Dystrybutor narzędzi do pilników i tarników Nicholson | Raptor Supplies Polska

NICHOLSON

Od 1864 r. Nicholson produkuje maszynowe pilniki metalowe do zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym, drzewnym i metalowym. Firma ma siedzibę w Providence, Rhode Island, a katalog pilników Nicholson oferuje tarniki, taśmy parowe, regulatory ciśnienia, piły ręczne, brzeszczoty do pił, czyściki do pilników, akcesoria do elektronarzędzi i pilniki ręczne do obróbki metali. Czytaj więcej

FILTRY

Narzędzia ręczne

Instalacja wodna

Pneumatyka

Bezpieczeństwo

HVAC i chłodnictwo

Elektronarzędzia

Narzędzia ręczne FILTRY

AktaWyświetl wszystkie

 • Czyszczenie plików

  Jednostronne/dwustronne karty Nicholsona, znane również jako środki do czyszczenia plików, są szeroko stosowane do odblokowywania lub czyszczenia pilników. Dwustronne kartoteki zawierają włosie z drutu stalowego po jednej stronie i szczoteczkę po przeciwnej stronie do dokładnego czyszczenia.

 • Uchwyty do pilników

  Narzędzia Nicholsona w kształcie półksiężyca mają konstrukcję przykręcaną i są wyprofilowane tak, aby pasowały do ​​dłoni podczas piłowania prostego, tokarskiego i rysunkowego. Te uchwyty są wykonane z mocnego, odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, które zapewnia odporność na uderzenia, sztywność i wytrzymałość na rozciąganie. Mają antypoślizgowe, teksturowane wykończenie, które zapewnia wygodny chwyt.

 • Pilniki ręczne i zrywaki

  Ręczne pilniki i tarniki do metalu firmy Nicholson są używane do piłowania, cięcia i ostrzenia metali, tworzyw sztucznych, pił, odlewów ciśnieniowych i surowych odlewów. Są dostępne w wielu kształtach, wzorach zębów, krawędziach i uchwytach do użytku w przemyśle elektrycznym, metalurgicznym i drzewnym.

Piły ręczne i konieWyświetl wszystkie

 • Piły ręczne

  Piły ręczne Nicholson są wyposażone w szybko zmieniające się ostrza i regulowaną korbę, która zapewnia naprężenie dla momentu obrotowego do 30000 psi. Są przeznaczone do zastosowań związanych z ciągłym cięciem i są idealne dla profesjonalnych pracowników handlowych.

O Nicholsonie

Nicholson File Company jest zarejestrowanym w ISO 9001 producentem pilników wykonywanych maszynowo. W katalogu produktów firmy znajdują się pilniki, raszple, metalowe uchwyty pilników, Pułapki parowe, piły ręczne, piły tarczowe, regulatory ciśnienia, czyściki do pilników i akcesoria do elektronarzędzi. Pilniki Nicholson są precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalne usuwanie gramów na pociągnięcie i mają zęby, które można ostrzyć, co zapewnia długą żywotność. Pilniki te mają ergonomiczny uchwyt i tylny stożek, który umożliwia wygodne i mocne chwytanie. Linia pilników ręcznych firmy obejmuje pilniki półokrągłe, pilniki nożowe, pilniki kwadratowe, pilniki osłonowe i trzy pilniki kwadratowe. Pilniki te są szeroko stosowane do piłowania, cięcia i ostrzenia metali, tworzyw sztucznych i pił w zastosowaniach związanych z obróbką drewna i metali. Raptor Supplies oferuje narzędzia ręczne do pilników metalowych firmy Nicholson w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta plików Nicholsona (numery części producenta) zazwyczaj krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do odpowiednich numerów modeli plików Simonds. Tak więc, jeśli szukasz konkurencyjnych pilników ręcznych do metalu, które są niedostępne lub przestarzałe, są szanse Raptor Supplies ma dostępne odpowiedniki starych plików Nicholsona. Klienci mogą również odwoływać się do większości tych narzędzi i metalowych pilników, korzystając z ostatnich pięciu cyfr numerów modeli.

Wysyłka

Katalog plików Nicholsona jest mały i lekki. Pliki mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre produkty mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te produkty Nicholson są dostarczane przesyłką kurierską, a nie frachtem lotniczym.

Główne nazwy handlowe

Przewagi konkurencyjne Nicholsona

Nicholsona SandSharka

Technologia Nicholson SandShark to rewolucyjna koncepcja usuwania materiału, umożliwiająca do 25 razy szybsze usuwanie niż gruby papier ścierny (ziarnistość 60). SandSharks tworzą powierzchnię wystarczająco gładką do malowania i szlifowania. Zęby są specjalnie utwardzane termicznie i ostrzone, aby z łatwością przecinały najtwardszy materiał i utrzymywały nienaruszone krawędzie. Ponadto jednostki SandShark mają wzór zębów, który jest odporny na zatykanie. Można je łatwo czyścić standardową szczotką do użytku domowego i można ich używać wielokrotnie.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego powinienem używać plików Nicholsona?

Pilniki metalowe Nicholson zapewniają szczegółowe i dokładne wykończenie w zastosowaniach związanych z obróbką metalu lub drewna. Raptor Supplies oferuje pilniki ręczne Nicholson do metalu, w tym pilniki stalowe do produkcji noży i podobne narzędzia Nicholson.

Która firma produkuje teczki Nicholson?

Crescent Nicholson jest producentem produktów do ręcznego usuwania materiału z Apex Tool Group. Obszerny katalog pilników Crescent Nicholson obejmuje pilniki, tarniki, tarniki i akcesoria.

Gdzie są produkowane pilniki Nicholsona?

Firma Nicholson File Company produkuje pilniki i narzędzia ręczne na Acorn Street w Providence w stanie Rhode Island.