Mcmaster - dostawa do Polski

Poprosić o wycenę

Dodaj więcej

Szukasz szybkiej dostawy części Mcmaster-Carr? Raptor Supplies może dostarczyć dowolny produkt Mcmaster Carr lub alternatywę klientom w całej Europie, w tym w Polsce. Katalog Mcmaster zawiera ponad 500,000 30 części przemysłowych, idealnych do wszelkich wymagań przemysłowych. Jesteśmy dystrybutorem setek amerykańskich marek przemysłowych i specjalizujemy się w rozwiązywaniu potrzeb zakupowych klientów przemysłowych i inżynieryjnych. Klienci mogą wysłać nam wiadomość lub e-mail z prośbą o wycenę Mcmaster i otrzymać formalną ofertę pocztą e-mail. Skorzystaj z szybkiej wysyłki za pośrednictwem TNT / Fedex i bez minimalnej ilości zamówienia. Zapłać w PLN kartą kredytową, Paypal lub przelewem bankowym. Kwalifikujący się klienci biznesowi mogą również zapłacić XNUMX dni po dostawie (pod warunkiem zatwierdzenia). Więc skontaktuj się z nami w sprawie odpowiednika części Mcmaster, której potrzebujesz już dziś!

Często Zadawane Pytania

Katalog

Jakie produkty Mcmaster-Carr oferujecie?

Oferujemy praktycznie cały katalog Mcmaster-Carr. Obejmuje to wszystko tak małe, jak paczka imperialnych śrub do dużych, nieporęcznych elementów do przenoszenia materiałów, takich jak szafki. Mcmaster oferuje wysokiej jakości, głównie amerykańskie produkty w 26 głównych kategoriach produktów. Katalog Mcmaster Carr jest znany z tego, że 1) jest szeroki pod względem zakresu oferowanych produktów i 2) oferuje wszystkie opcje danego produktu, aby dopasować je do konkretnego zastosowania lub wymagań.

Jedną z głównych zalet katalogu Mcmaster-Carr jest to, że oferuje produkty / części niedostępne u innych dostawców przemysłowych. Dotyczy to w szczególności elementów złącznych (śruby/śruby), które oferowane są zarówno w wersji imperialnej, jak i metrycznej.

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia na części Mcmaster Carr?

Szczerze mówiąc, zaoferujemy wycenę nawet za pojedynczą śrubę, jeśli to wszystko, czego potrzebujesz. Naszym celem jest dostarczenie Ci potrzebnych produktów Mcmaster, a nie zmuszanie Cię do kupowania ilości, których nie potrzebujesz. Ale mamy minimalne opłaty za wysyłkę, ponieważ większość zamówień jest realizowana za pośrednictwem kurierów ekspresowych. Aby zapewnić szybką dostawę, wysyłamy za pośrednictwem kurierów ekspresowych, takich jak FedEx i DHL, dlatego nie oferujemy bezpłatnej dostawy.

Składanie zamówienia

Jak mogę złożyć zamówienie?

Po otrzymaniu naszej oficjalnej wyceny możesz i) wysłać Zamówienie zakupu, które odzwierciedla oferowaną cenę lub ii) po prostu odpowiedzieć telefonicznie / e-mailem, że chcesz kontynuować oferowaną wycenę. Raptor Supplies następnie wyśle ​​Ci fakturę proforma do zapłaty lub zaoferuje warunki płatności NET30 dla uprawnionych firm.

Sprzedajesz osobom fizycznym?

Raptor Supplies to firma typu business to business, która sprzedaje głównie klientom biznesowym, którzy cenią naszą ofertę usług. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną otrzymaniem wyceny, przyjmujemy takie prośby indywidualnie. Rozumiemy atrakcyjność katalogu Mcmaster dla osób prywatnych na całym świecie, ale jesteśmy nastawieni na zaspokajanie potrzeb klientów biznesowych.

Otrzymałem zamówienie, ale na elemencie nie ma wzmianki o Mcmaster Carr?

Większość klientów nie zdaje sobie sprawy, że Mcmaster jest dystrybutorem części przemysłowych, a nie producentem. Zbudowali obszerny katalog części przemysłowych wysokiej jakości amerykańskiego producenta, a także oferują niektóre z najlepszych europejskich i japońskich. Jeśli więc zamówiłeś paczkę śrub, może ona przyjść w paczce z logo marki, której się spodziewałeś. Ale jeśli jest to manometr, został wyprodukowany przez inną firmę z ich marką na przedmiocie. Nie przejmuj się, jeśli tak jest!

Czy oferujecie odpowiedniki Mcmaster Carr?

Jeśli masz produkt, dla którego potrzebujesz porównywalnej specyfikacji, ale niekoniecznie numeru części Mcmaster, możemy Ci pomóc. Jak już wspomniałem, Mcmaster nie jest producentem, a świetnym dystrybutorem. Jeśli więc potrzebujesz podobnego produktu, daj nam znać, a zaoferujemy inny produkt amerykańskiej marki o tych samych specyfikacjach.

Jakie dokumenty możesz dostarczyć?

Oferujemy szereg dokumentów, w tym Certyfikaty Zgodności, Identyfikowalność Partii oraz Świadectwa Badania Materiałów. W przypadku niektórych pozycji, takich jak mierniki, dołączamy świadectwa kalibracji w zakresie, w jakim są one zawarte w samym produkcie. Jeśli potrzebne są jakieś certyfikaty, prosimy o wskazanie w momencie składania zamówienia. Wszelkie prośby o certyfikaty po wysłaniu zamówienia nie mogą być rozpatrywane.

Jakich produktów Mcmaster-Carr nie sprzedajemy?

Istnieje wiele produktów firmy Mcmaster, których nie oferujemy, w tym przedmioty magnetyczne, niektóre smary/płyny oraz przedmioty dłuższe niż 7-8 stóp. Przedmioty magnetyczne, takie jak magnesy ziem rzadkich lub ceramiczne, mogą powodować zakłócenia w oprzyrządowaniu samolotu, więc nie są oferowane. Smary lub płyny Mcmaster, które zostały zaklasyfikowane jako niebezpieczne w transporcie lotniczym, również nie są dostępne w sprzedaży. Aby sprawdzić, czy możemy zaoferować smar lub płyn, sprawdź kartę charakterystyki produktu. Jeśli w sekcji 14 dokumentu w sekcji IATA znajduje się lista „Not Regulated for Transport”, możemy zaoferować wycenę. Długie przedmioty o długości większej niż 7-8 stóp są problematyczne, ponieważ kurierzy nie mogą wysyłać tych długości, a następnie wymagaliby wysyłki frachtem lotniczym.

Czy muszę podać tylko numery części Mcmaster, aby otrzymać wycenę?

Tak, po prostu podaj nam numer(y) części Mcmaster Carr. Klient czasami wysyła nam nieprawidłowe numery części Mcmaster; jest to zwykle przypadek, w którym „5” i „S” są zamienione lub „O” jest pomieszane dla „0”. Wystarczy dokładnie sprawdzić numery części, zanim poprosisz o wycenę!

W niektórych przypadkach podanie prawidłowego numeru części Mcmaster nie wystarcza do wyceny konkretnego produktu. 1) Gdy przedmiot jest sprzedawany w różnych kolorach. Kosz może mieć określony numer części, ale występuje w kilku kolorach. W takim przypadku należy podać nie tylko numer części, ale także podać wymagany kolor. 2) Manometry Mcmaster to kolejny obszar, w którym podanie numeru Mcmaster Carr nie wystarczy. Należy również podać wymagany zakres ciśnienia, aby oferować właściwy model. 3) Przedmioty, takie jak przewody elektryczne i balustrady, będą miały jeden numer części Mcmaster, ale będą oferowane w różnych, z góry określonych długościach. Prosząc o wycenę tych elementów, należy podać wymaganą długość.

Czas i koszty dostawy

Gdzie oferujecie dostawę artykułów Mcmaster –Carr?

Oferujemy dostawę numerów części Mcmaster do klientów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Dostawa lokalna oferowana jest klientom w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Singapurze, co oznacza, że ​​cena w naszej ofercie to wszystko, co płacisz, my dbamy o wszelkie opłaty za odprawę celną. W przypadku, gdy warunki dostawy są DAP, produkty Mcmaster zostaną wysłane do Twojego domu, ale wszelkie opłaty za odprawę celną są na rachunek klienta

Klienci w krajach wymienionych na liście OFAC nie będą zachwyceni, ponieważ przestrzegamy wszystkich amerykańskich przepisów i regulacji dotyczących kontroli eksportu produktów wyprodukowanych w USA. Zastrzegamy sobie również prawo do zażądania informacji o miejscu docelowym użytkownika końcowego przed realizacją zamówienia.

Jakie mam opcje wysyłki produktów Mcmaster?

Zamówienia w krajach, w których oferujemy dostawę lokalną, są zazwyczaj dostarczane za pośrednictwem TNT lub poczty lokalnej (Royal Mail, Post NL, Singpost), w zależności od wagi i wartości zamówienia. W przypadku większych/cięższych przesyłek oferujemy opcje frachtu lotniczego i morskiego. Gdy poprosisz o wycenę, poinformuj nas, jaką metodę transportu chcesz wycenić (zwłaszcza w przypadku ciężkich przedmiotów).

Klienci mają również możliwość wysyłki zamówienia za pomocą własnego konta UPS / DHL / FedEx. Po prostu zaznacz to w momencie składania zamówienia, a Twoje zamówienie zostanie zmienione.

Potrzebuję czegoś pilnie? Jak szybko możesz dostarczyć?

Nasz standardowy czas dostawy zamówień dostarczanych za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 1 tydzień. Oferujemy opcje wysyłki ekspresowej, które mogą dostarczyć zamówienia do klientów w Wielkiej Brytanii, Europie i Singapurze w ciągu 3-4 dni. Alternatywnie oferujemy odbiór z naszego magazynu w USA w ciągu 1 dnia od złożenia zamówienia.

Należy pamiętać, że opcje wysyłki ekspresowej nie są dostępne dla dużych zamówień ze względu na obecne ograniczenia w dostawach frachtu lotniczego. Dostawa każdego zamówienia wysłanego transportem lotniczym może potrwać do dwóch tygodni.

Jakie są zasady zwrotu/anulowania produktów Mcmaster?

Możesz anulować dowolne zamówienie przed wysyłką, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Po wysłaniu zamówienia nie można zwrócić, chyba że produkty zostały uszkodzone podczas transportu lub dostarczono nieprawidłowy produkt.

Dla tych klientów, którzy potrzebują pewności, że zamówili właściwy produkt, możemy zaoferować zdjęcia przedmiotów zamówionych przed wysyłką. W razie potrzeby poproś o to przy składaniu zamówienia.