Dystrybutor Miller Weldcraft | Latarka Tig | Raptor Supplies Polska

MILLER - WELDCRAFT

Siedziba główna Miller Weldcraft znajduje się w Appleton w stanie Wisconsin. Firma dostarcza rozwiązania w zakresie obróbki metali i napraw dla branży budowlanej, transportowej, lotniczej i motoryzacyjnej. Czytaj więcej

FILTRY

Spawanie

Lakierki

Sprzęt na zewnątrz

obróbka

Spawanie FILTRY

Materiały eksploatacyjne i akcesoria do spawarek i przecinarek plazmowychWyświetl wszystkie

 • Akcesoria MIG
 • Uchwyty TIG

  Obejmuje uchwyty chłodzone powietrzem (poniżej 250 A) i wodą (powyżej 200 A) przeznaczone do użytku ze spawarkami Miller TIG. Głowica w kształcie pióra z ergonomicznymi punktami kontaktowymi, które zmniejszają zmęczenie operatora, oraz kontrola gazu opuszkami palca do precyzyjnej kontroli łuków 

 • Akcesoria do spawania TIG

  Obejmuje adaptery kabli zasilających, dysze, złączki gazowe, tuleje zaciskowe, izolatory, węże i zaciski przeznaczone do użytku ze sprzętem spawalniczym TIG

 • Elektrody wolframowe

  Elektrody wolframowe o dwóch procentach cerowania, odpowiednie do niskoprądowych prac spawalniczych AC i DC, takich jak orbitalne rury / rury lub produkcja blach. Dostępne w opakowaniach po 10 sztab spawalniczych

 • Akcesoria do generatorów spawalniczych

Materiały spawalniczeWyświetl wszystkie

 • Akcesoria spawalnicze

  Stalowe prowadnice tnące przeznaczone do cięcia rur pod kątem 22, 45 i 90 stopni, a także do cięcia siodłowego. Kompatybilny z rurami od 1-7 / 8 do 4-1 / 2 cala (OD)

 • Wąż spawalniczy

O Miller - Weldcraft

Miller Weldcraft produkuje podajniki drutu, banki obciążenia, szczypce do zgrzewania punktowego, dysze, druty spawalnicze, hełmy, okulary ochronne, rękawice, przecinarki plazmowe i palniki TIG. Marka Uchwyty TIG są używane ze spawarkami TIG do spawania elementów ze stali, stali nierdzewnej, miedzi, brązu i stopów niklu. Te palniki chłodzone wodą są wyposażone w komorę z pełnym przepływem wody, która zapewnia maksymalne chłodzenie przez chłodzenie całej głowicy palnika. Kompaktowa i lekka konstrukcja zapewnia minimalizację zmęczenia, a teksturowany uchwyt maksymalizuje kontrolę nad palnikiem.

Rzeczy do rozważenia

Wysyłka

Narzędzia spawalnicze Miller Weldcraft zajmują niewiele miejsca i wymagają kompaktowego opakowania. Dzięki temu jednostki te mogą być dostarczone w krótkim czasie. Zazwyczaj są wysyłane za pośrednictwem przesyłki kurierskiej lub lotniczej.

Często Zadawane Pytania

Czym są palniki Miller Weldcraft chłodzone powietrzem?

Chłodzone powietrzem uchwyty Miller Weldcraft są wykonane z wysokiej jakości stopów miedzi i idealnie nadają się do spawania prądem poniżej 250. Są dostępne w konfiguracjach jedno- i dwuczęściowych. Są łatwe w przenoszeniu, ponieważ nie wymagają nieporęcznej chłodnicy wody.

Co jest lepsze — latarki modułowe czy z serii Micro?

Palniki z serii Modular mają wymienne głowice palnika, aby łatwo przełączać się z jednego zadania do drugiego. Z drugiej strony latarki z serii Micro zapewniają maksymalny dostęp i zwrotność w niewielkich przestrzeniach. Podsumowując, każdy wariant jest wydajny, w zależności od Twoich wymagań.

Czy firma Miller Weldcraft oferuje palniki TIG do zastosowań zmechanizowanych?

Firma dostarcza palniki automatyczne, które idealnie nadają się do zastosowań zmechanizowanych, w tym palniki chłodzone powietrzem i wodą przeznaczone do pracy przy wysokim i niskim natężeniu prądu. Są zbudowane, aby wytrzymać wysokie temperatury i cykle pracy związane z automatycznym spawaniem.