki.

Często Zadawane Pytania

Kto wynalazł podkładki Nord-Lock?

Rolf Steinbock wynalazł podkładki Nord-Lock.

Kiedy nie należy używać podkładki zabezpieczającej Nord?

Podkładki Nord-Lock nie są zalecane do powierzchni współpracujących, które nie są zablokowane, mają połączenia nienapięte i są twardsze niż podkładki.

Ekskluzywne produkty marki