HYDE

Od 1875 roku Hyde Tools produkuje narzędzia do przygotowania powierzchni, w tym szpachle i skrobaki. Siedziba firmy znajduje się w Southbridge, Massachusetts, USA. Czytaj więcej

FILTRY

Narzędzia ręczne

Sprzęt i materiały do ​​malowania

Sprzęt na zewnątrz

Pneumatyka

Instalacja wodna

Sprzątanie

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

ścierne

Narzędzia ręczne FILTRY

Narzędzia do suchej zabudowy i tynkowaniaWyświetl wszystkie

O Hyde

Katalog produktów Hyde Tools obejmuje narzędzia do czyszczenia i mycia ciśnieniowego, narzędzia do podłóg i płytek, narzędzia do szkła, narzędzia do malowania, narzędzia do suchej zabudowy, narzędzia do szlifowania, skrobaki, tyczki natryskowe, systemy natrysku bezpowietrznego, szczotki druciane, narzędzia do naprawy ścian i tapet, płytki i materiały ścierne. marki łaty ścienne nadają się do łatania otworów w płytach gipsowo-kartonowych lub tynku. Te łaty ścienne są wyposażone w siatkę z włókna szklanego, która eliminuje konieczność wstępnego tynkowania. Są dostępne w kwadratowych rozmiarach ramek 4 i 6 cali. Narzędzia Hyde'a pistolety do uszczelniania przeznaczone są do stosowania z klejami, masami uszczelniającymi i smarami do uszczelniania połączeń między powierzchniami drewnianymi, kompozytowymi, szklanymi, gumowymi i plastikowymi. Wyposażone są w szybko zwalnianą dźwignię kciuka i wbudowany obcinak dziobka z narzędziem do nakłuwania uszczelki do łatwego otwierania probówek.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta Hyde Tools krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Milwaukee i Westward. Więc jeśli szukasz produktów konkurencji, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, są szanse Raptor Supplies ma dostępny równoważny sprzęt oświetleniowy Hyde Tools. Klienci mogą również odsyłać do większości urządzeń Hyde Tools, korzystając z ostatnich 5 cyfr numeru modelu.

Wysyłka

Te produkty Hyde Tools mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te produkty Hyde Tools są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

Noże przegubowe SuperFlexx

Noże do fug SuperFlexx są stosowane przy montażu i wykańczaniu płyt kartonowo-gipsowych. Łączą w sobie funkcjonalność noża do szpachlowania, służącego do nakładania i wygładzania masy szpachlowej, z drugiej strony młotka ...Czytaj więcej 

Profesjonalne noże do tapetowania ze stali nierdzewnej

Noże do tapet Pro Stainless znajdują zastosowanie w procesie montażu i wykańczania płyt kartonowo-gipsowych. Zostały zaprojektowane specjalnie do nakładania i wygładzania masy szpachlowej lub błota z płyt kartonowo-gipsowych na spoiny klejone. Cz...Czytaj więcej 

Wałki do malowania narożników

Wałki malarskie Corner Ease przeznaczone są do malowania narożników i krawędzi. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić odpowiednie pokrycie i precyzję podczas malowania narożników, krawędzi i ciasnych przestrzeni.

Często Zadawane Pytania

Co to jest osłona farby?

Osłona farby to narzędzie stosowane w malarstwie do tworzenia prostych krawędzi i zabezpieczania powierzchni przed przypadkowym nałożeniem farby. Zwykle składa się z cienkiego, płaskiego kawałka sztywnego materiału, takiego jak metal lub plastik, z prostą krawędzią, którą można trzymać na powierzchni podczas malowania. Osłona farby pomaga zapobiegać wyciekaniu lub rozprzestrzenianiu się farby poza żądany obszar, co skutkuje czystszymi liniami i bardziej schludnymi pracami malarskimi.

Jakich rodzajów uszczelniaczy można używać z pistoletem do uszczelniania?

Kompatybilne uszczelnienia obejmują uszczelki silikonowe, akrylowe, lateksowe i poliuretanowe. Każdy rodzaj uszczelnienia ma określone właściwości i nadaje się do różnych powierzchni i zastosowań.

Jak konserwować noże Hyde Tools?

  • Po każdym użyciu dokładnie wyczyść nóż, usuwając zaschnięty materiał lub pozostałości.
  • Do czyszczenia ostrza używaj ciepłej wody i łagodnego detergentu, a następnie wytrzyj je szmatką lub gąbką.
  • Unikaj stosowania ostrych chemikaliów, które mogą uszkodzić ostrze lub rękojeść.
  • Przed schowaniem całkowicie wysusz nóż, aby zapobiec rdzy lub korozji.
  • Przechowuj nóż w suchym miejscu, najlepiej w futerale ochronnym lub uchwycie, aby zapobiec uszkodzeniu.