Dystrybutor kasków / kasków z włókna metalowego | Raptor Supplies Polska

FIBRE-METAL BY HONEYWELL

Fibre-Metal, marka Honeywell, jest światowym producentem wysokiej jakości sprzętu bezpieczeństwa stosowanego w przemyśle chemicznym, budowlanym, lotniczym i motoryzacyjnym. Jej katalog produktów obejmuje kaski, przyłbice spawalnicze, zestawy osłon twarzy i czapki ochronne. Czytaj więcej

FILTRY

Bezpieczeństwo

Spawanie

O Fibre-metal przez Honeywell

Marka czapki baseballowe są wykonane z bawełny i posiadają termoplastyczną wewnętrzną powłokę, która zapewnia maksymalną ochronę przed otarciami, siniakami i drobnymi ranami. Posiadają również chłodzące otwory wentylacyjne i zapięcia na pinlock/regulowane paski. Marka posiada certyfikat SEI przyłbice spawalnicze z włókna szklanego pomieścić okulary ochronne, maski oddechowe i ochronniki słuchu, blokując jednocześnie dym i opary. Wzmocnione korony, przewężenia i krawędzie są odporne na pękanie, zapewniając pełną ochronę przed iskrami gorącego metalu. Wybrany Przyłbice spawalnicze Honeywell z włókna metalowego posiadają soczewkę o stopniu zaciemnienia 10, która chroni oczy użytkownika przed promieniowaniem UV (ultrafiolet) i IR (podczerwień).

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery modeli produktów Fibre-Metal zazwyczaj krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów Kod producenta Condor, MSA, ERB Safety, North firmy Honeywell (numery części producenta). Tak więc, jeśli szukasz hełmów, nakryć głowy i akcesoriów, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, są szanse Raptor Supplies ma dostępny alternatywny produkt.

Wysyłka

Te hełmy ochronne i akcesoria z włókna metalowego są zazwyczaj niewielkie i wymagają kompaktowego opakowania. Nadają się do wysyłki kurierskiej, a nie lotniczej.

Główne nazwy handlowe

Przyłbice spawalnicze Pipeliner

Przyłbice spawalnicze Pipeliner zapewniają bezpieczną i wydajną pracę spawaczom rur w najtrudniejszych warunkach spawania. Te kaski odporne na wilgoć i uderzenia nie pękają, nie pękają ani nie pękają i mają...Czytaj więcej 

Klasyczne przyłbice spawalnicze Tigerhood

Te hełmy ochronne z włókna metalowego mają gładką, bezszwową powłokę, która odbija iskry i odpryski, a także rozszerzoną ochronę gardła, która blokuje opary i dym z twarzy. Są formowane z termoplastu...Czytaj więcej 

Przyłbice spawalnicze Tigerhood Futura

Te hełmy ochronne z włókna metalowego zapewniają lepszą odporność na uderzenia i stabilność w wysokich temperaturach w porównaniu z innymi termoplastycznymi hełmami ochronnymi. Posiadają łatwy w użyciu, ładowany od przodu uchwyt na kieliszki ...Czytaj więcej 

Włókno-metal według przewagi konkurencyjnej firmy Honeywell

System kontroli energii uderzenia SuperEight

Zawieszenia SuperEight zapewniają osiem punktów nośnych, które stabilizują wagę hełmów/czapek i rozprowadzają ją na dużej powierzchni dla wygody użytkownika. Kiedy kask zostaje uderzony, system zawieszenia przekształca się w system kontroli energii uderzenia i rozkłada siłę uderzenia na mniejsze elementy, aby każdy punkt obciążenia mógł obsłużyć i rozłożyć na dużym obszarze.

Często Zadawane Pytania

Gdzie są używane przyłbice spawalnicze Fibre-Metal?

Przyłbice spawalnicze z włókna metalowego chronią twarz i szyję użytkownika przed odpryskami spawalniczymi, iskrami i promieniowaniem. Są one zwykle używane w zastosowaniach spawalniczych, takich jak spawanie łukowe elektrodą otuloną, spawanie łukiem gazowym wolframu i spawanie łukowe metalem gazowym.

Jakie standardy spełniają produkty Fibre-Metal?

Produkty Fibre-Metal są zgodne z międzynarodowymi standardami, takimi jak ANSI i CSA, zapewniając najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkownika.

Na jakich akcesoriach są dostępne Raptor Supplies do hełmów z włókna metalowego?

Raptor Supplies oferuje akcesoria do hełmów ochronnych Fibre-Metal, takie jak akcesoria do montażu osłony twarzy, wizjery osłony twarzy, opaski przeciwpotne, zawieszki do kasków, zestawy adapterów do przyłbic spawalniczych, soczewki powiększające i płytki filtrujące.

Czy użytkownicy mogą nosić kaski Fibre-Metal tyłem do kierunku jazdy?

Wszystkie kaski z włókna metalowego, na których znajdują się odwrotne ślady zakładania, mogą być noszone w odwrotnym kierunku. Aby zachować bezpieczeństwo w odwrotnym kierunku, należy zdemontować, odwrócić i ponownie zamontować standardowy system zawieszenia w kasku. Fibre-metalowe kaski z zawieszeniem Swingstrap można łatwo zmienić z pozycji przedniej na wsteczną w krótkim czasie, zachowując zawieszenie na miejscu. Mechanizm zapadkowy lub blokujący kapelusz działa z tyłu głowy użytkownika, aby podtrzymywać podstawę czaszki i utrzymywać kask na miejscu.