Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

Mcmaster - dostawa do Polski

Szukasz szybkiej dostawy części Mcmaster-Carr? Raptor Supplies może dostarczyć dowolny produkt Mcmaster Carr lub alternatywę klientom w całej Europie, w tym w Polsce. Katalog Mcmaster zawiera ponad 500,000 30 części przemysłowych, idealnych do wszelkich wymagań przemysłowych. Jesteśmy dystrybutorem setek amerykańskich marek przemysłowych i specjalizujemy się w rozwiązywaniu potrzeb zakupowych klientów przemysłowych i inżynieryjnych. Klienci mogą wysłać nam wiadomość lub e-mail z prośbą o wycenę Mcmaster i otrzymać formalną ofertę pocztą e-mail. Skorzystaj z szybkiej wysyłki za pośrednictwem TNT / Fedex i bez minimalnej ilości zamówienia. Zapłać w PLN kartą kredytową, Paypal lub przelewem bankowym. Kwalifikujący się klienci biznesowi mogą również zapłacić XNUMX dni po dostawie (pod warunkiem zatwierdzenia). Więc skontaktuj się z nami w sprawie odpowiednika części Mcmaster, której potrzebujesz już dziś!

Nasz zespół obsługi klienta odpowie w ciągu 30 minut!

Poprosić o wycenę

Często zadawane pytania

Katalog

Czy McMaster jest dystrybutorem?

Tak, McMaster Supply jest dystrybutorem ponad 580,000 XNUMX produktów przemysłowych. Firma posiada pięć magazynów zlokalizowanych w Georgii, Illinois, New Jersey, Ohio i Kalifornii.

Jakie produkty Mcmaster-Carr oferujecie?

Raptor Supplies jest zaufanym dystrybutorem McMaster narzędzi i sprzętu, w tym wszystkiego tak małego, jak paczka śrub imperialnych po duże, nieporęczne elementy do przenoszenia materiałów, takie jak szafki. Mcmaster oferuje przede wszystkim wysoką jakość Americwytwarzanych produktów w 26 głównych produktach category. Mcmaster Carr jest znany z tego, że jest szeroki pod względem zakresu oferowanych produktów i oferuje wszystkie opcje danego produktu, aby dopasować je do konkretnego zastosowania lub wymagań. Firma Mcmaster-Carr Supply Company dystrybuuje różnorodne katalogi artykułów przemysłowych, w tym rury i złączki, nakrętki, metale, regulatory przepływu i poziomu, systemy hydrauliczne i filtrujące, regulatory ciśnienia i temperatury, obsługę materiałów, oświetlenie elektryczne i narzędzia do przesyłu energii. Jesteśmy zaufanym dostawcą McMaster oferującym cały ich katalog.

Jedną z głównych zalet katalogu Mcmaster-Carr jest to, że oferuje produkty / części niedostępne u innych dostawców przemysłowych. Dotyczy to w szczególności elementów złącznych (śruby/śruby), które oferowane są zarówno w wersji imperialnej, jak i metrycznej.

Składanie zamówienia

Jak mogę złożyć zamówienie?

Po otrzymaniu naszej oficjalnej wyceny możesz i) wysłać Purchase Zamówienie, które odzwierciedla oferowaną cenę lub ii) po prostu odpowiedz telefonicznie / e-mailem, że chcesz kontynuować oferowaną wycenę. Raptor Supplies następnie wyśle ​​Ci fakturę proforma do zapłaty lub zaoferuje warunki płatności NET30 dla uprawnionych firm.

Sprzedajesz osobom fizycznym?

Raptor Supplies to firma typu business to business, która sprzedaje głównie klientom biznesowym, którzy cenią naszą ofertę usług. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną otrzymaniem wyceny, przyjmujemy takie prośby indywidualnie. Rozumiemy atrakcyjność katalogu Mcmaster dla osób prywatnych na całym świecie, ale jesteśmy nastawieni na zaspokajanie potrzeb klientów biznesowych.

Otrzymałem zamówienie, ale na elemencie nie ma wzmianki o McMaster Carr?

Większość klientów nie zdaje sobie sprawy, że Mcmaster jest dystrybutorem części przemysłowych, a nie producentem. Zbudowali kompleksowy katalog części przemysłowych jakości Americproducentów, a także oferują kilka premier europejskich i japońskich. Jeśli więc zamówiłeś paczkę śrub, może ona przyjść w paczce z logo marki, której się spodziewałeś. Ale jeśli jest to manometr, został wyprodukowany przez inną firmę z jej znakiem firmowym na przedmiocie. Nie przejmuj się, jeśli tak jest!

Czy oferujecie odpowiedniki Mcmaster Carr?

Jeśli masz produkt, dla którego potrzebujesz porównywalnej specyfikacji, ale niekoniecznie numeru części Mcmaster, możemy pomóc. Jak już wspomniałem, Mcmaster nie jest producentem, a świetnym dystrybutorem. Więc jeśli potrzebujesz podobnego przedmiotu, daj nam znać, a my zaoferujemy inny Americmarkowy produkt z same specyfikacje.

Jakie dokumenty możesz dostarczyć?

Oferujemy szereg dokumentów, w tym Certyfikaty Zgodności, Identyfikowalność Partii oraz Świadectwa Badania Materiałów. W przypadku niektórych pozycji, takich jak mierniki, dołączamy świadectwa kalibracji w zakresie, w jakim są one zawarte w samym produkcie. Jeśli potrzebujesz certyfikatów, prosimy o wskazanie ich w momencie składania zamówienia. Wszelkie prośby o certyfikaty po wysłaniu zamówienia nie mogą być rozpatrywane.

Jakich produktów Mcmaster-Carr nie sprzedajemy?

Istnieje wiele produktów firmy Mcmaster, których nie oferujemy, w tym przedmioty magnetyczne, niektóre smary/płyny oraz przedmioty dłuższe niż 7-8 stóp. Przedmioty magnetyczne, takie jak magnesy ziem rzadkich lub ceramiczne, mogą zakłócać działanie oprzyrządowania samolotu, dlatego nie są oferowane. Smary lub płyny Mcmaster, które zostały zaklasyfikowane jako niebezpieczne w transporcie lotniczym, również nie są dostępne w sprzedaży. Aby sprawdzić, czy możemy zaoferować smar lub płyn, sprawdź kartę charakterystyki produktu. Jeśli w sekcji 14 dokumentu w sekcji IATA znajduje się lista „Not Regulated for Transport”, możemy zaoferować wycenę. Długie przedmioty o długości większej niż 7-8 stóp są problematyczne, ponieważ kurierzy nie mogą wysyłać tych długości, a następnie wymagaliby wysyłki frachtem lotniczym.

Czy muszę podać tylko numery części Mcmaster, aby otrzymać wycenę?

Tak, po prostu podaj nam numer(y) części Mcmaster Carr. Klient czasami wysyła nam nieprawidłowe numery części Mcmaster; jest to zwykle przypadek, w którym „5” i „S” są zamienione lub „O” jest pomieszane z „0”. Wystarczy dokładnie sprawdzić numery części, zanim poprosisz o wycenę!

W niektórych przypadkach podanie prawidłowego numeru części Mcmaster nie wystarcza do wyceny konkretnego produktu. 1) Gdy przedmiot jest sprzedawany w różnych kolorach. Kosz może mieć określony numer części, ale jest dostępny w kilku kolorach. W takim przypadku należy podać nie tylko numer części, ale także podać wymagany kolor. 2) Manometry Mcmaster to kolejny obszar, w którym podanie numeru Mcmaster Carr nie wystarczy. Należy również podać wymagany zakres ciśnienia, aby oferować właściwy model. 3) Przedmioty, takie jak przewody elektryczne i balustrady, będą miały jeden numer części Mcmaster, ale będą oferowane w różnych, z góry określonych długościach. Prosząc o wycenę tych elementów, należy podać wymaganą długość.

Czas i koszty dostawy

Gdzie oferujecie dostawę artykułów Mcmaster –Carr?

Oferujemy dostawę numerów części Mcmaster do klientów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Dostawa lokalna oferowana jest klientom na terenie Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Singapuru, co oznacza, że ​​cena w naszej ofercie to wszystko, co płacisz, my dbamy o wszelkie opłaty za odprawę celną. Gdzie są warunki dostawy DAP, będziemy wysyłać produkty Mcmaster na wyciągnięcie ręki, ale wszelkie opłaty za odprawę celną są na rachunek klienta!

Klienci w krajach wymienionych na liście OFAC nie będą zadowoleni, ponieważ przestrzegamy wszystkich amerykańskich przepisów i regulacji dotyczących kontroli eksportu produktów wyprodukowanych w USA. Zastrzegamy sobie również prawo do zażądania informacji o miejscu docelowym użytkownika końcowego przed realizacją jakiegokolwiek zamówienia.

Czy McMaster Carr zapewnia wysyłkę międzynarodową?

Nie, McMaster Carr nie oferuje wysyłek międzynarodowych. Jednak zapewniamy rozwiązania tej bariery, oferując produkty McMaster wraz z odsyłaczami McMaster w celu uzyskania pomocy i wskazówek w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Dostawa lokalna oferowana jest klientom w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Singapurze.

Jakie mam opcje wysyłki produktów Mcmaster?

Zamówienia w krajach, w których oferujemy dostawę lokalną, są zazwyczaj dostarczane za pośrednictwem TNT lub poczty lokalnej (Royal Mail, Post NL, Singpost), w zależności od wagi i wartości zamówienia. W przypadku większych/cięższych przesyłek oferujemy opcje frachtu lotniczego i morskiego. Gdy poprosisz o wycenę, poinformuj nas, jaką metodę transportu chcesz wycenić (zwłaszcza w przypadku ciężkich przedmiotów).

Klienci mają również możliwość wysyłki zamówienia za pomocą własnego konta UPS / DHL / FedEx. Po prostu zaznacz to w momencie składania zamówienia, a Twoje zamówienie będzie amedoszedł.

Potrzebuję czegoś pilnie? Jak szybko możesz dostarczyć?

Nasz standardowy czas dostawyframe dla zamówień dostarczanych za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 1 tydzień. Oferujemy opcje wysyłki ekspresowej, które mogą dostarczyć zamówienia do klientów w Wielkiej Brytanii, Europie i Singapurze w ciągu 3-4 dni. Alternatywnie oferujemy odbiór z naszego magazynu w USA w ciągu 1 dnia od złożenia zamówienia.

Należy pamiętać, że opcje przesyłek ekspresowych nie są dostępne w przypadku dużych zamówień ze względu na obecne ograniczenia w dostawach frachtu lotniczego. Dostawa każdego zamówienia wysłanego transportem lotniczym może potrwać do dwóch tygodni.

Jakie są zasady zwrotu/anulowania produktów Mcmaster?

Możesz anulować dowolne zamówienie przed wysyłką, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Po wysłaniu zamówienia nie można zwrócić, chyba że produkty zostały uszkodzone podczas transportu lub dostarczono nieprawidłowy produkt.

Dla tych klientów, którzy potrzebują pewności, że zamówili właściwy produkt, możemy zaoferować zdjęcia przedmiotów zamówionych przed wysyłką. W razie potrzeby poproś o to przy składaniu zamówienia.

kontakt

Skontaktuj się natychmiast ze swoim menedżerem konta, aby uzyskać osobistą poradę.
Jesteśmy dostępni od od poniedziałku do piątku, od 07:30 do 17:00.