Dystrybutor Ingersoll-rand (11487 artykułów) | Raptor Supplies Polska

INGERSOLL-RAND

Z siedzibą główną w Davidson w Karolinie Północnej w Stanach Zjednoczonych firma Ingersoll Rand produkuje różne urządzenia i narzędzia dla przemysłu lotniczego, budowlanego, motoryzacyjnego, przetwórstwa chemicznego, kosmetycznego, spożywczego, produkcyjnego, elektronicznego, naftowego i gazowego oraz wydobywczego. Czytaj więcej

FILTRY

Pneumatyka

Magazynowanie

Instalacja wodna

Konserwacja floty i pojazdów

Elektronarzędzia

Przesył mocy

HVAC i chłodnictwo

Narzędzia ręczne

sprzęt komputerowy

obróbka

Smarowanie

Electrical

Bezpieczeństwo

Silniki

Lakierki

Spawanie

Sprzęt i materiały do ​​malowania

Meble dla hoteli i restauracji

ścierne

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

Hydraulika

Pneumatyka FILTRY

Narzędzia pneumatyczneWyświetl wszystkie

 • Szlifierki pneumatyczne

  Niskowibracyjne szlifierki kątowe Ingersoll Rand do zastosowań przemysłowych są idealne do usuwania lekkich materiałów, czyszczenia odlewów zgrubnych, czyszczenia spawów, a także innych prac wykończeniowych. Są one wyposażone w sprężynowy zatrzask, aby uniknąć przypadkowego otwarcia przepustnicy i mają maksymalną prędkość obrotową 12000 obr./min.

 • Narzędzia do odcinania powietrza

  Narzędzia do odcinania powietrza do zastosowań przemysłowych i ogólnych firmy Ingersoll Rand usuwają tłumiki i rury wydechowe podczas wymiany układu wydechowego i przecinają blachę, nakrętki i śruby. Posiadają ergonomicznie zaprojektowaną rękojeść dla maksymalnego komfortu operatora i zmniejszonego przenoszenia zimna.

 • Szlifierki pneumatyczne

  Pneumatyczne szlifierki tarczowe Ingersoll Rand szlifują i wygładzają powierzchnie twardych materiałów, takich jak drewno, metal i tworzywa sztuczne, wykorzystując siłę powietrza. Posiadają regulowany, wbudowany regulator do pozytywnej kontroli prędkości i mają maksymalną prędkość obrotową 20000 obr./min.

 • Wiertła pneumatyczne

  Firma Ingersoll Rand oferuje wiertarki ręczne i stacjonarne w kompaktowych rozmiarach, które wiercą lub wbijają się w powierzchnie, takie jak twarde skały w zastosowaniach budowlanych i konserwacyjnych. Mają wytrzymałe dwurzędowe wrzeciono, które zapewnia dokładniejsze otwory i mniej uszkodzeń części.

 • Szlifierki do wykańczania powietrza

  Pneumatyczne szlifierki wykańczające Ingersoll Rand mają konstrukcję dwutłokową, która zapewnia dodatkową rezerwę mocy, aby uniknąć przeciągnięcia. Obsługują one ciężkie prace szlifierskie, takie jak wygładzanie szpachli do karoserii lub kształtowanie i wyrównywanie dużych płaskich powierzchni.

 • Szlifierki pneumatyczne

  Pneumatyczne szlifierki i przecinaki firmy Ingersoll Rand obracają tarcze ścierne lub inne nasadki w celu usunięcia materiału i powierzchni gotowych do powlekania. Narzędzia te są zasilane sprężonym powietrzem i są lekkie, co zmniejsza zmęczenie użytkownika podczas intensywnego użytkowania.

 • Uchwyty do dłut pneumatycznych

  Elementy ustalające dłuta do młota pneumatycznego firmy Ingersoll Rand są przeznaczone do mocowania dłuta wewnątrz młota pneumatycznego, przy jednoczesnym utrzymaniu jego luzu i łatwej kontroli podczas cięcia lub rzeźbienia twardych powierzchni oraz łamania kamieni.

 • Młotki pneumatyczne

  Młoty kujące Ingersoll Rand mają długą lufę, która pozwala na dłuższą długość skoku i większą siłę napędową niż młoty pneumatyczne. Usuwają ciężki żużel i nagromadzenie, odłupują przyczepione warstwy, wyrywają stopione materiały i rozkładają zmontowane elementy.

 • Klucze udarowe pneumatyczne

  Pneumatyczne klucze udarowe firmy Ingersoll Rand są przeznaczone do odkręcania lub dokręcania nakrętek i innych mechanicznych elementów złącznych w zastosowaniach o dużej objętości i przy wysokim momencie obrotowym, takich jak prace montażowe i motoryzacyjne. Te klucze mają brązową płytkę końcową, która zmniejsza ryzyko upuszczenia nakrętek lub śrub. Wyposażone są w mechanizm Twin hammer, zapewniający stałą moc i równowagę.

 • Nożyce i nożyce pneumatyczne

  Przecinarki i nożyce pneumatyczne Ingersoll Rand zapewniają doskonałą kontrolę i precyzję podczas cięcia metali o maksymalnej grubości 18 gabarytów.

 • Szlifierki pneumatyczne
 • Polerki pneumatyczne i bufory
 • Grzechotki pneumatyczne
 • Szlifierki pneumatyczne
 • Piły pneumatyczne
 • Akcesoria do wertykulatorów powietrza
 • Wkrętaki pneumatyczne
 • Akcesoria do narzędzi pneumatycznych
 • Zestawy kombinowane narzędzi pneumatycznych
 • Szlifierki do matryc
 • Koparki chodnikowe i młoty pneumatyczne
 • Długopisy grawerskie
 • Igły Scalers
 • Nakrętki
 • Narzędzia perkusyjne
 • Nitery
 • Ramiona reakcyjne

Akcesoria do sprężarek powietrzaWyświetl wszystkie

Sprężarki powietrza i pompy próżnioweWyświetl wszystkie

12

O Ingersoll-rand

Katalog Ingersoll Rand obejmuje szeroką gamę produktów, w tym sprężarki powietrza, szlifierki, bufory, szlifierki, polerki, skalery dłutowe, klucze udarowe, rozruszniki pneumatyczne, młoty pneumatyczne, narzędzia impulsowe, sprzęt do kalibracji i wiele innych. Ingersoll Rand elektryczne sprężarki powietrza zapewniają strumień powietrza o wysokim ciśnieniu do napędzania szeregu urządzeń pneumatycznych. Te sprężarki powietrza są wyposażone w żebrowane cylindry zwiększające chłodzenie pomp w zamkniętych środowiskach oraz użebrowany miedziany intercooler w celu zwiększenia wydajności pompy przy jednoczesnym obniżeniu temperatury roboczej. Pompy sprężarek powietrza Ingersoll Rand są wyposażone w rozrusznik magnetyczny, który zapewnia bezpieczne uruchamianie silnika pod obciążeniem. Oferują ponadwymiarowe łożyska klasy przemysłowej, aby zminimalizować tarcie, przedłużając trwałość pompy. Te chłodzone powietrzem pompy sprężarkowe są wyposażone w wywinięty wał korbowy, indywidualnie odlewane cylindry i jednoczęściowy korbowód w celu zminimalizowania i uproszczenia wymagań konserwacyjnych.
Ingersoll Rand młoty pneumatyczne są przeznaczone do ogólnego cięcia, skrobania, strugania i lekkich zastosowań w układach wydechowych w różnych zakładach motoryzacyjnych i produkcyjnych. Te młoty pneumatyczne mają tłok poddany obróbce cieplnej i lufy ze stali stopowej, co zapewnia wysoką niezawodność, a także wbudowany regulator mocy, który zapewnia precyzyjną kontrolę prędkości podczas pracy młota. Marka oferuje również części do wiatrówek, w tym dysze i kolektory włączone Raptor Supplies.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta (numery części producenta) firmy Ingersoll Rand na ogół krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Speedaire & Gast. Tak więc, jeśli szukasz konkurencyjnej sprężarki powietrza, która jest niedostępna lub przestarzała, są szanse Raptor Supplies ma dostępny odpowiednik produktu Ingersoll Rand.

Wysyłka

Te urządzenia i narzędzia Ingersoll Rand są dostępne w różnych rozmiarach i opakowaniach i wymagają opakowania w zależności od rozmiaru wysyłanego sprzętu. Dlatego dostarczane są w opakowaniach zapewniających bezpieczeństwo sprzętu podczas transportu. Sprzęt i narzędzia firmy Ingersoll Rand są odpowiednie do przesyłek kurierskich i frachtu lotniczego.

Główne nazwy handlowe

Przewagi konkurencyjne firmy Ingersoll-rand

Technologia Ingersoll Rand V-Shield

Technologia Ingersoll Rand V-Shield jest wykorzystywana w sprężarkach powietrza w celu zmniejszenia ogólnej liczby połączeń wewnątrz sprężarki, a tym samym zmniejszenia ścieżek wycieku, które mogą zmniejszyć wydajność sprężarki powietrza. Dzięki technologii V-Shield wszystkie krytyczne mocowania wewnątrz sprężarek powietrza są zabezpieczone uszczelkami czołowymi typu O-ring, które eliminują wszelkie zniekształcenia. Dodatkowo plecione węże z PTFE i stali nierdzewnej dodatkowo zmniejszają ryzyko wycieku.

Progresywne sterowanie adaptacyjne (PAC) Ingersoll Rand

Funkcja Progressive Adaptive Control firmy Ingersoll Rand jest stosowana w sprężarkach powietrza. Ta funkcja precyzyjnie monitoruje kluczowe parametry operacyjne, stale dostosowując się w celu wyeliminowania nieoczekiwanych przestojów. Ta funkcja dostosowuje również moc wyjściową systemu w odpowiedzi na ekstremalne warunki zewnętrzne, zapewniając jednocześnie ciągłość pracy.

Zmienne łopatki kierujące wlotu Ingersoll Rand

Odśrodkowe sprężarki powietrza firmy Ingersoll Rand są wyposażone w regulowane łopatki kierujące wlotem, które minimalizują zapotrzebowanie na moc i zwiększają wydajność systemu. Te łopatki kierujące wytwarzają ruch wirowy na wlocie powietrza w tym samym kierunku co wirnik. Zmniejsza wymagania dotyczące wkładu pracy i maksymalizuje wydajność sprężarki.

Często Zadawane Pytania

Czy sprężarki Ingersoll Rand można pozostawić napełnione sprężonym powietrzem?

Tak, całkowicie bezpieczne jest pozostawienie kompresorów wypełnionych sprężonym powietrzem przez dłuższy czas. Zaleca się jednak opróżnianie nieużywanych zbiorników sprężonego powietrza.

Czy sprężarki powietrza Ingersoll Rand mogą się przegrzewać?

Nie, sprężarki powietrza firmy Ingersoll Rand mają wbudowany system chłodzenia, który zapobiega przegrzewaniu się sprężarki powietrza podczas pracy w zamkniętych przestrzeniach. Wybrane modele mają wbudowany mechanizm chłodzący, a niektóre produkty mają użebrowaną konstrukcję eliminującą ryzyko przegrzania.

Czym są tłokowe sprężarki powietrza Ingersoll Rand?

Tłokowe sprężarki powietrza firmy Ingersoll Rand są wyposażone w tłok i cylinder napędzany wałem korbowym do sprężania powietrza i dostarczania go do różnych narzędzi i maszyn pneumatycznych. Sprężarki te mają zwartą konstrukcję, dzięki czemu nadają się do lekkich i średnich zastosowań.

Czym są odśrodkowe sprężarki powietrza Ingersoll Rand?

Odśrodkowe sprężarki powietrza Ingersoll Rand wytwarzają sprężone powietrze za pomocą siły odśrodkowej. Te duże maszyny do prasowania mają konstrukcję promieniową i nadają się do zastosowań na dużą skalę. Te odśrodkowe sprężarki powietrza pracują pod stałym ciśnieniem, generując sprężone powietrze.