KIPP

Od ponad 100 lat Kipp produkuje wysokiej jakości i innowacyjne narzędzia mocujące, standardowe komponenty i części eksploatacyjne do użytku w przemyśle opakowaniowym, medycznym, morskim, motoryzacyjnym, chemicznym i spożywczym. Czytaj więcej

FILTRY

Zapięcia

obróbka

Narzędzia ręczne

Magazynowanie

Pneumatyka

sprzęt komputerowy

Instalacja wodna

Bezpieczeństwo

Hydraulika

Electrical

O Kipp

Bogaty katalog produktów marki obejmuje szeroką gamę gałek, uchwytów, uchwyty dźwigni krzywkowej, zawiasy, łączniki rurowe i inne. Asortyment regulowanych uchwytów KIPP obejmuje klasyczne uchwyty kulkowe i nowoczesne konstrukcje z dźwigniami krzywkowymi zapewniającymi niemęczącą obsługę. The dźwignie napinające przeznaczone są do pracy z uchwytami w operacjach, w których niewielkie prześwity ograniczają obrót uchwytu. Dźwignie te mają stalowo-plastikowy uchwyt z wykończeniem z czarnego tlenku, co zapewnia odporność na korozję i dodatkową wytrzymałość. Są ponadto dostępne w różnych rozmiarach calowych z uchwytami obracającymi się od 0 stopni do 5 stopni.

Rzeczy do rozważenia

Wysyłka

Te produkty Kipp są dostępne w rozmiarach od małych do dużych. Mogą wymagać starannego pakowania, ponieważ niektóre przedmioty mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego produkty marki dostarczane są przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnych przestojach.

Główne nazwy handlowe

Przewagi konkurencyjne Kipp

Dźwignie zaciskowe SYMPAtouch

Dźwignie zaciskowe SYMPAtouch są wykonane z miękkiego, antypoślizgowego materiału, który składa się z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym i termoplastycznego elastomeru, co zapewnia optymalną stabilność i bezpieczeństwo chwytu. Mają zamkniętą konstrukcję, która zapewnia doskonałą ochronę przed brudem. Są one również wyposażone w przycisk, który ułatwia odczepianie i pozwala na łatwe użycie uchwytu.

Często Zadawane Pytania

Czym są dźwignie zaciskowe?

Dźwignie zaciskowe to urządzenia mechaniczne, które umożliwiają optymalne dokręcanie i odkręcanie śrub poprzez obrót dźwigni, eliminując w ten sposób użycie narzędzi.

Jaka jest funkcja pokręteł radełkowanych?

Pokrętła radełkowane zapewniają doskonałą ergonomię i pewny chwyt dłoni użytkownika podczas manewrowania.

Jaki jest pożytek z biopolimeru?

Biopolimery są wytwarzane przez żywe organizmy, takie jak rośliny lub drobnoustroje, i są przyjazne dla użytkownika, opłacalne i odnawialne w porównaniu z biopolimerami syntetycznymi. Niektóre przykłady biopolimerów to kolagen, żelatyna, celuloza, skrobia, alginian i fibroina jedwabiu.