MASTER LOCK

Od 1921 roku firma Master Lock projektuje i produkuje wysokiej jakości zamki, kłódki i inne produkty zabezpieczające do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Jej główna siedziba znajduje się w Oak Creek, Wisconsin, USA. Czytaj więcej

FILTRY

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Magazynowanie

sprzęt komputerowy

Konserwacja floty i pojazdów

Pneumatyka

Elektronarzędzia

Meble dla hoteli i restauracji

Zapięcia

O Master Lock

Linia produktów do kłódek Master Lock obejmuje kłódki z blokadą, kłódki szyfrowe i kłódki z kluczem wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości i aluminium do ochrony przed każdą pogodą. Oferują kompletną linię blokad kablowych, zamków ryglowych, blokad wyłączników automatycznych, pierścieni blokujących i zamków. marki blokady zaworów kulowych mają aluminiowo-stalową konstrukcję odporną na korozję i ekstremalne temperatury. Są one zaprojektowane tak, aby mocno zaciskały się na ograniczniku uchwytu, aby ograniczyć ruch uchwytu. Główny zamek niewypełnione stanowiska kłódkowe to pojemniki na kłódki zabezpieczające do trzymania kłódek bezpieczeństwa w pobliżu punktu blokady i zapewnienia, że ​​wszystkie miejsca izolacji są zaadresowane. Są w stanie pomieścić do 12 kłódek bezpieczeństwa.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre numery Kod producenta Master Lock zawierają indywidualne odniesienia do równoważnych numerów modeli Brady. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty Master Lock.

Wysyłka

Te produkty Master Lock mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te elementy Master Lock są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

Komercyjne kłódki Magnum

Komercyjne kłódki Magnum zapewniają wysokie bezpieczeństwo i odporność na warunki atmosferyczne w zastosowaniach w środowiskach korozyjnych, zewnętrznych i żrących. Zapewniają ochronę obwodu, sprzętu i pojazdu...Czytaj więcej 

Kłódki ProSeries

Kłódki ProSeries firmy Master Lock to zamki o wysokim stopniu bezpieczeństwa, z możliwością wielokrotnego klucza, zaprojektowane z mosiądzu, stali i aluminium, aby zaspokoić różne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Wymienny rdzeń i cylinder okucia drzwi...Czytaj więcej 

Przewaga konkurencyjna Master Lock

Sterowanie kluczem krawędziowym

Kontrola klawiszy Edge wykorzystuje opatentowaną technologię & cylinder do ochrony zdalnych, przenośnych i mobilnych aplikacji zabezpieczających. Tych kluczy Edge nie można wycinać ani kopiować bez zgody właściciela. Są używane w kłódkach American Lock i Master Lock i zapewniają ekonomiczny system kluczy w wielu aplikacjach zabezpieczających kłódki

Technologia BumpStop

Technologia BumpStop firmy Master Lock to oczekujące na opatentowanie rozwiązanie problemu włamania do zamka, metody otwierania zamka bez pozostawiania dowodów. Technologia BumpStop zapobiega przenoszeniu siły z klucza uderzeniowego na kołki i blokuje obrót cylindra. Technologia została przetestowana przez ASTM International, a zamki Master Lock przekroczyły kryteria testu uderzeniowego zamka klasy 6 ze względu na stożkowy kołek zabieraka z odwróconym nachyleniem, wysokowydajną sprężynę i precyzyjną komorę tolerancji. Technologia BumpStop jest dostępna z większością kłódek bębenkowych i kłódek z kluczykiem.

Technologia BlockGuard Anti-Shim

Technologia BlockGuard Anti-Shim zapobiega zakładaniu podkładek poprzez włożenie specjalnie zaprojektowanego narzędzia do podkładek w mechanizm zatrzasku, co może spowodować zwolnienie i odblokowanie zamka bez użycia klucza. Zamki szyfrowe BlockGuard są wyposażone w unikalną technologię płaskiego zatrzasku, która faktycznie blokuje otwieranie zamka narzędzi do podkładek. Ta ulepszona technologia zamka szyfrowego utrudnia włamanie się do zamka intruzom, zapewniając użytkownikowi dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

Często Zadawane Pytania

Jaka jest różnica między kłódką z takim samym kluczem a kłódką z kluczem głównym?

Kłódka z takim samym kluczem umożliwia otwieranie wielu kłódek tym samym kluczem, podczas gdy kłódka z kluczem głównym umożliwia otwieranie wielu kłódek za pomocą różnych kluczy, a także umożliwia otwieranie wszystkich zamków za pomocą klucza głównego.

Jak wymienić baterię w kłódce biometrycznej Master Lock 4901?

  • Zdejmij dolną osłonę.
  • Obróć otwór komory baterii za pomocą monety o 90 stopni w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
  • Otwórz i wyjmij starą baterię.
  • Włóż nową baterię CR2 biegunem dodatnim skierowanym w prawo.
  • Zamknij komorę baterii i obróć gniazdo o 90 stopni zgodnie z ruchem wskazówek zegara i załóż dolną pokrywę.

Jak ustawić kombinację w skrzynkach z blokadą przyciskową Master Lock 5422D i 5423D?

  • Wprowadź kombinację, aby otworzyć skrytkę. Jeśli użytkownik ustawia kombinację po raz pierwszy, naciśnij przycisk CLEAR (C), a następnie przycisk OPEN.
  • Znajdź 12 żółtych plastikowych guzików za drzwiami.
  • Użyj dołączonego żółtego narzędzia do kodowania lub małego płaskiego śrubokręta, NACIŚNIJ i OBRÓĆ cyfry lub symbole, których chcesz użyć, do pozycji SET ON.
  • Upewnij się, że cyfry lub symbole, których nie używasz, są ustawione w pozycji SET OFF.